Структура, динаміка та розподіл земельного фонду України - допоможіть знайти дані

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Ольга_Челсі
Повідомлень: 1
З нами з: 13 січня 2013 18:34
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Освітня галузь

Структура, динаміка та розподіл земельного фонду України - допоможіть знайти дані

Повідомлення Ольга_Челсі »

Доброго дня!!
Я аспірантка,для роботи над кандидатською дисертацією мені необхідні дані по структурі земельного фонду, кількості суб"єктів господарювання за організаційно-правовими формами та їх площі по Україні і в розрізі по областях за 1994-2012роки. Підкажіть будь-ласка де я можу знайти ці дані. Раніше, на скільки мені відомо,випускалася збірка(чи то звіт) Держземагенства - "Структура, динаміка та розподіл земельного фонду України", "Державний земельний кадастр України". Я маю їх тільки за 2007. Можливо Вам відомо де можна їх знайти, в базі НБУВ незнайшла...можливо змінилась назва?
Буду дуже вдячна за допомогу і за інформацію!!!!
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Для таких цілей цю інформацію треба отримувати у Держземагенстві. Зверніться особисто, або через наукового керівника організуйте офіційний запит...
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1404
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 792
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення vitas007 »

Ольга перевір ПП я тобі завантажив...
Nata911
Повідомлень: 1
З нами з: 14 березня 2013 21:26
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення Nata911 »

Добрий день. Я також шукаю дані щодо структури земельних ресурсів в розрізі областей за декілька років. Мені необхідно для написання дисертації. Хоч в мене тема стосується земельного оподаткування, але один з пунктів дисертації повинен містити дані по земельних ресурсах.
Марина Рябоконь
Повідомлень: 1
З нами з: 27 квітня 2013 14:43
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Марина Рябоконь »

Доброго дня. Потрібні дані по структурі земельного фонду та кількості суб"єктів господарювання Київської області. А краще булоб щоб докладно по кожному району області.
new
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 30
З нами з: 12 серпня 2008 23:39
Репутація: 2

Повідомлення new »

Зверніться ось сюди http://oblstat.kiev.ukrstat.gov.ua/content/
Або ж http://www.kievoblzem.org/
Відповісти