Отримання викопіровки ген.плану і схеми охоронних зон в архітектурному відділі

Все, що стосується приватизаціїї земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
lara.s
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 20 грудня 2012 19:13
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Отримання викопіровки ген.плану і схеми охоронних зон в архітектурному відділі

Повідомлення lara.s »

Підкажіть будь-ласка як правильно оформити заяву в районний відділ архітектури на отримання викопіровки з ген.плану й плану охоронних зон підземних розвідних мереж газопроводу низького тиску.Нахожусь в состоянии безисходности близка к суициду.Оформляю тех док на приватизацію з.д.під житловим будинком.Спочатку дозвіл не хотіли давать,будинок на 4 хазяїна та ще й через наш двір все село ходить до річки .Сусід поставив ворота на вході знесли.Сільрада каже приватизуйте а потім городіться.Рік я виясняла як правильно все оформить,так як буд.чотирех квартирний.Зараз в цьому питанні все знаю.Тепер нова біда,сільрада не підписує акт суміжників цитую цю відписку :"Стосовно поданої Вами заяви,виконком Христофорівської селищної ради повідомляє:"Акт встановлення існуючих зовнішніх меж земельної ділянки в натурі" не підписаний у зв'язку із заявою,що надійшла від жителів вулиці Селищна,які вважають,що та ділянка землі,яку Ви хочите привласнити,знаходиться близько до газової труби,яка належить територіальній громаді вулиці і яку громада не матиме змоги обслуговувати.А також в зв'язку з тим ,що проїзджа частина вулиці вузька,тому ваша огорожа заважатиме в разі необхідності розминутися великим вантажним авто."Надіюсь на архітектора,тому що норми ДБН360-92 не порушила.Від фасаду будинку до паркану 5м.Газова труба від паркана 1м.,до тогож її прокладали коли паркан уже стояв(йому років20 а газу 6)Вулиця в мене житлова по ДБН ширина смуг руху 3м.,кількість смуг 2шт.Громада мабудь хоче щоб я виходила з дверей будинку прямо на дорогоу.Взагалі я не розумію ,якщо перенести паркан навіть 1м.де тоді облаштовувати вигрібну яму і колодязь.Площа мєї 1/4 разом з забудовами сотки 2.Що просити выд архітектора і куди звернутись.SOS!!!
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

lara.s писав:Підкажіть будь-ласка як правильно оформити заяву в районний відділ архітектури на отримання викопіровки з ген.плану й плану охоронних зон підземних розвідних мереж газопроводу низького тиску.
Так йдіть до архітектора і подавайте запит - на місці скажуть як заяву написати. Але, не факт, що є з чого давати таку викопіровку. І це теж можна взнати лише в архітектора. По містам ще якось є матеріали, а от по районам... Брати викопіювання у масштабі дрібніше за М1:500, ну максимум 1:1000 сенсу немає - там недостатня точність для Ваших задач.
Якщо матеріалів немає, то єдиний вихід - самостійно замовляти зйомку потрібного масштабу. Але - дорого.
Аватар користувача
lara.s
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 20 грудня 2012 19:13
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення lara.s »

Дякую!Завтра иду к архитектору.Согласна уже и заказать съемку .Времени и денег потрачено больше чем она будет стоить ,где можно заказать подсакжите .
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

lara.s писав:где можно заказать подсакжите .
Да в принципе у любого топографа. В Кривом Роге из крупных организаций есть "Укргеопроект", "Кривбасспроект" (но эти вряд ли возьмутся - мелко для них)... есть частные организации (только среди частников надо искать тех, кто съемку топографическую для строительства делает, в принципе их контакты могут в архитектуре подсказать)
Nikolay.Milchakovskiy

Повідомлення Nikolay.Milchakovskiy »

Здравствуйте.

