Витяг з Державного земельного кадастру

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Колеги, поділіться досвідом! як хто видає витяги з Державного земельного кадастру на підставі рішення суду та в порядку виконавчого провадження? Хто має звертатись із відповідною заявою, якщо рішення суду передано у виконавчу для примусового виконання? як бути з оплатою в такому разі?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

рішення про зобов'язання надати витяг?
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Solpadeine писав:рішення про зобов'язання надати витяг?
Вимога державного виконавця про надання витягу
Аватар користувача
SOROKIN
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 11 жовтня 2012 15:53
Репутація: 21
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення SOROKIN »

В нашем районе в НКС сидят IN4 вместо XML, даже если я сдавал XML в декабре 2012г. то сейчас это уже IN4.А в городе сидят XML, но всё равно они просят предоставить XML....ЦЕНА ЗАВЫШЕНА - 200гр. норм.
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення tops_a »

Вибачаюсь за офтоп, але таке питання: Чи треба прошивати витяг? Деякі нотаріуси людей не приймають не прошиті. (у витязі на кожному листі стоїть мокра печетка)
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

tops_a писав:Деякі нотаріуси людей не приймають не прошиті
а нотаріус взагалі не повинен вимагати... теоретично він сам повинен його сформувати...
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

Сьогодні прийшла відповідь від Головного управління Держземагентства у Київській області куди я писав що до своєї ситуаці.

Головне управління Держземагентства у Київській області за дорученням
Держземагентства України (колл-центр) розглянуло звернення гр......
від 17.06.2013року. За результатами розгляду повідомляємо.
За інформацією управління Держземагентства у Білоцерківському районі
13.06.2013 року надійшла заява від гр...... щодо надання витягів з Державного земельного кадастру про
земельну ділянку на земельні ділянки, а саме;
- площею 0,1434 га, цільове призначення для будівництва і обслуговування
жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: ...................
земельні ділянки за заявником в Державному земельному кадастрі не зареєстровані.
18.06.2013 року Відділом Держземагентства у Білоцерківському районі
надано лист-відповідь за №06-7/413, що реєстрація земельної ділянки в
земельному кадастрі здійснюється на підставі заяви власника. На
підтвердження реєстрації заявнику видається витяг з кадастру.

Оце так номер, виходить кадастровий номер присвоєно просто повітрю. Що порадите робити? Може вони хочуть, щоб власник (Царство Небесне) піднявся з землі та подав заяву на витяг.
Аватар користувача
Маруся
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 18 лютого 2008 07:02
Репутація: 1
Область: Хмельницька

Повідомлення Маруся »

якщо ви є спадкоємцем земельної ділянки подаєте заяву на реєстрацію земельної ділянки та отримання витягів з Поземельної книги. Для цього Вам необхідно звернутися перед тим до виконавців землевпорядних робіт для виготовлення чи технічної документації із встановлення меж з/д чи обмінного файлу.
Не бійтесь) це не страшно)
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

якщо ви є спадкоємцем земельної ділянки подаєте заяву на реєстрацію земельної ділянки та отримання витягів з Поземельної книги. Для цього Вам необхідно звернутися перед тим до виконавців землевпорядних робіт для виготовлення чи технічної документації із встановлення меж з/д чи обмінного файлу.
Не бійтесь) це не страшно)
Ділянка обміряна,документація виготовлена та здана, зареєстрована, є акт та присвоєно кадастровий номер. Все що я хочу, так це отримати витяг для вступу в спадщину. Я от не розумію, як мені їм довести ще, що я не є власником ділянки. Відповідні документи про смерть власника я надавав!

Ну як вам сказати, так не страшно, але 500 грн на вітер, то багато!
Аватар користувача
Маруся
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 18 лютого 2008 07:02
Репутація: 1
Область: Хмельницька

Повідомлення Маруся »

підійдіть тихенько до реєстратора відділу і він-вона підкаже вихід з ситуації. Справа в тому. що в нас своїм життям живе не лише кожна область, а навіть кожен кабінет в одному управлінні)
ви можете звернутись до прокуратури, написати лист президенту, наробити галасу, але ви нічого не виграєте.
причину не внесення даних в базу можете взнати у того ж таки реєстратора.
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »

підійдіть тихенько до реєстратора відділу і він-вона підкаже вихід з ситуації.
facepalm

Вже підійшов як ви кажете, мені сказали де виготовити за 500 грн, а в мене два - 1000грн. От так тихенько нас обкрадають. Віднести їм зазначену сумму просто так я завжди встигну, потрібно боротися.

