За Ваші гроші - любий каприз!libra писав:Чи можу я вимагати більш якісного...
Вимоги до якості матеріалів проекту землеустрою
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
- Сергiй64
- Спец
- Повідомлень: 920
- З нами з: 21 червня 2009 19:55
- Репутація: 67
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Кадастровий план і черговий кадастровий план - це різні речі. Черговий кадастровий план ,теоретично, повинен вестись. Але не факт.
Безперечно, землевпорядник зобов'язаний показати і розказати все що стосується Вашої ділянки.libra писав:я можу все звірити?
Ніяких точок я не бачу, а посилання веде невідомо куди. Можливо, це умовне позначення лісосмуги.libra писав:про точки вздовж дороги
- Denver
- Спец
- Повідомлень: 1357
- З нами з: 07 червня 2010 18:10
- Репутація: 114
- Область: Київська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
libra писав:Якщо це не важко, поясніть будь-ласка, призначення точок у формі кружечків, розміщених на дорозі (топографічна (сподіваюсь) карта, використана для викопіювання), здається, з певною регулярністю
Не по темі
на дорозі чи вздовж дороги в рядочок? якщо перше, то покажіь таку цікаву штуку) якщо друге, то, певно, лісосмуга)
- Kato
- Спец
- Повідомлень: 312
- З нами з: 19 червня 2008 09:58
- Репутація: 1
- Область: м.Київ
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Ну хоча б приблизно, я думаю, ви маєте уявлення на якомі полі вона знаходиться. в проекті землеустрою повинен бути кадастровий план та каталог координат земельної ділянки. зверність в землевпорядну організацію для встановлення меж на місцевості згідно координат. Виїдуть спеціалісти, поставлять Вам кілочки.libra писав:Хочу з'ясувати розташування земельної ділянки
- Kato
- Спец
- Повідомлень: 312
- З нами з: 19 червня 2008 09:58
- Репутація: 1
- Область: м.Київ
- Місце роботи: Приватні проектні організації
поясніть. або зверністься до іншої землевпорядної організації.libra писав:А я їм більше не довіряю. Я їх перевірити хочу!
особисто Вам координати ні про що не скажуть, навіть якщо вони у Вас будуть. це Х =... , У =... в системиі координат, які визначають конткерне положення вашої точки на місцевості та вносяться в геодезичний прикад і по ним ФАХІВЦІ встановлюють замовнику межі.libra писав:А про каталог координат поясніть, будь-ласка, детальніше: він же тільки в архівному примірнику. Як його звідти отримати без застосування вогнепальної зброї і демонстрації бойових мистецтв?
вибачте, але перше, що прийшло на думку - не страдайте х...libra писав:Про кружечки уже з'ясувала - це газогін. Залишається запитати: який проміжок між цими кружечками за стандартом?
Не морочте людям голову facepalm . Вам як замовнику (власнику) необхідні 2 речі: 1. Державний акт на землю. 2. Встановлена межа земельної ділянки (з кілками та актом передачі межових знаків). І все... А те викопіювання, що ви виклали на форумі є нікому не потрібний шматок карти території с.р., виготовленої в 60-80-х роках масштабу. 1:10000, на якому приблизно і умовно вказується розташування вашої ділянки.
Удачі morgayulibra писав:А я їм більше не довіряю. Я їх перевірити хочу!
- Земля
- Спец
- Повідомлень: 143
- З нами з: 04 травня 2007 11:13
- Репутація: -4
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Скажу вам шановна libra, ви краще бережіть свої нервові клітини. Я розумію ваше невдоволення, і впевнений що будь яка відповідь окрім "виконавці безграмотні неучі, гнать в шию таких надо" вас не влаштую.
Але виконавці не рисують "викопіювання з чергового кад.плану", а лише вшивають в документацію те, що їм (чи замовнику) дають.
Не накручуйте самі себе, т.щ. коли ви вмикаєте світло вас не цікавить, а чи прибирали сьогодні на атомній станції, і тут вас не повинно цікавить що в документації головне (для вас) - результат!
Але виконавці не рисують "викопіювання з чергового кад.плану", а лише вшивають в документацію те, що їм (чи замовнику) дають.
Не накручуйте самі себе, т.щ. коли ви вмикаєте світло вас не цікавить, а чи прибирали сьогодні на атомній станції, і тут вас не повинно цікавить що в документації головне (для вас) - результат!
