Сторінка 6 з 15
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 лютого 2013 14:23
in5
Розповсюджується за принципом "AS IS".
Доступні онлайн-сервіси:
Структура кешу така сама як у SASPlanet-и, а тому може кешувати зображення в теку "C:\Program Files\SASPlanet". Щоб два рази не завантажувати одні і ті самі тайли. Безпосередня присутність SASPlanet не обов'язкова. Кеш може знаходитись у довільному місці.
Працює в системі координат СК63, район Х, зони 1-6, а також у деяких МСК
Відомі недоліки:
- PNG файли відображаються по різному в різних версіях Autocad-у. До версії 2012 не враховується альфа-канал.
- буржуйські карти (OSM, Google, Bing) не дуже добре прив'язуються до СК63, гуляє метрів з 5, можливо більше можливо менше
- між тайлами є невеликі щілини, це не помилка, просто земля кругла, а тайли квадратні :)
Кнопка
^C^C^P(or c:irt (load "ImportRemoteTile")) irt;
Поради:
- рамку навколо зображень можна відключити командою
_imageframe _off ну а включити, відповідно
_imageframe _on
- необхідна умова:
наявність права запису в теку, де розташований кеш
- для ортофото тека з растрами і прив'язками повинна бути додана в шляхи підтримки (
viewtopic.php?p=106332#p106332)
- файл ініціалізації повинен мати назву RemoteMaps.ini (кодування windows-1251) і знаходитись у шляхах підтримки або у папці з активним dwg
- теку для кешу за замовчанням для нових креслень можна задати командою:
(setenv "IRT\\DefLocalFolder" назва_вашої_теки).
Наприклад
(setenv "IRT\\DefLocalFolder" "D:\\Моя робота\\Інтернет\\Карти").
Зверніть увагу на лапки і два бекслеші. Вказана тека повинна існувати!
- адресу проксі-сервера можна задати командою
(setenv "IRT\\DefProxyAddress" "xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx").
Наприклад
(setenv "IRT\\DefProxyAddress" "52.53.160.7:80").
У разі виникнення проблем і пропозицій відписуйтесь тут.
Історія змін:
► Показати
Код: Виділити все
2013-02-22 1.01
- додана можливість завантажувати тайли рамкою
- добавлено дві нові карти: OSM і номенклатурна розграфка для СК-63, останню зручно використовувати для пошуку необхідного планшету при завантаженні ортофотознімків (tif+tfw)
- можливість вибрати спосіб завантаження: кеш, інтернет, кеш+інтернет (а-ля SASPlanet)
Код: Виділити все
2013-03-06 1.03
- змінено тип файлу на vlx
- додано діалог
- тепер є можливість змінити розташування кешу
- деколи програма пропускала тайли, тепер це виправлено
- на старих Автокадах (< 2012) тайлам Реєстрації буде встановлюватись Яскравість і Контраст (щоб було більш-менш видно межі ділянок)
- налаштування зберігаються в "HKEY_CURRENT_USER\Software\VovKa"
Код: Виділити все
2013-03-12 1.03a
- інше значення Яскравості для тайлів Реєстрації
Код: Виділити все
2013-04-16 1.05
- бонус для мешканців столиці
- змінено алгоритм розрахунку координат для зуму під час пошуку за кадастровим номером
Код: Виділити все
2013-04-24 1.05а
- номенклатурна розграфка для СК-42 (http://atu.geoportal.org.ua/ua/map)
- виправлена помилка оновлення файлів в кеші
Код: Виділити все
2013-06-04 1.06
- Публічна кадастрова карта\Карта масштабу 100000 (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta)
- ДГМ\Геодезичні пункти (http://dgm.gki.com.ua/map)
- ДГМ\Нівелірні пункти (http://dgm.gki.com.ua/map)
- ДГМ\Лінійно-кутова побудова (http://dgm.gki.com.ua/map)
- Геопортал\Адміністративно-територіальний устрій (http://atu.geoportal.org.ua/ua/map)
- Геопортал\Топографічна карта (http://atu.geoportal.org.ua/ua/map)
- Google\Панораміо (http://maps.google.com). Для тих, кому більше подобається вигляд збоку і тих, хто любить робити зйомку не тахеометром, а камерою :)
- додана можливість розкладати карти по індивідуальних пластах
Код: Виділити все
2013-07-12 1.06a
- після зміни домена ПКК відвалився пошук за кадастровим номером. виправлено
Код: Виділити все
2013-08-19 1.06b
- оновлено url-и для карт гугла
Код: Виділити все
2013-09-17 1.07
додано карти від Microsoft
- Bing\Карта (http://www.bing.com/maps)
- Bing\Супутник (http://www.bing.com/maps)
Код: Виділити все
2013-09-18 1.07a
- підправлено автоматичне визначення шостої зони СК63
Код: Виділити все
2013-11-12 1.08
- підтримка локальних ортофотопланів з прив'язками
Код: Виділити все
2014-01-15 1.10
- змінено алгоритм визначення розмірів тайла (тепер щілини між тайлами будуть трохи тонші)
