Зі складу приміщення для магазину -> зміна цільового призначення з/д

про зміну цільового призначення земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Зі складу приміщення для магазину -> зміна цільового призначення з/д

Повідомлення laci »

Доброго дня, шановні експерти :) !

Маю у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства (господарський двір), з розташованим на ній будівлею складу. Хочу 1-2 приміщення складу (з невеличкою перебудовою приміщеннь) використовувати для надання інформаційних послуг, а також для торгівлі комп'ютерними комплектуючими, пізніше і для торгівлі продуктових товарів.

Підкажіть будь-ласка, з чого я маю починати? Чи маю я замовляти проект на реконструкцію приміщень будівлі, чи щось інше? Після отримання документів на будівлю в плані змінити цільове призначення частини земельної ділянки під згадуваним об'єктом.

Дуже дякую за кожну відповідь.
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 67
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

laci писав:ведення особистого селянського господарства (господарський двір
Точно для особистого селянського господарства? Не ведення товарного? В межах населеного пункту, за межами? Маєте державний акт?
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Повідомлення laci »

Сергiй64 писав:Точно для особистого селянського господарства? Не ведення товарного? В межах населеного пункту, за межами? Маєте державний акт?
Для особистого селянського господарства в межах населеного пункту. Маю державний акт з кадастровим номером.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

laci писав:Для особистого селянського господарства в межах населеного пункту. Маю державний акт з кадастровим номером.
замовляйте проект по зміні цільового призначення
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Повідомлення laci »

Solpadeine писав:замовляйте проект по зміні цільового призначення
проект по зміні цільового призначення будівлі (приміщення) чи частини земельної ділянки?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

спочатку землю
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Повідомлення laci »

Solpadeine писав:спочатку землю
Нове цільове призначення яке буде?

[upd=1367832032][/upd]
Мені хтось зможе відповісти? Будь ласка, не оминайте. Дякую
Аватар користувача
Виктор М
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 10 листопада 2011 09:22
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Виктор М »

1. Менять целевое земли под строительство и обслуживания зданий торговли.
2. Менять целевое пока нельзя если нет ДПТ на населенный пункт или на этот квартал.
3. Если норму обязательного наличия ДПТ отменят (на рассмотрении в ВРУ) - то меняйте по-быстрее, при этом это вопрос необходимо "обмозговать" в архитектуре , т.к. для изменения целевого нужно градостроительное подтверждение (соответствие граддокументации предполагаемого объекта).
4. Вообще ситация вот такая идиотская.....
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Повідомлення laci »

Що таке ДПТ?
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 67
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

laci писав:з чого я маю починати?
Вам не відповідають не того що не хочуть, а того, що не відомо, як це краще зробити. Дуже невдалий час Ви вибрали. Теоретично, зробити це що Ви хочете , на даний час майже неможливо. Потрібні будуть неймовірні і матеріальні і моральні затрати. Якщо почнете оформляти все "по закону", ніколи не почнете торгувати. То ж , акт в Вас є, в архітектурі домовтесь про якийсь проектик для реконструкції, в раді домовтесь що не проти платити більший податок - і вперед. Напів легально, але будете мати і Ви і інші. Але це тільки моя думка. Вирішуйте самі. Ще раз наголошую, по закону - "нереально".
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Повідомлення laci »

В якому Законі чи підзаконному акті прописано, що я маю виготовити проект реконструкції. Практично я хочу вибрати 2 стіни і добавити 1. Це все, тобто несучі частини будівлі не мінятимуться.
Можливо я не правий, но ніби містобудівні умови та обмеження надаються безоплатно. А так як я майже нічого не змінюю істотно, і не потрібно замовляти їх.

Так все ж таки, як бути?
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Повідомлення Егор »

Есть вопросик чисто из сферы практики, как оно сейчас происходит в жизни, если есть желание разместить передвижной (совершенно не капитальный) объектик торговли (чуть ли не мотоцикл с торговлей товарами) на принадлежащем на праве собственности земельном участке для СиОЖД или же на для ведения садоводства ? Во втором случае, полагаю, чуть хуже. А вот в первом, если не менять целевое, что можно сделать - заказать оценку или как лучше за эти пару метров платить, как за коммерцию. Или какие еще в практике есть варианты ?
Аватар користувача
Виктор М
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 10 листопада 2011 09:22
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Виктор М »

ну на передвижной......паспорт можно по Приказу 244 по-пробовать, менять как-бі нет смісла т.к. он передвигаться будет по участку
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

laci писав:В якому Законі чи підзаконному акті прописано, що я маю виготовити проект реконструкції.
Порядок виконання будівельних робіт.
Щодо видачі свідоцтва про право власності на новозбудовані чи реконструйовані об’єкти нерухомого майна.
Аватар користувача
Виктор М
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 10 листопада 2011 09:22
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Виктор М »

laci писав:В якому Законі чи підзаконному акті прописано
Гражданский Кодекс Украины, ЗУ О регулировании граддеятельности, ЗУ об основах градостроительства, ПКМУ и ДБН - меняется функциональное назначение - реконструкция, а это строительство а это проект, экспертиза если нужно, регистрация в ГАСКе и пр. "прелести", даже если геометрические размеры никак не меняются.......получается новая вещь, которая возникает после регистрирации в Укрдержреестре
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Повідомлення Егор »

