Проект наказу про правила передачі українською мовою географічних назв і термінів

Обговорення проектів законів, рішень і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
alexxx84
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 25 квітня 2009 18:09
Репутація: 0

Проект наказу про правила передачі українською мовою географічних назв і термінів

Повідомлення alexxx84 »

http://land.gov.ua/zakonotvorcha-diialn ... rmativeact

Я так зрозумів, що земельне законодавство в нас вже повністю готове. Все працює. Всі земельні ділянки зареєстровані та нанесені на кадастрову карту. Залишилось тільки зайнятися "олбанською" мовою.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
[quote="alexxx84"]Я так зрозумів, що земельне законодавство в нас вже повністю готове. Все працює. Всі земельні ділянки зареєстровані та нанесені на кадастрову карту. Залишилось тільки зайнятися "олбанською" мовою.[/quote]
Враховуючи, що "наші" ділянки розкидані по всьому світу то не такий вже й безглуздий цей проект наказу... Цілком можливо. що кілька ділянок попадають на територію, як Ви сказали, "Олбанії"... morgayu
А якщо серйозно, то це цілком нормальна практика... Треба ж якось карти видавати на територію сусідніх держав... Хоча б туристичні...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

alexxx84 писав:Залишилось тільки зайнятися "олбанською" мовою.
Та ні. Це планове "освоєння" бюджетних коштів.
Потім піде індонезійська, полінезійська та інші папуаськи мови....
Краще поінтересуйтесь, скільки "впало" коштів тим даремножерам за розробку цього "документа"
Я так вважаю, що не менше 100 тисяч гривень.
При чому безпосередній виконавець отримав не більше 10
Якщо помиляюся - договір в студію.
Відповісти