doslidnik писав:Прям як про нашу область. Сказали користуватись ГІСом та ніякою іншою програмою. І нічого тут не поробиш. У нас навіть начальство формат називає не хмл а ГІС.
Мало користуватись ГІСом. Гіс помилки не видумує. Їх видумують ті тупі працівники яких взяли на роботу і які навіть не знають що таке вкладка в програмі. Ushas
Як казала Вєрка Сердючка: "Хіба мама виновата, шо дитина дурнувата". (с)
Оті кадри хоч би зателефонували та поцікавились як перевіряти, які помилки критичні, а які ні. Ні, сидять і самі собі щось вигадують, навіть інструкції ніякі не читають! UPPP
Вибачайте, але тут ми, розробники, безсилі!
Додано через 15 днів 8 годин 15 хвилин 25 секунд:
Нещодавно звернувся до нас клієнт, сказав, що в Дніпропетровській філії в тег
CadastralCode вимагають прописувати останні чотири цифри кадастрового номера ділянки (тобто дублювати тег
ParcelID).
Нагадаю, по методиці, ця інформація повинна вводитись в
ParcelID:
14.2.1. В елементі “Унікальний номер ділянки в межах кварталу” (ParcelID) зазначається унікальний чотиризначний номер земельної ділянки в межах кварталу.
А тег
CadastralCode:
Код: Виділити все
23.1. Елемент “Угіддя земельної ділянки” (LandParcelInfo) наведений у додатку 38.
23.2. Елемент “Угіддя земельної ділянки” (LandParcelInfo) включає елементи, у яких зазначаються ідентифікаційні та метричні дані угідь земельної ділянки.
23.2.1. В елементі “Кадастровий номер” (CadastralCode) зазначається унікальний кадастровий номер земельної ділянки.
Я спеціально взяв декілька пунктів вище, щоб було зрозуміло, що цей тег прописується до угідь, в кожному з них.
Більше нічого про це поле не пояснено, прикладу немає. От і виходить, що кожен як хоче так і вимагає, хоча в це поле можна прописувати що завгодно, ані валідатори ані МОФ на це не сваряться.
Ось протокол перевірки. Потрібна помилка підкреслена:
протокол.jpg
Філія відхрещуються, що такі помилки видає Синергія. Перевіряв цей файл валідатором по структурі XML та МОФ - ніяких помилок не було, звідки взялась така купа помилок - не зрозуміло.
В ГІС6 і так вже передбачено 3 варіанта заповнення тегу
CadastralCode:
1. Вручну в кожному угідді можна внести номер.
2. Проставляється номер по-порядку угіддя.
3. Дублюється повний кадастровий номер ділянки.
Третій варіант якраз мав би підходити, але тепер кажуть, що потрібно лише 4 останні цифри.
Хто що про таке чув?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.