Сторінка 3 з 3
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 23 травня 2015 18:57
softcop
Vanya123 писав:
скоріш за все це місцева система координат, або немає перших двох цифр......
Дуже дякую за зворотній зв'язок. Шукаємо рішення як можливо привести багато координат до WGS-84. Не виключено що це якась МСК для Києва. Можливо цей файл допоможе?
msk_wgs84.pdf
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 23 травня 2015 20:06
Parcel
softcop писав: Друзі, підкажіть, будь ласка, чи це УСК-2000?
МСК м.Київ 100%
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 23 травня 2015 20:09
softcop
Parcel писав:
МСК м.Київ 100%
Дякую, а чи є якийсь алгоритм конвертації до wgs-84?
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 23 травня 2015 20:19
Parcel
softcop писав: Дякую, а чи є якийсь алгоритм конвертації до wgs-84?
МСК Києва базується на СК42
точного зв'язку між СК42 і WGS84 немає
похибка може бути до 5м
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 23 травня 2015 21:31
softcop
5м не проблема - проблема зрозуміти як перевести ці координати до WGS :)
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 23 травня 2015 23:01
Parcel
softcop писав: проблема зрозуміти як перевести ці координати до WGS
вам для чого?
просто побачити, де знаходяться ділянки на карті?
чи щось складніше?
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 23 травня 2015 23:39
softcop
Parcel писав:
вам для чого?
просто побачити, де знаходяться ділянки на карті?
чи щось складніше?
Потрібно просто зі списку координат в МСК зробити список в WSG-84.
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 травня 2015 15:47
Lera
Подскажите, в какой все-таки СК сейчас сдаются обмен. файлы? не удивляйтесь вопросу, я на год выпала из темы 5+5=?
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 травня 2015 17:18
softcop
С помощью добрых людей (спасибо!) продвинулся в теме перевода из МСК-Киев в WGS)) Может кто поможет с правильным Datums для Geotrans? :)
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 травня 2015 18:48
Denver
Lera писав: Подскажите, в какой все-таки СК сейчас сдаются обмен. файлы? не удивляйтесь вопросу, я на год выпала из темы
СК-63
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 травня 2015 19:04
gps_nik
softcop писав: С помощью добрых людей (спасибо!) продвинулся в теме перевода из МСК-Киев в WGS)) Может кто поможет с правильным Datums для Geotrans?
Скорее всего "добрые люди" Вас обманули... Прямого ключа от МСК Киева к WGS не существует... Да и WGS`ов американцы смастерили не мало...
P.S. Прямого ключа от МСК Киева к WGS собственно и не может быть...
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 травня 2015 21:47
Chernov
Не по темі
[quote="gps_nik"]
Прямого ключа от МСК Киева к WGS собственно и не может быть...[/quote]
Да уж. Ваше ведомство постаралось.
И вообще, пока не развесим на столбах ВСЕ руководство Держгеокадастра - не будет у нас ни геодезии, ни кадастра.
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 травня 2015 23:59
gps_nik
Не по темі
[quote="Chernov"]
Да уж. Ваше ведомство постаралось.[/quote]
Боюсь "ведомство" здесь не виновато... Все украдено до нас...(с)
[quote="Chernov"]
И вообще, пока не развесим на столбах ВСЕ руководство Держгеокадастра - не будет у нас ни геодезии, ни кадастра.[/quote]
Так в чем же дело??? Адрес знаете???
P.S. Если по сути проблемы, то иногда не мешает думать головой, попытаться вникнуть в технические тонкости вопроса перед тем как начинать кого либо в чем либо обвинять... Правда для того, что бы вникнуть, нужно хотя бы немного разбираться в предметном вопросе...
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 25 травня 2015 00:44
Parcel
softcop писав: Может кто поможет с правильным Datums для Geotrans?
можливо хтось з місцевих киян роздобриться і дасть параметри
вони точно є, бо тут на форумі є програмка для автокаду, яка імпортує гугловські карти в різні СК (і в МСК м. Києва в тому числі)
але, як я вже вище казав, точність буде +-5м
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 25 травня 2015 13:53
Chernov
Parcel писав: але, як я вже вище казав, точність буде +-5м
Вона між різними еліпсоїдами і не може бути кращою...
А далі - "притягнути за вуха" одним з багатьох warp-ів. Відповідні стандартні інструменти є майже в будь-який ГІС-системі.
Ось Вам і уся "суть проблеми" в яку достатньо "попытаться вникнуть в технические тонкости". Главная "техническая тонкость" современной украинской геодезии в том, что этот вид дейтельности уже давнео не относится к точным наукам. Да и к гуманитарным тоже. Скорее всего, к оккультным,где-то в одном ряду с камланием и ритуальными танцами. Посередке между ними.
Re: Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 25 травня 2015 18:53
gps_nik
Chernov писав: Вона між різними еліпсоїдами і не може бути кращою...
"Вона", тобто точність, якщо я Вас правильно зрозумів, не залежить від вибору еліпсоїда, а залежить від того, яким чином і з якою точністю Ви виконали визначення координат точок...
Chernov писав: А далі - "притягнути за вуха" одним з багатьох warp-ів. Відповідні стандартні інструменти є майже в будь-який ГІС-системі.
Напевно вуха вийдуть довгі... Принаймні як у віслюка...
Chernov писав: Ось Вам і уся "суть проблеми" в яку достатньо "попытаться вникнуть в технические тонкости". Главная "техническая тонкость" современной украинской геодезии в том, что этот вид дейтельности уже давнео не относится к точным наукам. Да и к гуманитарным тоже. Скорее всего, к оккультным,где-то в одном ряду с камланием и ритуальными танцами. Посередке между ними.
Ні... Справа у тому, що точну науку для своїх потреб намагаються використати гуманітарії, при цьому особливо не задумуючись, що вони роблять і що з цього вийде... Напевно саме тому зазвичай гуманітарії після кількох невдалих спроб виконати звичайнісіньку буденну процедуру відображення просторової інформації в інший спосіб впадають "в астрал" і починають шукати відповіді у окультизмі, ритуальних танцях і т.д... Ні, шановний
Chernov, все набагато простіше... Необхідно лише трохи розібратися в стандартних речах, таких як системи координат, поверхні відносностей, зв`язках між системами координат, відображення координат у різному вигляді (просторові, геодезичні, в проекції) і робота піде як брехня по селу... 5+5=?
Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 грудня 2015 06:04
vitas007
прохання власників місцевих систем (параметрів) які ввійшли у
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт і не тільки відгукнутися в ПП...
Дякую!!!
Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 19 січня 2017 18:07
vagabond
В Digitals сьогодні додали можливість перерахунку координат з СК63 в УСК2000 для всієї України
http://www.geosystema.net/forum/viewtop ... f=1&t=2801
Загальнодоступна програма перерахунку координат в УСК2000
Додано: 24 травня 2019 01:21
vitas007