Сторінка 1 з 1

Процедура переведення земель в землі запасу

Додано: 28 листопада 2012 13:51
Матахари
Підскажіть, будь-ласка, якщо громадянин згідно ст.142 ЗКУ добровільно відмовився від земельної ділянки, то фактично вона переходить до сільської ради, але яка процедура переведення земель в землі запасу? На які статті можна опиратися?

Додано: 28 листопада 2012 15:31
Kato
Матахари писав:Підскажіть, будь-ласка, якщо громадянин згідно ст.142 ЗКУ добровільно відмовився від земельної ділянки, то фактично вона переходить до сільської ради
у нотаріуса оформлюєте заяву про відмову від права власності згідно ст. 142
потім подаєте заяву та копію державного акту до сільської ради. берете висновок про обмеження/обтяження, нормативку, та з сільським головою у нотаріуса оформлюєте
Угоду про передачу права власності
та реєструєте все це діло в управлінні держкомзему
тіпа купівлі-продажу, але без грошей...якось так...

Додано: 28 листопада 2012 15:42
Матахари
Дякую, але питання не в самій процедурі купівлі-продажу, а яким чином сільська рада повинна прийняти на баланс (а саме, перевести землі в землі запасу) саме тієї ділянки, яка вважається відчудженою. На стільки відомо мені, це повинно прийматися на сесії сільської ради, але як саме звучатиме рішення та на які статті опиратися невідомо.

Додано: 28 листопада 2012 16:20
Kato
Матахари писав:На стільки відомо мені, це повинно прийматися на сесії сільської ради, але як саме звучатиме рішення та на які статті опиратися невідомо.
тобто за Вас перечитати цивільний кодекс, земельний кодекс та ЗУ Про місцеве самоврядування? і знайти відповіді на ці питання...

Додано через 2 хвилини 52 секунди:
Kato писав:як саме звучатиме рішення
про припинення права власності та передачу земельної ділянки до земель запасу сільської ради

Додано: 28 листопада 2012 22:12
ugol
Матахари писав:процедура переведення земель в землі запасу
уточніть умови: відмова від права власності чи права постійного користування?
На мою думку відомості в АС ДЗК внесуть на підставі відповідного договору, якщо йдеться про припинення права власності (анулюють обмінний файл). Окремого рішення приймати не має потреби, звісно якщо договір вже укладено і рада надала згоду на прийняття ділянки у власність.
Більш цікавим є питання, що відбувається з категорією земель за цільовим призначенням? що має відбуватись з угіддями в 6-зем? та які інші наслідки припиненя права власності або права користування ділянкою?

Додано: 28 листопада 2012 23:04
malecha