- додано можливість змінювати параметри завантаження та відображення тайлів
Код: Виділити все
2014-02-07 1.11
- додано шари з Містобудівного кадастру Києва (для імпорту потрібно вибирати систему координат "Місцева СК; м. Київ (МКК)")
Містобудівний кадастр Києва\Функціональне зонування
Містобудівний кадастр Києва\Межі розробки містобудівної документації
Містобудівний кадастр Києва\Кадастрові квартали
Містобудівний кадастр Києва\Обмеження генерального плану
Містобудівний кадастр Києва\Міські проекти
Містобудівний кадастр Києва\Об'єкти обслуговування
Містобудівний кадастр Києва\Історико-культурні пам'ятники
Містобудівний кадастр Києва\Історико-культурне надбання
Містобудівний кадастр Києва\Зелені зони
Містобудівний кадастр Києва\Пропозиції комплексної схеми
Містобудівний кадастр Києва\Обмеження до комплексної схеми
- налаштування програми тепер зберігаються не в реєстрі, а в поточному кресленні
Код: Виділити все
2014-02-17 1.12
- додано ще один шар з Містобудівного кадастру Києва
Містобудівний кадастр Києва\Карта
Код: Виділити все
2014-05-06 1.13
- локальні ортофотознімки тепер будуть перераховуватися в потрібну СК
- додано пошук за адресою
- додано МСК м. Луцьк
- додано МСК м. Чернівці (приблизна)
- додані шари
OpenStreetMap\Транспорт
ITO Map\ЛЕП
ITO Map\Залізниці
Код: Виділити все
2015-09-22 1.13f
- додано Here.com\Карта
- додано Here.com\Супутник
Код: Виділити все
2015-11-13 1.14
- виправлено пошук ділянки за кадастровим номером
Код: Виділити все
2016-04-11 1.16b
- додано Містобудівний кадастр Києва\ЄЦТО
Код: Виділити все
2016-09-20 1.16e
- додано Публічна кадастрова карта\Ортофото (м. Київ)
Код: Виділити все
2019-01-31 1.20
- оновлені адреси для google і here
Код: Виділити все
2019-04-08 1.20a
- оновлена адреса для google
Код: Виділити все
2020-02-24 1.24
- *Збільшено зум для номенклатурної розграфки
Код: Виділити все
2020-06-12 1.26
*Оновлена версія Google
+Додано шари:
- Київ\Топографічні карти\М 1:2000
- Київ\Топографічні карти\М 1:10000
- Київ\Ортофото\2013
- Київ\Ортофото\2008
- Київ\Теплові мережі\Об'єкти теплових мереж
- Київ\Теплові мережі\Пошкодження на об'єктах теплових мереж
Код: Виділити все
2020-11-02 1.27
*Оновлена версія Google
*Виправлені адреси МКК
Код: Виділити все
2021-08-09 1.28
*Оновлена версія Google
*Відключено вікно привітання
Після останніх змін на серверах ДЗК, для користувачів на Windows XP потрібно додатково провести "танці з бубнами" - viewtopic.php?p=163303&sid=7ac85150a16f ... 81#p163303
Найновіша версія 1.29
ImportRemoteTile.VLX.7z
Також на іншому ресурсі доступна
"інтернаціональна" розширена версія. Але вона не підтримує СК-63 і наші карт-сервіси.
НАПИСАТИ АВТОРУ ПРО ПРОБЛЕМУ
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 18 листопада 2014 16:30
doslidnik
Локальні ортофото так само інколи треба зміщувати. Наприклад територія м.Миколаїв.
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 21 листопада 2014 13:11
007stas
doslidnik писав: Локальні ортофото так само інколи треба зміщувати. Наприклад територія м.Миколаїв.
Вибачте, але тоді буде розбіжність між Вашими "зміщеними" ортофото та Ортофото в
НКС.
Зважаючи на Вашу схильність до процедури "зміщення" ортофото, постає питання:
-навіщо тоді Вам файли прив'язки растрів
*.tifw,
*.tfw ?
Відправлено через 28 хвилин 9 секунд:
Навіщо тоді робили
дешифрування растрових знімків з ідентифікацією точок на місцевості й на растрах, та створення файлів прив'язки растрових знімків?
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 25 листопада 2014 01:22
doslidnik
Ця тема не про це. Як хочете створюйте окрему тему.
007stas писав: Вибачте, але тоді буде розбіжність між Вашими "зміщеними" ортофото та Ортофото в НКС.
Буде. А що Вас так бентежить.
Невже Ви думаєте що тригапункти вірно розташовані відносно Ортофото? Ортофоото я розцінюю як той самий GoogleMaps. Єдина перевага це потрібна проекція та трохи краща якість.
007stas писав: -навіщо тоді Вам файли прив'язки растрів *.tifw, *.tfw ?
Це файли прив'язки. А прив'язку робили люди. Розуміючи те, на що Ви натякаєте - відповім: на ортофото вязатись не можна і це Вам більшість на форумі скаже. Бо коли буде робитись винос, за опорні точки братимуться не координати точок визначені магічним чином з ортофото, а координати пунктів ДГМ чи їх похідні.
