Про порядок складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
KachuraTatyana
Повідомлень: 1
З нами з: 22 серпня 2013 16:38
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Про порядок складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Повідомлення KachuraTatyana »

Всім доброго часу доби! =) Дуже потребую допомоги спеціалістів! Пишу дипломну роботу на тему: "Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для потреб енергетики на території с.Тетянівка Маяківської сільської ради Слов’янського району Донецької області". Моє питання є в тому, що мені необхідно в одному з розділів описати Порядок складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для лінійних споруд . Вся біда в тому, що постанову КМ від 26 травня 2004 р. № 677 скасовано 20.02.2013р. Нового порядку, на скільки я розумію, ще не ствердили. От і маюсь: що робити? В сфері землеустрою я ще ніколи не правцювала (але дуже хочу після закінчення morgny ), тому не знаю , чи розробляють якісь проекти на даний момент взагалі, без встановленого порядку? Допоможіть порадою, як краще це питання освітити. Буду дуже вдячна!
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Відповісти