[upd=1373011404][/upd]
Оскільки у нас в країні, щоб отримати звичайну справку, портібно досконально розібратися в системі, прошу пояснити мені роль обмінного файлу в земельному кадастрі. Наскільки я розумію, він містить усю інформацію про мою земельну ділянку. Його мені виготовили коли я робив документацію на свою земельну діляку. Інформація має бути занасена до земеьного кадастру. Виходить система у реєстратора нова і мій файл формату in4 хоч і є, проте не може бути считаний. Тому від мене вимагають надати новий файл в форматі XML котрий буде завантажений реєстратором в кадастр та по ньому мені нададуть витяг. Якщо я все розумію правельно, то чи не вийде так, що я зроблю новий файл, а він буде "невірним" і система його не прийме? Чи можна офіційно запросити у Держземаганства копію мого старого файл in4? Що дешевше конвертування чи робити обмінний файл за ново?

Завчасно, дякую за відповіді.

[upd=1373011644][/upd]
P.S. Чи існують Державні установи де я можу виготовити обмінний файл?

Дякую.
vitaliyvasylov
Повідомлень: 7
З нами з: 07 травня 2012 08:22
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення vitaliyvasylov »

все іще глухий кут , без ХМЛ файла не приймають заяву категорично , хоча уже і самі на стендах вивісили обмежений перелік документів для видачі витягу. facepalm (заявка по гарячій лінії результату не дала )

[upd=1373025940][/upd]
погоджуюсь тут справа не в тому скільки коштуе обмінний файл , а тільки справа принципу й справедливості )

Є чітко описаний перелік документів які потрібно для надання витягу, і є розяснення на оф сайті держзему про неправомірність вимагання обмінних файлів у разі якщо ділянка вже зареєстрована., питання в тому як заставити буржуїв виконувати закон і свою роботу, Ushas .

[upd=1373120786][/upd]
Makeda писав:P.S. Чи існують Державні установи де я можу виготовити обмінний файл?
Sorri невже здаєтесь ? так легко
Аватар користувача
Маруся
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 18 лютого 2008 07:02
Репутація: 1
Область: Хмельницька

Повідомлення Маруся »

Makeda писав:Чи можна офіційно запросити у Держземаганства копію мого старого файл in4?
ні. не можна. інформація під грифом "для службового користування"
Makeda писав:Що дешевше конвертування чи робити обмінний файл за ново?
на суму, яку необхідно заплатити виконавцю робіт це не впливає.
Makeda писав:Чи існують Державні установи де я можу виготовити обмінний файл?
звичайно. це інститут землеустрою або відділи державного земельного кадастру (ДЗК)

[upd=1373137492][/upd]
vitaliyvasylov писав:питання в тому як заставити буржуїв виконувати закон і свою роботу
уважно прочитайте попередній пост і згадайте російське прислів"я - "хороша ложка к обеду")))
ін-4 залишився в людини на руках. Сам вчасно не подав документи,коли такий формат обмінного файлу був актуальним.
так що бюрократи тут ні до чого. вони працюють виключно в рамках законів, постанов. наказів. пояснень, розяснень, телефонних дзвінків.....))
vitaliyvasylov
Повідомлень: 7
З нами з: 07 травня 2012 08:22
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення vitaliyvasylov »

Маруся писав:ін-4 залишився в людини на руках
думаю, скоріше ви не зрозуміли, ін -4 не в людини на руках, а в ДЗК , (принаймні в мене така ситуація).
ділянка зареєстрована, і для витягу потрібна тіки заява і проплата , то про які законні дії реєстратора Ви кажете????


+до того , чому мене мають цікавити проблеми агенства з програмним забезпеченням? Витяг мені надається не безкоштовно , гроші мають бути спрямовані на роботу адміністраторів ДЗК , про що пишеться в постанові про використання бюджетних коштів. тоді питання - за що ми сплачуем? 5+5=?
Kosich
Повідомлень: 3
З нами з: 23 лютого 2009 13:10
Репутація: 0

Витяг з державного кадастру

Повідомлення Kosich »

Доброго дня, форумчани. Вже більше місяця, не можу отримати витяг з державного кадастру, по причині відсутності індексно-кадастрових карт. В часі піджимає та обставина, що хочу продати земельну ділянку. всі документи підготовлені, завдаток отриманий. З 01.08.2013р. втрачає чинність експертна оцінка, яку я зробив. Крім того, як і коли нотаріуси будуть оформлюти договора купівлі-продажу нерухомості ніхто не знає. Як мені заставити Дерземагенство видати мені витяг, і чи несе воно відповідальність за завдані мені збитки, в разі неможливості укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки
Аватар користувача
SOROKIN
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 11 жовтня 2012 15:53
Репутація: 21
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення SOROKIN »

