Сторінка 1 з 1

Проект "Положення про порядок побудови Державної геодезичної мережі України"

Додано: 30 січня 2013 08:49
Oleg
Проект постанову КМУ "Про затвердження Положення про порядок побудови Державної геодезичної мережі України"
Spoiler
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України
“Про затвердження Положення про порядок побудови Державної геодезичної мережі України”

Держземагентством України на виконання пункту 9 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 11 лютого 2010 р. № 1872-VI “Про внесення змін до Закону України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність” схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 17 березня 2010 р. (протокол № 4) розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “ Про затвердження Положення про порядок побудови Державної геодезичної мережі України”.
Метою розроблення проекту є забезпечення зростаючих вимог до точності геодезичного забезпечення топографо-геодезичних, навігаційних, містобудівних та кадастрових робіт за допомогою впровадження новітніх технологій та принципово нових технічних засобів – глобальних навігаційних супутникових систем, строгих математичних методів оброблення даних та застосування автоматизованих систем.
Проект постанови Кабінету Міністрів України разом з пояснювальною запискою та аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України: www.dazru.gov.ua.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати протягом одного місяця з моменту опублікування на адресу: вул. Народного Ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: kart_ukrgeo @ ukr.net.

Додано: 30 січня 2013 11:19
Atoll
Може нарешті наші можновладці схаменутся і після 20 років нищення геодезії хоч звернуть увагу на існування ще й такої потрібної державі галузі господарства. Надіємось.

Додано: 30 січня 2013 12:42
gps_nik
Написати папірчик і втілити його у життя - це різні речі... У нас цих папірчиків вже стільки наплодили, що ніхто не може розібратися який з них правильніший...

Цікаво, а скільки грошенят одпустили на 2013 рік на всю геодезію в Україні, і на які види робіт???

Додано: 30 січня 2013 12:55
makctos
gps_nik писав:Цікаво, а скільки грошенят одпустили на 2013 рік на всю геодезію в Україні, і на які види робіт???
Скільки не відпустять, усі попиляють сідячи в кабінетах. А за рахунок виконавців та громадян попросять востановити ДГМ.

Додано: 30 січня 2013 14:59
Atoll
gps_nik писав:Цікаво, а скільки грошенят одпустили на 2013 рік на всю геодезію в Україні, і на які види робіт???
Крім того, парламентарі на топографо-геодезичні та картографічні роботи, демаркацію та делімітацію державного кордону передбачили видатки загального фонду державного бюджету у сумі 20,725 млн грн.

"Причому не враховано видатки в сумі 36 680,5 тис. грн для створення Національної системи геодезичного звіту", - уточнили в Держземагентстві.- http://gazeta.ua/articles/business/_byudzhet-2013 ... ormu-dali-221-7-miljona/471728 Радієм.
Докладніше тут http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... =244277212

Додано: 30 січня 2013 15:19
gps_nik
Atoll писав:...Докладніше тут...
Не густо... З таким рівнем фінансування ні про який розвиток геодезії не може йти мови...
По гуківському ЗУКРу лише відспостерігати пункт за точністю 3 класу по середній категорії буде коштувати порядку 1000 грн... І це по цінах 2007 року, коли бензин коштував 4 грн./літр...

Додано: 30 січня 2013 15:28
Atoll
gps_nik писав:відспостерігати пункт за точністю 3 класу
Так на це взагалі грошей не виділили. Я, правда, й так не зрозумів, якого "створення Національної системи геодезичного звіту", може спершу - побудови Державної геодезичної мережі. Хоча й на звіт нема. :)

Додано через 3 хвилини 13 секунд:
На запит в гулі "Національна система геодезичного звіту" нема нічого окрім оцієї статті від - "Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів".

Додано: 30 січня 2013 17:19
ZIC
Atoll писав:видатки в сумі 36 680,5 тис. грн для створення Національної системи геодезичного звіту", - уточнили в Держземагентстві
Так це ж - нову програмку здачі геодезичного звіту розроблять (розробники НКС і "Публічної К К"). Замість тої, що була від НДІГК! lol2
А що НКС - за 50 млн., а Гедезичний звіт" - всього за 36.7 млн.
Розмах їм сподобався...

Додано: 30 січня 2013 17:26
Atoll
ZIC писав:нову програмку здачі геодезичного звіту
То й ми будем мати свою ГКС, чи як її там обізвуть? І своїх геодезичних реєстраторів, тобто насосів людських грошей? :)

Додано: 06 серпня 2013 23:46
Сергiй64
4.5.
Про внесення змін до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з проведення земельної реформи
Доповідач
ПРИСЯЖНЮК Микола Володимирович Міністр аграрної політики та продовольства
4.6.
Про затвердження Порядку побудови Державної геодезичної мережі
Доповідач
ПРИСЯЖНЮК Микола Володимирович Міністр аграрної політики та продовольства
завтра на Кабміні розглядатимуть.

Додано: 07 серпня 2013 01:53
gps_nik
Сергiй64 писав:завтра на Кабміні розглядатимуть.
Скоріш за все затвердять...

Додано: 07 серпня 2013 09:44
часопис
Он Марс вже досліджують повним ходом, а ми, українці, геодезію і картографію зліквідували.
Добре, що хоч сертифікати геодезистам видають. Бо вже картографію стали виконувати всі, кому "не лень".
Обидно за державу.