Суміжникі як в Держземагенстві. Безплатна/demo програма

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Суміжникі як в Держземагенстві. Безплатна/demo програма

Повідомлення sashaOMC »

Яка безплатна/demo програма показую малює суміжників так як і прога якою перевіряють Держземагенства.

Дане питання виникло із-за обмежень. Роблю в Digitals. При вирізані всередині ділянки например ділянки під ЛЕП Digitals при формуванні кад.плана ставить букви правильно, тоді як прога в Держземагенстві перекидає послідню букву на початок.

Зображення
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Швидше за все, їхня прога не розуміє "дірки" спробуйте зробити той самий файл, але "дірку" зробити вирізкою, як раніше робили для ін4. Також бажано, щоб суміжник А був на поворотній точці 1, тобто щоб нумерація точок була зі суміжника А - це зменшить глюки в інших програмах. morgny

Дізнайтесь в якій програмі працює ДЗК. Якщо в ГІС6, то передайте цей обмінний файл, я гляну і скажу чому так відбувається.
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення sashaOMC »

Да, в області наскільки я знаю ДЗК перевіряє в ГІС6, впрочем ГІС6 і прога агенства ставить букви однаково.
Жаль нема демкі ГІС6.

P.S. Файл XML відправив
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

sashaOMC писав:Жаль нема демкі ГІС6.
Зареєструйтесь і отримаєте посилання на демку. http://www.shels.com.ua/registration.htm
А ось sql-сервер http://gis.org.ua/download/msde2000a.exe (спочатку він встановлюється, а потім програма ГІС6)
Сюди відішліть листа зі своїм обмінним файлом, щоб я його переглянув, тільки вкажіть причину або скопіюйте з теми повідомлення, щоб я знав що то за обмінний файл і що від мене хочуть. :)
info@gis.org.ua
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення sashaOMC »

Файл XML відправив на мейл

Додано через 45 хвилин 22 секунди:
Помилка при установці ГІС5: Зображення

msde2000a.exe поставив, перегрузив комп, робить
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

sashaOMC писав:Файл XML
Все ясно. Я детально проаналізував xml і прийшов до висновку, що проблема була в описі поліліній суміжників. Щоб правильно зрозуміти помилку структури, я схематично зобразив всі полілінії у Вашому обмінному файлі на малюнку.
Безымянный 1.jpg
Полілінії - це координати відрізків з яких складається ділянка та суміжники, вони зображені червоним кольором. Кожна полілінія має свій номер (зображено зеленим). А вже форма ділянки описується переліком поліліній. Щоб показати на прикладі, у Вашому файлі, ділянка має такий опис: 2 - 1 - 8 - 10 - 6 - 12 (опис йде за годинниковою стрілкою)

А тепер, в чому ж проблема? Все ніби нормально, все описано правильно, за виключенням останнього, 4-того суміжника. Суміжники також мають описуватись за годинниковою стрілкою так як і ділянка і по черзі, не допускаючи пропусків на зворотнього ходу. Так суміжник 1 має опис: 7 - 2 - 1 - 9.
Суміжник 2: 9 - 8 - 11.
Суміжник 3: 11 - 10 - 6 - 13.
А от суміжник 4 чомусь має зворотній напрямок: 7 - 12 - 13
Саме це і спантеличує будь-яку програму. Це ж і являється структурною помилкою. Суміжник 4 має бути описаний: 13 - 12 - 7.

