Оренда земельної ділянки сільскогосподарського угіддя

Усе що стосується укладання договорів оренди, суборенди ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Оренда земельної ділянки сільскогосподарського угіддя

Повідомлення dexter3000 »

Nasty писав:Чи підлягає скарга задоволенню?
Фермер у додатку до своєї заяви має вказати бажане розташування ділянки, а якщо він цього не зробив або у вказаному місці немає вільних земель - тоді відмова цілком правомірна.
Rjashko
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 21 січня 2011 09:25
Репутація: 0
Область: Закарпатська

Re: Оренда земельної ділянки сільскогосподарського угіддя

Повідомлення Rjashko »

в жодному випадку суд не може зобов'язати голову РДА надати в оренду земельну ділянку.
я вважаю, що Вам доцільніше буде вирішити питання полюбовно !Alkogol! з головою, оскільки Вам там ще працювати.
suport
Повідомлень: 1
З нами з: 24 вересня 2013 19:53
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення suport »

Всім доброго вечора! Прошу допомогти розібратися мені в питанні продовження договору оренди, потрібна спеціалізована допомога. Закінчується договір оренди земельної ділянки (27 грудня 2013), яка надавалася в оренду районною адміністрацією терміном на 6 років. Я маю намір продовжити оренду. При зверненні в районну адміністрацію отримали шлях до держкомземагенства області, там жодного пояснення, роз'яснення і тим більше реєстрації документів (заява) ніхто не зміг провести, пояснюючи це тим, що їх не надано певних повноважень, роз'яснень і т.п. Поясніть, будь-ласка, послідовність дій, з врахуванням бажання продовжити оренду земельної ділянки, і як найшвидше запустити процедуру виготовлення і реєстрації документації. Дякую.
Відповісти