Допоможіть будь-ласка з Проектом землеустрою

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
zes
Повідомлень: 2
З нами з: 17 травня 2013 17:31
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Освітня галузь

Допоможіть будь-ласка з Проектом землеустрою

Повідомлення zes »

Навчаюсь в університеті( як не сумно але землевпорядкування іде тяжко ) ... не так давно дали завдання скласти Проект землеустрою ... не важливо на кого і тому подібне, просто потібно щоб він відповідав усім вимогам і був як справжній ..... методичні вказівки маю але не можу знайти саме документів ( рішень про погодження, засідань рад і тощо) .... все що зміг знайти у дома - лише державний акт на зем ділянку і старенький план. Викладач звернув увагу щоб всі документи були і з відповідними фірмовими бланками ..... переглянув у вас багато інформації але пошук не дуже виявився успішним ......... я вас дуже прошу допоможіть його скласти. або хочаб поглянути на сфотографований ксерокс як він виглядає Sorri

ось спробував зробити кадастровий план ...
Kapitos
Спец
Спец
Повідомлень: 141
З нами з: 05 вересня 2012 16:58
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kapitos »

скиньте мені адресу електронної пошти, я Вам скину приклад
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
zes
Повідомлень: 2
З нами з: 17 травня 2013 17:31
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення zes »

велике спасибі за допомогу ... зарас спробую розібратись що до чого.
nuta
Повідомлень: 8
З нами з: 29 травня 2013 17:01
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення nuta »

Допоможіть будьласка! Зараз пишу диплом на тему "Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд". Не розумію як мені заповнити од експлікацію земельних угідь. Код квцпз 02.01 , а землі мені писати сільськогосподарські чи забудовані?
Katti Dalas
Повідомлень: 4
З нами з: 25 квітня 2013 10:55
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Katti Dalas »

Якщо на цих землях вже є будинок, то зайнята ним площа прописується у стовпчику - під одно-та двоповерховою забудовою. А взагалі там має бути рдок - Землі, за рахунок яких проектується відвдення - там вказується теперішня площа угідь(рілля, пасовища), а вже в нижньому рядку - кому то під забудовою morgayu morgayu
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

nuta писав:Допоможіть будьласка! Зараз пишу диплом на тему "Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд". Не розумію як мені заповнити од експлікацію земельних угідь. Код квцпз 02.01 , а землі мені писати сільськогосподарські чи забудовані?
угіддя у вас будуть 35.1,2,3;
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

EIKovtun писав:угіддя у вас будуть 35.1,2,3;
не факт, в кожному районі, не кажучи про область, земельний пропускає по різному!Яка ж тоді буде нормативно-грошова оцінка цієї ділянки 0,25 га під забудовою??? Нас і на зем.проекті, коли навчався, вчили складати кад.плани, і на них ми будували сад, город, забудову!
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер »

ПЗ із зміною цільового призначення . Хтось може таким поділитися. Буду дуже вдячним.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Зміна цільового призначення проводиться проектом відведення.
Відповісти