Як мені заставити Дерземагенство видати мені витяг
Ситуація на мій погляд може здвинутись з місця тільки якщо була роздрукована заява про надання витягу з присвоєним номером ЗВ. Але наші умільці можуть написати будь яку відписку щоб не настала відповідальність.
Кодекс про адмін. правопорушення
Стаття 53-6. Порушення законодавства про Державний земельний кадастр
Порушення встановлених законом строків внесення відомостей до Державного земельного кадастру, надання таких відомостей, вимагання не передбачених законом документів для внесення відомостей до Державного земельного кадастру та для надання таких відомостей, -
тягнуть за собою накладення штрафу на державних кадастрових реєстраторів від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі діяння, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, передбачених частиною першою цієї статті, -
тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Можна піти в прокуратури.
А можна просто знайти таку людиню, яка піде до реєстраторів та через пів години прийде з витягом.
Я не вірю щоб в районі не було можливості надання витягу по причині відсутності індексних карт. Навіщо вони взагалі треба. В НКС все є!!!!

[upd=1374067713][/upd]
Makeda, можу зробити безкоштовно XML
Аватар користувача
smilebeats
Спец
Спец
Повідомлень: 160
З нами з: 29 грудня 2010 13:31
Репутація: 5
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення smilebeats »

Я не вірю щоб в районі не було можливості надання витягу по причині відсутності індексних карт. Навіщо вони взагалі треба. В НКС все є!!!!
В районі може бути коли ін4 в НКС є а для витягу потрібнен хмл, а при завантаженні хмл координати ділянки непопадають (є різні випадки) в ікк, от і неможливо видати витяг!
Kosich
Повідомлень: 3
З нами з: 23 лютого 2009 13:10
Репутація: 0

Витяг з державного кадастру

Повідомлення Kosich »

Дякую. Причина в тому, що коли я прийшов до реєстратора з обмінним файлом, він почав вводити дані, але потім повідомив, що програма не приймає вихідних даних. Інший реєстратор пояснив мені, що по цілому району міста переробляють індексно-кадастрові карти, у звязку з тим, що раніше, землі, на яких розміщується земельна ділянка відносились до району, й їх в свій час не віднесли до земель міста, хоча адреса міська.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Makeda писав:Оскільки у нас в країні, щоб отримати звичайну справку, портібно досконально розібратися в системі, прошу пояснити мені роль обмінного файлу в земельному кадастрі. Наскільки я розумію, він містить усю інформацію про мою земельну ділянку.
Обмінний файл служить для того, щоб внести інформацію про земельну ділянку в базу даних ДЗК. Внесення інформації файлом ХМЛ робиться тільки один раз. Тобто, оновлення інформації необхідне лише при наданні найпершого витягу. Всі наступні витяги про цю земельну ділянку будуть черпатися з БД, і нічого оновлювати вже не потрібно буде.
Makeda писав:Виходить система у реєстратора нова і мій файл формату in4 хоч і є, проте не може бути считаний. Тому від мене вимагають надати новий файл в форматі XML котрий буде завантажений реєстратором в кадастр та по ньому мені нададуть витяг. Якщо я все розумію правельно, то чи не вийде так, що я зроблю новий файл, а він буде "невірним" і система його не прийме?
Якщо обмінний файл зроблений платно, то мабуть слід предявити матеріальні претензії до розробника файла.
Makeda писав:Чи можна офіційно запросити у Держземаганства копію мого старого файл in4?
Ні. Але неофіційно можна.
Makeda писав:Чи існують Державні установи де я можу виготовити обмінний файл?
Філії ДП "Центр ДЗК", інститути землеустрою...
vitaliyvasylov писав:Є чітко описаний перелік документів які потрібно для надання витягу, і є розяснення на оф сайті держзему про неправомірність вимагання обмінних файлів у разі якщо ділянка вже зареєстрована., питання в тому як заставити буржуїв виконувати закон і свою роботу, Ushas .
Держкомзем краще б подбав про те, щоб НКС могла формувати витяг з ін4. НКС повинна бути здатною виконувати вимоги законів. Але ми в Україні, де халепи на кожному кроці.
Ось нам зараз бажано було б відкрити нову юридичну особу, щоб зарання перекинути туди людей і фонди (реорганізація шляхом перетворення). Законодавство це цілком дозволяє. Але державний реєстратор каже, що програма держреєстру не дозволить нам створити нову особу, поки не закриємо стару. І що робити? Подати в суд, хай суд її примусить зареєструвати? Хай візьме бланк, у Ворді набере витяг з ЄДР, роздрукує... так і зареєструємось. :grin: Чи як заставити буржуйку працювати???
vitaliyvasylov писав:+до того , чому мене мають цікавити проблеми агенства з програмним забезпеченням?
Хоча б для того, щоб відрізняти вину виконавця від браку засобу праці.
Kosich писав:Причина в тому, що коли я прийшов до реєстратора з обмінним файлом, він почав вводити дані, але потім повідомив, що програма не приймає вихідних даних. Інший реєстратор пояснив мені, що по цілому району міста переробляють індексно-кадастрові карти, у звязку з тим, що раніше, землі, на яких розміщується земельна ділянка відносились до району, й їх в свій час не віднесли до земель міста, хоча адреса міська.
На сьогодні це невирішувана проблема. Хоча Держземагентство могло б її вирішити одним махом - просто зробити в НКС можливість ігнорувати невідповідність КОАТУУ в кадастровому номері ділянки з КОАТУУ в ІКК і передбачити можливість внесення архівних даних без привязки до ІКК. Це в будь-якому випадку доведеться зробити. Межі земельно-кадастрових утворень не є статичними, і можуть змінюватись, тоді як кадастровий номер - незмінний. Тому цілком нормальна ситуація, коли межі АТУ змінились, і в них попали раніше сформовані земельні ділянки, яким присвоєно кадастровий номер з КОАТУ попередньої адміністративно-територіальної одиниці.
Але це все треба якось вбити в голову адміністраторам НКС. UPPP
vitaliyvasylov
Повідомлень: 7
З нами з: 07 травня 2012 08:22
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення vitaliyvasylov »

