Сторінка 1 з 1

Суборенда без оренди

Додано: 29 квітня 2013 15:04
Праздничная
Привіт. Тут у знайомої цікава картина з одним ФОПом. На її фірмі підписують договори оренди з людьми. Але в звязку з змінами в процедурі реєстрації вирішили відкласти на пізніше коли буде зрозуміла вся нова система (класно їм, я була б рада коли б і мої так вирішили, а то бути Pioner якось не сильно класно), а вже тоді братись за роботу. З людьми у них все схвачено люди погодились, але паї хочуть і цього року теж отримати lol2 .

Звісно фірма могла б і засіяти те поле а вже зареєструвавши договори показати їх у звітності до Податкової, але... як виявляєть один дуже розумний ФОП вирішив самостійно без погодження з людьми на ничку засіяти поле, а коли восени отримає нормальні доходи домовлятися з людьми , да я і сама з цього в... lol2

У баришні на фірмі в шоці... Звісно можна його Katok вигнати, поскаржитися куди треба, але якось трохи жалко Директор фірми вирішив укласти договір чи то суборенди чи то ???? з ФОПом строком на 1 рік (мов за цей час вони всі договори зареєструють), і витребувати з "розумного ФОПа кошти на паї для людей. lol2

Але як це зробити ні вона ні сам директор не знає. Може є у когось ідей, а то і мені вже цікаво як можна укласти суборенду без оренди.

Додано: 29 квітня 2013 15:27
Rjashko
Ніяк. П. 1. ст. 8 ЗУ "Про оренду землі": "Орендована земельна ділянка або її частина може передаватися орендарем у суборенду без зміни цільового призначення, якщо це передбачено договором оренди або за письмовою згодою орендодавця..."

Додано: 29 квітня 2013 15:31
Праздничная
Rjashko, От і я тієї ж думки.
А ще краще взять і написать на того ФОПа куди треба, а то придумав махінацію. Таких треба давить в ...
Мені знайому жаль бо її шеф пресує, щось придумать але так що б це було законно.

Додано: 30 квітня 2013 15:55
malecha
Правила форуму
Забороняється:
3.9. Зловживати тегами форуму (у тому числі смайликами)
3.11. Писати повідомлення суцільними заголовними буквами
Не по темі
Як результат, Ваше повідомлення схоже на новорічне повідомлення, а не серйозну проблему орендаря.
Праздничная писав:класно їм, я була б рада коли б і мої так вирішили, а то бути
Якщо всі б так вирішили і не гримали в двері, то у нас ще довго нічого не реєструвалося б.
Праздничная писав:Може є у когось ідей, а то і мені вже цікаво як можна укласти суборенду без оренди.
Нормально укласти. Просто викидаєте речення, що договір чи право оренди зереєстроване. Таких договір масса по Україні, хто їх називає білими, хто чорними, але вони є.

Додано: 22 травня 2013 14:56
Праздничная
Але у мене в такому разі є питання що робити з кадастровим планом? Його що взагалі не робити? Технічку/проект то зрозуміло, якщо такий договір то про них тут і мови не буде, але акт передавання зем. діл. та кадастровий план має бути. Nenayu
І взагалі якщо справа дійде до суда то як тоді - коли право оренди не було зареєстровано належним чином. Що тоді? Падать на дурника, що ми ніяк інакше не могли врегулювати це питання а підпис під договором є взяттям на себе зобовязання а тому має виконуватись?

[upd=1369893141][/upd]
Я взагалі вважаю, що суборенда тут ніяк не допоможе, вона ж фактично без державної реєстрації не буде мати жодних гарантій.

Є інша альтернатива: мирова угода. Pisatel
Загалом то вона може бутри укладеною з метою досудового врегулювання конфліктної ситуації, і в ній можна приписати всі основні моменти: захоплення, відсутність реєстрації в звязку з зміною процедури реєстрації, в якій формі та кому будуть відшкодовуватися кошти за використання з/д, і т.д.

Така угода не потребує ні державної реєстрації, ні нотаріального посвідчення, а може бути укладена між сторонами, але саме головне матиме юридичні наслідки Tanci

Додано: 30 травня 2013 09:27
POBRATUM
Якщо не мае договора власники стають одноосібниками які домомляються між собою на колективний обробіток morgayu ми так 4 роки працюемо.

Додано: 04 червня 2013 09:51
Праздничная
POBRATUM, А можете зразочок скинуть vishenka

Додано: 04 червня 2013 10:42
Борщ
Праздничная, порадьте своїй знайомій нехай її канторка укладе з власниками договір про спільний обробіток, в якому вони зобовязуються забезпечувати обробіток земельної діялнки за плату в 97% зібраного врожаю.

Додано: 18 вересня 2013 19:55
ОлексА
Договір про спільний обробіток - слизька тема. При перевірці податкова може трохи пофантазувати й трактувати його як спільну діяльність й здійснити донарахування податків. а там податок на прибуток, ПДВ на загальній системі і ніяких пільг. звичайно, може й проканати...