-
- Спец
- Повідомлень: 404
- З нами з: 08 червня 2008 15:27
- Репутація: 0
- Область: Київська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Если Вы никому не доверяете, и хотите проверить самостоятельно, то Вам нужно получить землеустроительное образование,libra писав:А я їм більше не довіряю. Я їх перевірити хочу!
постажироваться год, получить сертификат инженера-землеустроителя, и тогда Вы сможете проверить работу исполнителей со знанием дела.
В нашей стране во всех сферах деятельности - КПД 5-10%, а остальное - никому не нужная работа!libra писав:90% в документації нікому не потрібних паперів. А навіщо - це питання риторичне...
От скажіть: ким треба бути , щоб погоджуватися на таку "роботу"?
А какой результат Вы себе представляете, если никакой "папірець" (госакт? выписка из реестра?) Вас не устраивает?libra писав:Ну і де той результат? Папірець, що посвідчує моє право мати право? А те, на що я маю право, може за даними реєстру опинитись де завгодно? Бо 90% документації - просто папірці.
-
- Спец
- Повідомлень: 85
- З нами з: 15 червня 2009 20:23
- Репутація: 5
- Область: Дніпропетровська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Вам потрібна топографічна зйомка в масштабі 1:500 чи в 1:1000 вашої земельної ділянки та прилеглої ситуації в радіусі 20-50 метрів з нанесенням на план всіх будівель і споруд, в тому числі підземних (газогін?).Далі по координатам, де Ви замовляли Технічну документацію, наносите межі земельної ділянки на топографічницй план і КОНТРОЛЮЄТЕ?libra писав:Хочу з'ясувати розташування земельної ділянки за картографічними матеріалами.
Проблем немає, намалюйте собі прямокутничок 4мм Х 5мм і буде вам 20 сотих. facepalmlibra писав:а земельну ділянку у 20 соток позначити - глобальна проблема,
І взагалі, як людина ви задаєте безглузді питання, але термінологія у вас як у землевпорядників або людини що має значний досвід. Тут щось нечисте.... Ви вирішили трішки побавитися з учасниками форуму. NoNo
- makctos
- Спец
- Повідомлень: 581
- З нами з: 24 травня 2008 10:59
- Репутація: 0
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
1.Для розробки проекту відведення ви повинні були з початку звернутися до сільської ради, де землевпорядник сільської ради на викопіюванні з чергового кадастрового плану намалював би вам ділянку, а ви написали заяву на сесію, щоб вам дали дозвіл на розробку прооекту відведення.libra писав:А хіба я сказала, що проблема в тому, щоб намалювати собі 20 соток? Уже все давно намальовано. Проблема зовсім в іншому: де точно ті 20 соток? Заїжджі козачки пройшлись ділянкою, спокійно зібрали "капусту", відгородились папірцями, а межові конфлікти розв'язуй сам. Про якісь кілочки тут розповідають. Що ті кілочки взагалі значать? Сусід прийшов, ногою штовхнув - і нема того кілочка, скаже: не було його тут і нічого я не знаю. Отже є якийсь встановлений зразок межового знака, а не якийсь "кілочок"? І що інших колег тих перших "спеців" кликати? І скільки це мусить тривати? Я розумію, що дуже приємно стригти баранів. Але називати таку ситуацію нормальною?
2. Потім ви замовляєте свіжий топографичний план м-б 1:500, де фахівець нанесе всі комунікації та погодить їх розтошування в інстаціях, які обслуговують ті комунікації.
3.Потім звертаєтесь в архітектуру де вам розроблять схему генерального плану, та малюють де повинні бути будівлі, витримавши усі требовання ДБН.
4.С ціми матеріалами потім ви звертаєтесь до ліцензіатів замовляєте проект відведення, де повине бути креслення перенесення в натуру меж земельної ділянки з прив`язкою до контурів на місцевості (якщо вони є на місцевості).
5.Но приступати до викоритання земельної ділянки до отримання державного акту, заборонено. Тому, замовники після отримання ДА йдуть, в архітектуру замовляють проект на будинок, а потім звертаються, щоб виставили межі, осі будинку, господарських будівель (і сами у той же день стараються закрепити межи (вставляють металеві труби, бетанують їх), що би неплатити по 10 раз за винос меж земельної ділянки в натуру, а відповідальність за збереження несе замовник, про, що він розписується в акті погодження та встановлення меж.