werewolf, я не тупий, розумію в чому "загвоздка", але мені це по великому рахунку байдуже. від нас вимагають дотримання законності , правил і порядку, то нехай і самі відповідають нормі.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

SOROKIN писав:Makeda, можу зробити безкоштовно XML
Марно. Пропонував вже, й давно - як результат: "засланець з управління" morgny
werewolf писав:Якщо обмінний файл зроблений платно, то мабуть слід предявити матеріальні претензії до розробника файла.
Не погоджуюся, ділянка закидалася в базу до 2011 року, ін4 використовувався як боєва одиниця інформації - все законно, які притензії до розробника можуть бути? Ще й матеріальні. 5+5=?
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
ОкОл
Повідомлень: 3
З нами з: 22 липня 2013 16:44
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Освітня галузь

Повідомлення ОкОл »

Прошу дати роз'яснення щодо ситуації. Мені потрібно взяти ВИТЯГ з ДЗК про земельну ділянку. Як можна отримати витяг за заявою власника замельної ділянки в той же день, якщо мене зобов'язують написати ЗАЯВУ про здійснення нормативної грошової оцінки земельної ділянки та ще додати купу документів? Але ж цю нормативну грошову оцінку було здійснено в 2012 році за запитом нотаріуса під час вступу в права власності за заповітом. За кожним ВИТЯГОМ треба проходити цю "оцінку"? Дякую за допомогу
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Доброго дня. Слідуюча ситуація: в січні місяці людині був виданий витяг (коли проводилась держ. реєстрація зем.ділянки з існуючим/старим/ держ.актом). В цьому витязі зазначено прізвище особи /запитувача/, який оформляє спадщину (акт був без кад.номера, тому реєстрація проводилася по т/д (встановлення меж). Блоку землевласника в витязі на той час в НКС не формувало. І от пішов заявник до нотаріуса (через 6 місяців), а той не прийняв цей витяг, оскільки він не містить інформації про власника та державний акт. Далі - більше. В НКС ділянка зареєстрована, коли намагаєшся зробити ще один витяг - все рівно блок "Відомості про право власності" не прописує. Тому, що Мінюст не зареєстрував речове право. Тому підскажіть: Мінюст має прислати нам зареєстроване речове право на померлого, ми закриваємо його і потім надаємо витяг людині, що оформляє спадщину? А так може зробити реєстраційна служба? Це легітивно?
Зараз такої проблеми з витягом не має, оскільки НКС тепер при реєстрації зем.ділянки з існуючим держ. актом без кад/номеру в витязі вже формуються відомості про право..." А що робити з витягами, що надані раніше. В кого була така ситуація, підскажіть.
al_vika
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 10
З нами з: 31 липня 2013 01:42
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Повідомлення al_vika »

якийсь дорогий обмінний файл
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

І ще інформація до піднятого вище мною питання. У згаданому витязі форма власності - приватна. Все. Так що - Word?
Відповісти