Помогите с дипломной "Земельна частка (пай) та право користування нею..."

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Student.Needhelp
Повідомлень: 8
З нами з: 10 березня 2013 23:12
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше

Помогите с дипломной "Земельна частка (пай) та право користування нею..."

Повідомлення Student.Needhelp »

Товарищи morgayu Моя дипломная подходит к финальной стадии, посоветуйте наиболее подходящее название (заумное) к такому плану
У меня пока такой вариант: "Земельна частка (пай) та право користування нею за сучасним законодавством"


1. Земельна частка (пай) та паювання

2. Право на земельну частку (пай)

3. Порядок паювання земель
3.1 Процедура видачі сертифіката на право на земельну частку (пай), та його заміна на державний акт на право власності на земельну ділянку.
3.2 Заборона щодо продажу земельної частки (паю)

4. Оренда земельного паю
4.1. Проблеми оренди земельного паю
UNIKUM
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 12 лютого 2009 12:27
Репутація: 0

Повідомлення UNIKUM »

Student.Needhelp писав:та його заміна на державний акт
це явно потрібно підкоректувати morgayu
І скільки сторінок пояснювальної вийшло, яка графічна частина?
Student.Needhelp
Повідомлень: 8
З нами з: 10 березня 2013 23:12
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Student.Needhelp »

UNIKUM писав: це явно потрібно підкоректувати morgayu
І скільки сторінок пояснювальної вийшло, яка графічна частина?
а що саме змінити? у мене ще такая проблема...я ніколи не вивчав аграрне право та земельне право Sorri
це завдяки закриттю мого університету та академ різниці із теперішнім.
у мене вийшло 40 сторінок тексту.а саме "...заміна на державний акт" - 5 сторінок
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Student.Needhelp писав:заміна на державний акт" - 5 сторінок
Та заміни в ворді, чи в чім ти там редагуєш, словосполучення державний акт на державний реєстр. Не промахнешся.
Student.Needhelp
Повідомлень: 8
З нами з: 10 березня 2013 23:12
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Student.Needhelp »

Atoll писав: Та заміни в ворді, чи в чім ти там редагуєш, словосполучення державний акт на державний реєстр. Не промахнешся.
ааа....я за своей дипломной не уследил, что уже не видают акты....беда UPS

[upd=1367262779][/upd]
Я вот почитал и думаю что так будет правильнее: Процедура видачі сертифіката на право на земельну частку (пай), та його заміна на свідоцтво на право власності земельної ділянки.
UNIKUM
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 12 лютого 2009 12:27
Репутація: 0

Повідомлення UNIKUM »

Ну просто якщо у вас у темі звучить сучасність, то державні акти це уже не актуально.
Назву можна викласти так: "Право на земельну частку (пай) та його реалізація в сучасних умовах".
Student.Needhelp
Повідомлень: 8
З нами з: 10 березня 2013 23:12
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Student.Needhelp »

UNIKUM писав:Ну просто якщо у вас у темі звучить сучасність, то державні акти це уже не актуально.
Назву можна викласти так: "Право на земельну частку (пай) та його реалізація в сучасних умовах".
дякую, я зрозумів
під час підготовки дипломної якось не звернув увагу на цей суттєвий аспект
і дякую за назву, гарно підходить
UNIKUM
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 12 лютого 2009 12:27
Репутація: 0

Повідомлення UNIKUM »

Student.Needhelp писав:під час підготовки дипломної якось не звернув увагу на цей суттєвий аспект
та нічого, буває morgayu У вас іще тема норм. Ось я коли писала диплом то взагалі переживала щоб вона не втратила своєї актуальності до захисту. Тема була по веденню Державного земельного кадастру, якраз Перехідна реєстраційна система була писала про неї, але вже проводили перші спроби по Національній кадастровій системі, боялась щоб зненацька не ввели її))
Student.Needhelp
Повідомлень: 8
З нами з: 10 березня 2013 23:12
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Student.Needhelp »

UNIKUM писав: та нічого, буває morgayu У вас іще тема норм. Ось я коли писала диплом то взагалі переживала щоб вона не втратила своєї актуальності до захисту. Тема була по веденню Державного земельного кадастру, якраз Перехідна реєстраційна система була писала про неї, але вже проводили перші спроби по Національній кадастровій системі, боялась щоб зненацька не ввели її))
я уявляю як ви переживали))
усе не було б так складно, якщо б закони не змінювались що не кожного дня facepalm
за час роботи над дипломною роботою, я вперше зіткнувся з такою великою кількістю змін, втрати чинності та щорічного редагування зем.кодексу
Аватар користувача
hamster
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 24 травня 2007 15:35
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення hamster »

выдача сертификатов ДАВНО завершена

Unikum классное название предложил

ПыСы. а зачем диплом про паи? по Украине около 96% паёв выдано (по официальной версии), сертификаты так вообще все выданы (а если вдруг кому и не выданы - бланков сертификатов новых не существует) - что-то новое в этой теме найти и разобраться в этом - так в Вашем плане этого нового - только проблемы оренды. Добавьте ещё проблемы выдачи невосстребованных паёв, и работу Земельного банка по покупке/продаже паёв.

И не стоит по одному диплому плодить так много тем - администрация покарает ;)
Відповісти