Проблемы с проектом землеотвода: проектной организации нужен детальный план территории

Все, що стосується приватизаціїї земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
danaodessa
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2009 14:48
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Проблемы с проектом землеотвода: проектной организации нужен детальный план территории

Повідомлення danaodessa »

почти такая же история, только просим у районной администрации 10 га для садоводства индивидуального, участок за границами нас.пунктов, вопрос: нужно ли заказывать детальный план, разрабатывается он отдельно до проекта отвода каждому гражданину или в самом проекте? ген план утвержден
ihos
Повідомлень: 3
З нами з: 10 грудня 2013 22:44
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

тоже самое

Повідомлення ihos »

Таже самая проблема, только план детальный разработан, а аржитектор районный не явился на громадские слушания а сейчас не хочет подписывать так как говорит ее нужно было предупредить (хотя в газете объявления месяц было). И не знаем теперь что делать, тоже проектраня организация не хочет разрабатывать документы
greminoz
Повідомлень: 4
З нами з: 14 січня 2015 17:05
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Юридичні послуги

Re: Проблемы с проектом землеотвода: проектной организации нужен детальный план территории

Повідомлення greminoz »

цікаве питання, в мене ще цікавіше я став членом кооперативу мені виділи земельну ділянку, яка не має кадастрового номеру, земельна ділянка знаходиться на відстані 120 м. від моря, постало питання про отримання дозволу на землевідведення, але скрізь одні відмови, не знаю що робити, будьласка якщо хтось зіткнувся з такою ситуаціє допоможіть
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Проблемы с проектом землеотвода: проектной организации нужен детальный план территории

Повідомлення thom yorke »

greminoz писав:цікаве питання, в мене ще цікавіше я став членом кооперативу мені виділи земельну ділянку, яка не має кадастрового номеру, земельна ділянка знаходиться на відстані 120 м. від моря, постало питання про отримання дозволу на землевідведення, але скрізь одні відмови, не знаю що робити, будьласка якщо хтось зіткнувся з такою ситуаціє допоможіть
Відповідно до Водного кодексу земельна ділянка знаходиться в прибережній захисній смузі моря (2 кілометри), господарська діяльність7 в якій заборонена. Ви можете відвести цю ділянку, але Вам треба розробити детальний план території і проект землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги, які б обгрунтували зменшення такої зони. Це недешевий і нешвидкий вихід із ситуації.
Відповісти