Так, що увашій сітуації, ще требо розібратися, де барани, а де лисиці. UPPP
Не створюйте конфліктів і все буде добре.libra писав:а межові конфлікти розв'язуй сам.
Хочете межові знаки встановленого зразка - ознайомтесь http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0391-10 але платити за них будете ви.libra писав:Отже є якийсь встановлений зразок межового знака, а не якийсь "кілочок"? І що інших колег тих перших "спеців" кликати?
- Kato
- Спец
- Повідомлень: 312
- З нами з: 19 червня 2008 09:58
- Репутація: 1
- Область: м.Київ
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Вам вже стільки відповідей надали..толкових...Перечитайте їх!!! Почуйте ж!!!...це Вам пишуть люди, які знають справу зсередини, кожень день з цим працюють...але все одно виходить, щоlibra писав:Дійсно, куди вже безглуздіше: от хоче такий-от баран знати, де та земля насправді лежить, щоб третейського суддю щовесни не кликати.
висновок: у форумчах ангельське терпіння!Земля писав:будь яка відповідь окрім "виконавці безграмотні неучі, гнать в шию таких надо" вас не влаштує.
- makctos
- Спец
- Повідомлень: 581
- З нами з: 24 травня 2008 10:59
- Репутація: 0
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
З початку вам повинні були розробити проект відведення, а потім зробити техничну документацію.libra писав:Кадастровий план у моїй технічній документації
Но у вашій сітуації вам требо замавляти винос в натуру меж земельної ділянки, замовити винос в натуру ви можете у любій проектній організації яка має ліцензію на виконання робіт, вони возьмут інформацію (координати точок повороту меж) з бази данних державного земельного кадастру, покажуть поворотні точки меж, ви їх закріпите, вони сотавлять документації по виносу меж в натуру, де повинні бути коордінати які вони виносили.
Якщо вам не понравиться, де вам вказали місце положення поворотних точок, звертаєтесь в подальшому до суду, суд нанімає експертов і робе висновок хто винний ліцінзіат чи замовник, провинившийся усе сплачує.
- makctos
- Спец
- Повідомлень: 581
- З нами з: 24 травня 2008 10:59
- Репутація: 0
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Довідаться, можно но вони вам нічого недатуть, виносити в натуру має право тільки фахівець який має ліцензію на виконання ціх робіт, для цього він має геодезичний прибор який коштує не малі гроші кожен рік проходе метрологічну перевірку яка коштує як мініму пару тисяч гривників, кромі цього у нього повинен бути відповідний фах, та доступ до бази данних пунктів геодезичної мережі(від ціх пунктів він повинен винести поворотні точки, меж вашої ділянки). І за неякісне виконання робіт він підставляє свою ліцензію, я недумаю, що цього варта ваша робота.libra писав:Вражаюче! А перед "виносом в натуру" ніяк не можна про реальні координати довідатись?
- makctos
- Спец
- Повідомлень: 581
- З нами з: 24 травня 2008 10:59
- Репутація: 0
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Що повашему, не якісно?libra писав:Якось обнадіює. Але ж одні вже неякісно виконали...
Також до бази держкомзему не приймаються земемельні ділянки, які нестикуються між собою, налазять друг на друга, такщо провіряющих і так хватає, а встановити на місцевості де вони дійсно повинні бути ви ніяк незможете, я з такими установщіками зустрічаюсь частенько, потім ломають забори та ходять по судах.
- makctos
- Спец
- Повідомлень: 581
- З нами з: 24 травня 2008 10:59
- Репутація: 0
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
У вас є на руках державний акт, уся остальна графіка, притому ваших сусідів тільки за запитом суду. Кілки повинні ставити згідно, договору між замовником та виконавцем. Якщо, ви думаєте, що сусід наліз на вашу ділянку звертайтесь до суду. З 2013 уключать публічну кадастрову карту, де визможете побачити налазять ділянки друг на друго у вас чі ні, потерпліть, а потім робіть висновки.libra писав:Але я мушу знати, що в документах все гаразд. І якщо накладок нема, чого ж так бояться видати графіку і кілки не ставлять? У нас деревини не бракує, і для них вистачило б.