Додано: 01 листопада 2012 20:57
При съемке с 0 мы всегда минимум используем 3 пункта ДГМ. А дальше стараемся создавать полигонометрию!
Для землевпорядників, і зацікавлених
http://zemres.com/forum/
Так не всем же, а некоторым, которые и нам помогали чем могли.Chernov писав:И ВЫ, добрый дядя, еще им, дармоедам, в чем то помогаете....
я ніколи не чув щоб хтось вираховував площу поверхні. думаю це звичайна площаБорщ писав:чи площа з врахуванням всіх нерівностей поверхні обміряної ділянки
уточніть, яким саме GPS мірялось 12,5га і як "відмічались" попередньо 12га.Борщ писав:Поле площею 12 га (по проекту) розпайоване на 6 ділянок. Межі ділянок відмічені межовими знаками (кілочками), ніяких проектних доріг не проектовано.
Проведено обмір цього поля GPS, ( антенна рухалась по контуру відміченому межовими знаками). Результат обміру - 12,5 га.
По какому проэкту? Кто разрабатывал проэкт? Чем? какой рукой-ногой?. Может данные с проэкта паевания 1979 года образца, когда уменьшали площадь чтоб получать большие центнеры на гектар?Поле площею 12 га (по проекту)
Проект організації земельних часток паїів із земель колективної власності колишнього КСП "Сонечко".zahidzem писав:По какому проэкту? Кто разрабатывал проэкт? Чем? какой рукой-ногой?. Может данные с проэкта паевания 1979 года образца, когда уменьшали площадь чтоб получать большие центнеры на гектар?
1. Звідки GPS по "обїханому периметру" знає що всередині ділянки горб, якщо ви на той горб не залізете?Борщ писав:Запитаю по другому. Є GPS-прилад Trimble з виносною антеною. Є дві ділянки, однакові за периметром. Одна з них рівна, без рельєфності. На іншій - в центрі горб 10 метрів висотою. Теоритично- площа поверхні ділянки з горбом має бути більша, ніж площа рівнинної ділянки. Питання - GPS-прилад це враховує, чи вираховує площу виходячи з обїханого периметру?
І що робити власникам земельних ділянок в Карпатах, в котрих ділянки розміщені на крутих схилах гір? Питання не так до Вас, а більше до точності кадастрової карти.vasilkov писав:але розрахунок площі ділянки в кадастрі виконується по редукованим на площину координатам точок в заданій системі координат
Питання не зовсім зрозуміле.Atoll писав:що робити власникам земельних ділянок в Карпатах, в котрих ділянки розміщені на крутих схилах гір
Я б сказав, що кадастр розуміє лише площі, і їм байдуже редуковані вони чи ні. Головне, щоб вони збігались.Chernov писав:Раніше вже було розяснене, що кадастр розуміє лише редуковані на елипсоїд площі.
Все вірно... А якщо редукувати на еліпсоїд лінію довжиною 100 м, виміряну на фізичній поверхні землі на висоті, наприклад, 1000 м, то на скільки зміниться її довжина??? morgayuChernov писав:...Раніше вже було розяснене, що кадастр розуміє лише редуковані на елипсоїд площі...
Шановний, площі є різні. Якщо Ви вимірювали їх рулеткою - то будуть реальні площі. Але у кадастрі реєструються площі віртуальні, тобто редуковані на поверхню, що є результатом координатних перетворень....Shyrik27 писав:Я б сказав, що кадастр розуміє лише площі, і
Залежно від того, яка крутизна схилу. По совдеповських мірках, якщо схил вище 7 градусів то такий вид сільгосподарського угіддя з еколого-економічних міркувань не може бути визначений як рілля.Atoll писав:І що робити власникам земельних ділянок в Карпатах, в котрих ділянки розміщені на крутих схилах гір?
Зрозуміло. Значить не враховує.vasilkov писав:. Звідки GPS по "обїханому периметру" знає що всередині ділянки горб, якщо ви на той горб не залізете?
Приймач один,RTS-поправок не приймає.vasilkov писав:Уточніть Trimble один приймач чи більше, чи приймає він якісь поправки? Від цього залежить чи будуть однаковими виміряні цим приладом периметри.
Що значить віртуальні? Це коли виконавці проекту розпаювання не виходили на поле і не робили зйомку як належить , а визначили точку привязки і від неї лінійочкою намалювали рівненькі , прямокутної форми земельні ділянки? Я розумію що це можливо всередині масиву, але край поля ніколи не був ідеально рівний, як він зображений в проекті розпайовки.Chernov писав:Але у кадастрі реєструються площі віртуальні, тобто редуковані на поверхню, що є результатом координатних перетворень
Ааа. Ну хіба що тільки для радості власника. І перевіривши, після винесення в натуру, довжини ліній своєї ділянки власник дістає сулію і "пальцем пхану" ковбасу розміром на невязку фізичної довжини з довжиною на акті?Chernov писав:Тобто нехай власники радіють щодо типа зменшеної плати за землю
я казав "на площину", а не на еліпсоїд. Якщо трохи детальніше, то так:Chernov писав:Раніше вже було розяснене, що кадастр розуміє лише редуковані на елипсоїд площі.
в далеких 90-х (коли значні ухили були) я навіть іноді підписував на плані зем.ділянки проміри на місцевості і горизонтальні прокладення, а також площі на площині і на місцевості - але інформація про міцевість в держ.акти не вносилася, а слугувала додатковою інформацією для замовника.Atoll писав:В далеких 90-их при виконанні паювання по "Ронко" проскакувала така думка в "Західгеодезкартографії", щоб видавати площу не приведену
facepalmБорщ писав:Приймач один,RTS-поправок не приймає.
А прочитають ж "талановиті".vasilkov писав:Причому основний фактор - це ж буде збільшення податків для землекористувачів, а також податки з виконаних землевпорядних робіт
Це буде "похлєще" ніж є зараз... NoNovasilkov писав:...Отака безкоштовна ідея для податкової і земагенства...
Сам писав першу версію тієї програми. Ще на Avenue По ній потім паювали і Чернігів, і Крим і Луганськ, і дехто в Києві...Борщ писав:Що значить віртуальні? Це коли виконавці проекту розпаювання не виходили на поле і не робили зйомку як належить , а визначили точку привязки і від неї лінійочкою намалювали рівненькі , прямокутної форми земельні ділянки?
Та ні. По Луганську ж довелося Вам тоді переробляти програму з варіанту для рівного, як стіл, степу на наш горбистий яружно-балковий, де паювати доводилось з розміщенням довгих сторін поперек схилу (частини полів з направляючими, чи не так morgayu )...Chernov писав:Сам писав першу версію тієї програми. Ще на Avenue По ній потім паювали і Чернігів, і Крим і Луганськ
Та вони швидко втратили актуальність....Atoll писав:А ми в Mapinfo. Потім дехто на гада (Digitals) перейшов, а дехто і взагалі кинув ті роботи.
Так, але без користі для себе. Взагалі, Луганськ для мене не найліпші спогадиZIC писав:По Луганську ж довелося Вам тоді переробляти програму з варіанту для рівного, як стіл, степу на наш горбистий яружно-балковий, де паювати доводилось з розміщенням довгих сторін поперек схилу (частини полів з направляючими, чи не так