Допоможіть, будь-ласка, з тахіометром 3Та5р.
Відколи отримав даний прибор, незаморочувався із записом зйомок на карту пам'яті, так як зазвичай працюю з присадибками, і все записую в журнал (так надійніше). А коли прийшло діло до більших об'єктів, почав читати інструкцію, яка йде в комлекті, але там для мене "темний ліс". Неможу розібратись як зводити нулі, коли переходжу між штативами, і обробити в компютері. Хто працював з даним прибором, опишіть, будь-ласка, весь процес від початку до кінця. Працюю тільки з горизонтальними кутами з прив'язкою до gps. Завчасно дякую.
Допоможіть з 3Та5р
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
-
- Спец
- Повідомлень: 124
- З нами з: 21 січня 2013 19:24
- Репутація: 10
- Область: Закарпатська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Працюю на ньому 7-тий рік. Поясніть спочатку в якому режимі вимірів працюєте, бо з горизонтальними кутами в 3Та5Р їх є три. Далі я Вам допоможу чим зможу.SpenSer писав:Допоможіть, будь-ласка, з тахіометром 3Та5р.
Відколи отримав даний прибор, незаморочувався із записом зйомок на карту пам'яті, так як зазвичай працюю з присадибками, і все записую в журнал (так надійніше). А коли прийшло діло до більших об'єктів, почав читати інструкцію, яка йде в комлекті, але там для мене "темний ліс". Неможу розібратись як зводити нулі, коли переходжу між штативами, і обробити в компютері. Хто працював з даним прибором, опишіть, будь-ласка, весь процес від початку до кінця. Працюю тільки з горизонтальними кутами з прив'язкою до gps. Завчасно дякую.
-
- Спец
- Повідомлень: 124
- З нами з: 21 січня 2013 19:24
- Репутація: 10
- Область: Закарпатська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Стосовно одного файлу, то так, можливо є варіанти створювати кілька файлв, не пробував.SpenSer писав:Опишіть, будь-ласка як переходити зі штатива на штатив (як правильно зводити нулі), і як це все потім обробити?
І ще, на скільки я зрозумів, тахіометр записує всі зйомки в один файл???
Я працюю в кординатному режимі ( НомТ, X, Y, Z ), спеціально для Вас зробив експеременти в інших режимах, дійсно координати слідуючої станції з файлу памяті тахеометр не втягує. Не знаю чому так, треба вияснити.
Ставши на слідуючу станцію, навівши трубу на попередню станцію : вкл, меню, меню,
1)установки, заголовок станції, вводите номер станції ( НомСт ), ввод, вводите висоту приладу ( hi ), ввод, ввод,, ввод, ввод, ввод координат, калавіатура, вводите умовні координати станції, ввод і Ви зйову у головному меню. О тут і фішка якщо Ви замість клавіутура нажмете файл то у Вас запитає ім'я файлу Ви нажмете ввод, далі питає НомТ - тобто по ідеї у Вас наприклад на попередній станції 10 зйомочних точок і 9-та це була ця станція на якій Ви стоїте зараз. Ви вводите НомТ "9" і ввод, по ідеї татеометр мав втягнути кординати точки, а він пише "не найдено". Не знаю чому у режимах з кутами воно так, у координатному режимі все нормально.
2)меню, установки, установки пикета, вводите початковий номер зйомочного пікети на цій станції ( НомТ ) та висоту наведення відбивача ( hr ), ввод.
3)меню, програми, ориентация, файл, у Вас запитає ім'я файлу Ви нажмете ввод, далі питає НомТ - ви вносите номер попередньої станції ( НомСт ), ввод, Вам викине координати попередньої станції на яку у ВАс уже орієнтований прилад, ввод, Вам викине "Не определен индекс" - рухаєте підзорну трубу вверж потім вниз, на дисплеї з'явилися Ha та Va, далі нажимаєте СЕ. Після звукового сигналу на дисплеї висвітить "ориентация проведена", меню, нажимаєте кнопку 4 і прилад готовий до роботи.
Питання залишається тільки таке в координатному режимі в мене зйомка з пару станцій виглядає як єдине ціле а у режимах з горизонталними кутами по причині того що не втягує координати слідуючих станцій на яких ти потім стаєш, то їх треба заносити вручну умовні координати та не перепутати ( 1 - 200,200,100, 2-400,400,100 і так далі ). Якщо запишеш на різних станціях однакові координати стояння попередню сатнцію витре. Така сама ситуація з номерами пікетів зйомки.
Стосовно програми для обробки, то я працюю в Дігіталс.