007stas писав: Навіщо тоді робили дешифрування растрових знімків з ідентифікацією точок на місцевості й на растрах, та створення файлів прив'язки растрових знімків?
Це робили як завжди нашвидкоруч, я про Ортофото. Результат не якісна робота. У 40% випадків в мене розміжність від 1 до 3.5метрів. А от про матеріали дешифрування я не в курсі. Розкажіть.
Так по Вашему ортофото м.Миколаєва має зміщення, яке помітне неозброєнним оком??? В мене 1-2метри.
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 11 березня 2015 14:58
vladasya
Питання до ТС. Чому дані, підгружені в Автокад, начебто з публічної кадастрової карти, не відповідають інформації, яка є на сайті (тобто в автокаді підгружаються не всі ділянки?)
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 березня 2015 10:59
in5
vladasya писав: Чому дані, підгружені в Автокад, начебто з публічної кадастрової карти, не відповідають інформації, яка є на сайті (тобто в автокаді підгружаються не всі ділянки?)
Дайте кадастровий номер ділянки, перевірю.
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 березня 2015 12:06
vladasya
in5, 6325185001:00:003:0008
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 березня 2015 12:19
in5
vladasya писав: 6325185001:00:003:0008
Вкажіть: "Масштаб - 18"
Можливо на сервері ще не оновлені тайли для масштабу 19.
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 березня 2015 14:43
SALSA
Підскажіть, будь ласка, як імпортувати в автокад 2014 онлайн карти з публічної кадастрової карти?
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 березня 2015 14:51
vovaz
SALSA писав: Підскажіть, будь ласка, як імпортувати в автокад 2014 онлайн карти з публічної кадастрової карти?
А шапку темы читали ?.
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 березня 2015 15:03
SALSA
Читала, і навіть по темі читала повідомлення, але чесно ще більше запуталась..(( У мене зараз стоїть 2014 року версія, там не можу такого знайти...Знаю як в діждиталз загружати публічну, але то жах, а не якість, думала в автокаді краще буде..У вас який автокад?
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 березня 2015 16:33
in5
SALSA писав: Підскажіть, будь ласка, як імпортувати в автокад 2014 онлайн карти з публічної кадастрової карти?
http://www.geodezist.info/test/praktik/ ... p/Lisp.php
В пункті 2 замість (*.lsp) вибирете тип (*.vlx)
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 07 травня 2015 12:56
in5
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 07 травня 2015 22:36
zahidzem
Дуже Вам дякую за те що Ви робите для нас
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 08 травня 2015 11:47
in5
zahidzem писав: Дуже Вам дякую за те що Ви робите для нас
Користуйтесь на здоров'я!
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 08 травня 2015 12:49
vovaz
Можно додати яндекс карти ?
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 травня 2015 15:02
in5
vovaz писав: Можно додати яндекс карти ?
Можна
Але в мене зараз немає на це часу.
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 13 травня 2015 09:00
sansant
Добрий день, не підскажите чи є можливість відобразити кадастровий номер ділянки натискаючи на контур в автокаді.
Re: [Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 13 травня 2015 09:44
Denver
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 08 жовтня 2015 13:26
Ки$ульКа
а м.Миколаїв?
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 08 жовтня 2015 15:14
Denver
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 05 листопада 2015 16:18
vovaz
У меня почему-то не отображается обновленная иформация из ПКК.
Подгружается информация старая, даже при использовании интернета, без кеша.
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 06 листопада 2015 16:19
Denver
vovaz писав:У меня почему-то не отображается обновленная иформация из ПКК.
Подгружается информация старая, даже при использовании интернета, без кеша.
А якщо масштаб дрібніший за 9000 ?
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 06 листопада 2015 19:57
Parcel
vovaz писав: У меня почему-то не отображается обновленная иформация из ПКК.
Подгружается информация старая, даже при использовании интернета, без кеша.
0 x
у всіх така фігня
вибирай масштаб 17
18 і 19 масштаби якось дивно оновляються на ПКК, а може вони вже і взагалі зараз не оновлюються
зараз навіть в браузері не можна наблизити більше ніж 17 масштаб, напевно відключили
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 07 листопада 2015 09:07
vitas007
Не по темі
[quote="Parcel"]у всіх така фігня
вибирай масштаб 17
18 і 19 масштаби якось дивно оновляються на ПКК, а може вони вже і взагалі зараз не оновлюються
зараз навіть в браузері не можна
наблизити більше ніж 17 масштаб, напевно відключили[/quote]
реестратори працють як бджилкi що за понедiлок та вiвторок накидали пакетно xml - за середу та четверг вона ледве ковтнула... аж у пятницю взагалi запрацювала для бджiлок...
тому треба спитати того - хто вiдмив "рукi" на апаратному обладнаннi...
п.с. а уявiть коли заженуть туди хоч половину халтури.. що буде...
нам про доступ залишаеться мрiяти... -"локально"
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 11 листопада 2015 16:02
faram
Доброго дня. Існує проблема в роботі, можливо відбулись зміни в посиланнях на інфресурсі. Не працює пошук за кад. номерами, вказує інше місце. Якщо є така можливість виправте будьласка. Пробували на всіх машинах такаж ситуація.