Якщо в обмінному файлі ось цю частину :

Код: Виділити все

                    <Lines>
                      <Line>
                        <ULID>7</ULID>
                      </Line>
                      <Line>
                        <ULID>12</ULID>
                        <FP>2</FP>
                        <TP>7</TP>
                      </Line>
                      <Line>
                        <ULID>13</ULID>
                      </Line>
                    </Lines>
Замінити отак:

Код: Виділити все

                    <Lines>
                      <Line>
                        <ULID>13</ULID>
                      </Line>
                      <Line>
                        <ULID>12</ULID>
                        <FP>2</FP>
                        <TP>7</TP>
                      </Line>
                      <Line>
                        <ULID>7</ULID>
                      </Line>
                    </Lines>
То ніяких проблем не буде. ;)
Можна порекомендувати в програмі GIS6, перед імпортом включати галочку "Проверка реверсного заполнения смежеств" (лише для цього файлу), тоді суміжники також будуть нормально імпортуватись, АЛЕ так напрями стрілок при цьому можуть бути не зовсім коректно виставлені (це ми виправимо в наступних версіях).

Стосовно цієї проблеми, рекомендую також оновити Digitals до останньої версії. Якщо не допоможе, звернутись в підтримку, щоб виправили дану структурну помилку.

P.S. Схема малюнка була зроблена в GIS6 (на правах реклами morgny)

Додано через 1 хвилину 53 секунди:
sashaOMC писав:Помилка при установці ГІС5:
Можливо у Вас ще якась програма використовує BDE (спеціальний модуль для роботи програм, стандартний). Позакривайте всі програми, а потім знову спробуйте встановити демо-версію.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення sashaOMC »

NickS Велике спасибі.

Блін, оце я ступив, аж стидно стало. І знав же про дану проблему (щодо зворотного напрямку), і провіряв. Просто роблю IN4 (його і провіряв), а прога «Менеджер обмінних файлів» при конвертації в XML чомусь поміняла напрямок суміжника, в якому я і ступив провірить після помилки з буквами суміжників.
P.S. Тепер буду в демо GIS6 перевірять перед здачею в Держземагенство. (якщо встановлю)

msde2000a на Win7 нормально робить? Спробую вечором дома на вірлуалці XP поставити.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

sashaOMC писав:msde2000a на Win7 нормально робить? Спробую вечором дома на вірлуалці XP поставити
Так, нормально. Головне не звертати увагу, при інсталяції, на загрозливе повідомлення, що програма має проблеми в даній операційній системі. Потрібно просто натиснути "Запуск" і продовжувати інсталяцію.

І ще одне, після проби видаляйте об'єкти, що імпортували, бо демо-версія розрахована лише на 10 ділянок в базі.
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення sashaOMC »

Переглядаю ГІС6. Гдето (в камеральних роботах здається )в нарив вирахування ходів, і там був пунт в меню типу: Імпорт –SOKIA *.sdr потім провірить так сказати можливості ГІСа по даном питанню так уже ніяк не можу знайти де і куда я заходив. Знайшов, не там шукав.


ГІС часом (а вдруг) не уміє *.sdr по кабелю через СОМ порт качати с тахеометра (SOKIA)?
І ще не знайшов як растри одкривати в камеральних роботах/картах. Растри типу *.tif+*.tifw
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

sashaOMC писав:І ще не знайшов як растри одкривати в камеральних роботах/картах. Растри типу *.tif+*.tifw
перейдідь по силці /viewtopic.php?f=13&t=4350&start=196
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

sashaOMC писав:ГІС часом (а вдруг) не уміє *.sdr по кабелю через СОМ порт качати с тахеометра (SOKIA)?
Ні. Цим повинна займатись спеціальна програма, яка йде разом з тахеометром. Потрібно за допомогою неї скачати дані з тахеометра і зберегти в обмінний файл, а вже потім можна імпортувати його в ГІС6.
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення sashaOMC »

NickS писав:Ні. Цим повинна займатись спеціальна програма, яка йде разом з тахеометром. Потрібно за допомогою неї скачати дані з тахеометра і зберегти в обмінний файл, а вже потім можна імпортувати його в ГІС6.
Да це я знаю, просто спець. прога дуже неудобна.
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

sashaOMC писав:Да це я знаю, просто спець. прога дуже неудобна.
З Sokkia завантажую цією програмою http://seditor.zemlemer.biz/down/down.php?file=1 , зручна , головне проста.
Відповісти