Ну... если ниче не перестраивать, можно и без реконструкции обойтись :)
Кроме того, не все видоизменения будут считаться самовольным строительством (реконструкцией)
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Аватар користувача
Виктор М
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 10 листопада 2011 09:22
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Виктор М »

Егор писав:без реконструкции обойтись
ну и как это нужно будет "обзывать" ? Подберите слово если ничего не перестраиваем (хоть такой случай редкость, вс еравно вынуждены что-то сносить перепланировать под нормы для зданий соответствующего профиля)
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Повідомлення Егор »

ВикторМ1965 писав:ну и как это нужно будет "обзывать" ?
никак, "изменение функционального назначения" :)
кое где такое делалось органами местного самоуправления, но теперь, думаю, будут проблемы с чиновниками укргосреестра при регистрации права.
можно вообще не заморачиваться на изменении т.н. назначения помещения. Как, например, в вашем случае. На самом деле, нет никаких "назначений" у помещений. Они или жилые, или нежилые. Остальное - от лукавого

[upd=1367865162][/upd]
Ой, в смысле в случае автора темы

[upd=1367865200][/upd]
А меня вот заинтересовало, что будут говорить "проверяющие", если с транспортного средства торговать с собственного участка...........
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Повідомлення Егор »

laci писав:Підкажіть будь-ласка, як? Дякую!
А что в доках на строение непосредственно написано ? Кто поставил вопрос о том, что необходимо с самим строением что-либо делать (менять в документах) ?
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Повідомлення laci »

В документах "склад запчастин" написано. Питання зміни чогось небудь поставив я сам.
Аватар користувача
Виктор М
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 10 листопада 2011 09:22
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Виктор М »

laci писав:В документах "склад запчастин" написано.
как хотите конечно, но если нужен по документам магазин и с контролеров "в сад" - то придется все по-полной и обследование существующего и проект и может быть земля и ГАСК, по-другому - как повезет или все время "отбиваться" как-то..Статтею 331 ЦК України встановлено, що право власності на нову річ, яка виготовлена (створена) особою, набувається нею, якщо інше не встановлено договором або законом.
Особа, яка виготовила (створила) річ зі своїх матеріалів на підставі договору, є власником цієї речі.
Право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна).
Якщо договором або законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації.
Якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.
Переробкою є використання однієї речі (матеріалу), в результаті чого створюється нова річ (частина перша статті 332 ЦК України).
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Повідомлення Егор »

laci писав:В документах "склад запчастин" написано. Питання зміни чогось небудь поставив я сам
Тогда пока и не переживайте. В законах нигде не написано, что для того, чтобы торговать в свидетельстве должно быть написано "магазин". Спросите у проверяющих об этом законе, они не смогут ответить, ссылаясь на прямую норму (ее нет).
Помещение может соответствовать каким-либо нормам, либо им не соответствовать. Т.е. там либо можно делать что-нибудь, либо нельзя. Но это уже вопрос другой (не вопрос записи в документе). Например, если в результате реконструкции склада вы получите свидетельство с записью "кафе "Огонек", но по санитарным нормам там нельзя готовить и подавать еду, вы не сможете это делать. Обратная сторона медали заключается в том, что в любом нежилом помещении (пусть это и режет глаз, но что бы ни было записано в документе для него, хоть детский склад ГСМ и ядерного оружия) можно готовить еду, если оно пригодно к этому (холодный, горячий цех, отдельные потоки для выноса еды и грязной посуды, раздельные санузлы для персонала и т.п.). Я может чуть дебильно пытаюсь пояснить, но суть где-то такова.

[upd=1367871206][/upd]
Но тут я говорю только о помещении и всеми любимом его "функциональном назначении". Можно ли торговать ядерным и биологическим оружием на землях ОСГ - вопрос отдельный.
laci
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 25 квітня 2007 16:29
Репутація: 0

Повідомлення laci »

З будівлею ніби зрозуміло. А як бути з землею?
Зміну цільового призначення землі приватної власності можна змінити з ОСГ? Наприклад "для обслуговування нежилої будівлі"? Хто має визначити нове цільове призначення? Чи має затверджувати проектну документацію сільська рада? Дякую
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

laci писав:Зміну цільового призначення землі приватної власності можна змінити з ОСГ?
А зачем вам менять целевое назначение? Вы же просто планируете предоставлять услуги имуществом личного крестьянского хозяйства? Закон это не запрещает. Krutelyk
Відповісти