Подскажите касательно "викопіювання 1:500"

Хочу приватизувати земельну ділянку. Є рішення виділення земельної ділянки міської ради. Далі звернулися до землевпорядної організації, котра буде підготовлювати проект відводу, як сказали. Чи повинен бути присутній пункт у договорі про топографічне знімання, якщо його не можна взяти у архітектора. Архітектор повідомив, що плану данної мисцевості немає, його потрібно замовляти. Мені підготували два договори. Один на топографічне знімання, інший на проект відводу. Я думаю, може в другому договорі має бути присутнє це знімання? Чи я помиляюся, і потрібно виконувати спочатку знімання а проект відводу це зовсім інша річ. І ще, чи прийнятні ціни топографічного знімання 1:500 2000грн і проект відводу 4500грн?
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Nikolay.Milchakovskiy писав:Чи я помиляюся, і потрібно виконувати спочатку знімання а проект відводу це зовсім інша річ.
Топографія це типу вихідні дані для подальшої роботи. Таки да - це "інша річ". По великому рахунку Ви й не зобов"язані ті роботи замовляти і оплачувати, але без топоплану Ви, скоріше за все, не просунетесь вперед у справі по відводу.
Ціна за топографію прийнятна, якщо ділянка не в чистому полі.
galu-shko

Повідомлення galu-shko »

Топографія це типу вихідні дані для подальшої роботи. Таки да - це "інша річ". По великому рахунку Ви й не зобов"язані ті роботи замовляти і оплачувати, але без топоплану Ви, скоріше за все, не просунетесь вперед у справі по відводу.
Ціна за топографію прийнятна, якщо ділянка не в чистому полі.
Велике дякую, що відповідаєте. Величезне. Ділянка майже в чистому полі. Я просто намагаюся визначити зобов"язання виконавця при виконанні договору ВІДВОДУ зем.діл. Просто як я розумію, землевпорядна організація подає документи (вихідні) до Держкомзему, ті погоджують проект, і далі вже йде розробка цього проекту. Але в вихідні документи і входить це викопіювання. як вони тоді подадуть ці документи, якщо я його не замовлю окремо? Мені прийшла думка, можливо вони роблять це викопіювання самостійно, і це повинно бути у договорі ВІДВОДУ. Навіщо тоді замовлювати окремо знімання? У законодавстві не можу знайти, можливо, щось схоже на зразок договору ВІДВОДУ. Невже законодавчо не встановленно приклад послуг, які повинна надавати землевпорядна організація? Ще раз дякую!
Востаннє редагувалось 30 травня 2013 14:12 користувачем galu-shko, всього редагувалось 4 разів.
Причина: !!! Користуйтеся кнопкою "ЦИТАТА" (з"являється у верхньому правому кутку повідомлення, коли виділити текст, що треба процитувати) або читайте тут: http://zemres.com/forum/faq.php?mode=bbcode#f4r0
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

galu-shko писав:Навіщо тоді замовлювати окремо знімання?
Якщо зйомка не виконувалася, то з чого викопіювання робити, не підкажете? Щоб зробити копію, спершу треба мати оригінал. Логічно? А топографічна основа не має бути забезпечена землевпорядною організацією за власний кошт. В деяких випадках землевпорядна організація може одним договором оформити топозйомку та проект відводу, але й сума буде відповідно враховувати всі роботи. Для Вас різниці в коштах - ніякої
galu-shko писав:Ділянка майже в чистому полі
Ну "майже" це не "зовсім" ;-) Ціну не зі стелі малюють - є державні цінники, по яким кошториси складають
Руда
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 23 березня 2010 18:46
Репутація: 36
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Руда »

galu-shko писав:У законодавстві не можу знайти, можливо, щось схоже на зразок договору ВІДВОДУ
Типовий договір про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/266-2004-п
Nikolay.Milchakovskiy

Повідомлення Nikolay.Milchakovskiy »

Якщо зйомка не виконувалася, то з чого викопіювання робити, не підкажете? Щоб зробити копію, спершу треба мати оригінал. Логічно? А топографічна основа не має бути забезпечена землевпорядною організацією за власний кошт. В деяких випадках землевпорядна організація може одним договором оформити топозйомку та проект відводу, але й сума буде відповідно враховувати всі роботи. Для Вас різниці в коштах - ніякої
Велике вам спасибі. Зараз шукаю виконавця, спочатку на топ. знімання. Як повинен виглядати папірець, який мені повинен віддати виконавець після робіт. І що включає в себе тех. документація. Чи там повинні бути якісь погодження з державним архітектором? ДЯКУЮ) Бо укладаючи договір хочу знати, чи отримаю необхідне.

Додано через 2 хвилини 3 секунди:
Руда,
Типовий договір про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/266-2004-п
Дякую!
Відповісти