Відмовлено у видачі безкоштовного сертифіката: "лист нещастя", і як з ним боротися

Усі питання по видачі ліцензій і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
KSANA12
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 27 січня 2009 15:06
Репутація: 1
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KSANA12 »

Alex-xxx, дякую. Я писала, що отримала відмову і знову подала документи, доклавши наказ про те що я дійсно являюся відповідальною за якість землевпорядних робіт, послала знов. Відповідь довго не приходила, але сьогодні, коли вже почала посилено готуватися до екзамену, прийшла відповідь, що я є сертифікованим інженером. Ура, ура!!! В п`ятницю їду.
Dim4uk
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 17 січня 2008 17:10
Репутація: 0

Повідомлення Dim4uk »

В мене вже 3 місяці продовжується епопея. 2 листа "нещастя" причому у мене землевпорядник на кого отримували ліцензію і який був відповідальний був завжди один! Навіть планову перевірку пережили у 11 році. Зараз третій раз подали документи (сподіваюсь останній для видачі сертифіката).
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Dim4uk писав:В мене вже 3 місяці продовжується епопея. 2 листа "нещастя"
Цікаво що вони пишуть в ціх листах?
Dim4uk
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 17 січня 2008 17:10
Репутація: 0

Повідомлення Dim4uk »

2 листа один в один, тільки різні вихідні номера - про відсутність інформації щодо відповідального в ліцензійній справі facepalm
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Dim4uk писав:2 листа один в один, тільки різні вихідні номера - про відсутність інформації щодо відповідального в ліцензійній справі facepalm
спробуйте подати заяву з відповідними підтвердженями про відповідальну особу ще раз, прикладіть до неї дві попередніх відповіді ДЗА, та вкажіть що у разі черговою відмови змушені будете звернутись зі скаргою до АПУ.
Відповісти