Проведення семінару по КВЗКР та ЕЖРК2

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Проведення семінару по КВЗКР та ЕЖРК2

Повідомлення NickS »

Вітання всім!
Компанія Шелс планує провести в наступному місяці в Кіровограді семінар-тренінг по програмам КВЗКР (кошториси на виконання земельно-кадастрових робіт) та ЕЖРК2 (електронний журнал реєстрації клієнтів). Семінар по цих програмах ще ніколи не проводився, але ми ще не впевнені чи потрібно його проводити і чи набереться необхідна кількість учасників. Тому пропоную опитування для всіх. Будь-ласка, дайте відповідь.

Про вартість семінару, додаткову інформацію та реєстрацію буде оголошено трохи пізніше.

P.S. Якщо трохи не туди втулив, куди потрібно, перепрошую у адміністрації. Перенесіть в потрібне місце і дайте мені посилання куди саме.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Не по темі
[quote="NickS"]Про вартість семінару, додаткову інформацію та реєстрацію буде оголошено трохи пізніше.[/quote]
Думаю, що це вплине дуже на результат голосування morgayu
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Не менш важливим чинником є місце проведення. Думаю, бажаючих буде більше при умові проведення семінару в столиці.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Такі семінари повинні бути безкоштовними.
Бо це, по суті, рекламні кампанії
Навіть з безоплатним обідом, фуршетом та розиграшом призів.
Якщо немає фінансової спроможності - краще погаяти час.
Беріть прииклад з Олеся з його ЕРДАСем
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Admin писав:Думаю, що це вплине дуже на результат голосування
Ну за голосування ж грошей не беруть. :) Хотілось почути думку: чи цікаво це взагалі нашим користувачам?
Pogannka писав:Не менш важливим чинником є місце проведення. Думаю, бажаючих буде більше при умові проведення семінару в столиці.
Ви маєте рацію! Але провести такий семінар в столиці дорого обійдеться. Для цього потрібно бути впевненим, що він окупиться.
По GIS6 ми такий вже проводили... і в Харкові також.
Chernov писав:Такі семінари повинні бути безкоштовними. Бо це, по суті, рекламні кампанії
Не зовсім. Ми не рекламуємо наші продукти на семінарах-тренінгах. На них ми навчаємо наших користувачів працювати в програмах, видаємо практичні завдання, а також, по закінченню семінара, сертифікат, що людина пройшла курси по таким-то темам. Це, по суті своїй, коротенькі курси для тих хто вже працює в програмах або тільки почав. Немає сенсу для 20 чоловік рекламувати продукцію, це потрібно робити для 100-200... От тоді можна зробити безкоштовний семінар з коротким оглядом всієї продукції і т.д.... Але часи зараз пАкращенні, самі розумієте, економіка зростає шаленними темпами, що і реклама не допоможе. morgny
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

NickS писав:Ви маєте рацію! Але провести такий семінар в столиці дорого обійдеться. Для цього потрібно бути впевненим, що він окупиться.
виставляйте умови і виносьте на голосування. Тоді побачимо скільки нас - бажаючих "столичників" набереться
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Pogannka писав:виставляйте умови і виносьте на голосування. Тоді побачимо скільки нас - бажаючих "столичників" набереться
Декілька років назад ми проводили семінар по ГІС6 в Києві. Знаєте скільки "столичників" було? Аж 2 чоловіка! morgny Всі інші: Донецьк, Львів, Харків і т.д.

Більше деталей.
Семінар йтиме один день. Ось план:

Код: Виділити все

1. Ознакомление с программой КВЗКР 2
2. Примеры расчёта смет
3. Создание шаблонов смет
4. Внесение изменений в сборниках цен
5. Просмотр, редактирование и печать расчётов смет

6. Ознакомление с программой EJRC 2
7. Создание заказов
8. Платежи, состояния заказов
9. Назначение ответственных лиц и ход выполнения работ
10. Сдельная оплата труда исполнителей и учёт накладных затрат
11. Отбор и анализ заказов
12. Редактирование шаблонов и печать документов
13. Демонстрация EJRC 2 Web Edition
Стосовно ціни, вартість такого семінару 350 грн. (якщо оплачувати в період від місяця до двох тижнів дати проведення семінару) і 450 грн (якщо оплачувати від двох тижнів і до самої дати проведення). Після закінчення семінару видається сертифікат.

P.S. Просто через місяць буде семінар по ГІС6, 2 дні (про це розкажу пізніше, коли будуть готові всі дані), тому хотілось на третій день провести і по ЕЖРК та КВЗКР, але, бачу, поки не має сенсу. Nenayu
Востаннє редагувалось 10 вересня 2013 11:23 користувачем NickS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

NickS писав:Декілька років назад ми проводили семінар по ГІС6 в Києві. Знаєте скільки "столичників" було? Аж 2 чоловіка!
декілька років тому все було по іншому....
під "столичниками" мала на увазі бажаючих приїхати до столиці, а не в Кіровоград
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Не по темі
[quote="Pogannka"]декілька років тому все було по іншому....[/quote]
Так і хочеться добавити: ...поки не прийшли пАкращувачі. morgny
igorO
Повідомлень: 1
З нами з: 11 лютого 2010 15:08
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Повідомлення igorO »

Ребята уже давно надо ипользовать интернет и выкладывать на ютюб Ваш семинар. Для того чтоб люди покупали Вашу программу человек должен в независимой обстановке ознакомиться и решить нужна ли она ему. Разве трудно выкладывать ролики. И зарабатывайте на продажах.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

igorO писав:Ребята уже давно надо ипользовать интернет и выкладывать на ютюб Ваш семинар.
Чтобы выкладывать что-то на ютуб, его надо для начала записать, причём нормально записать, а не на мобилу. morgny А потом смонтажировать корректно, чтобы было не стыдно. Такие попытки были, но 15-часовое видео на десятки гигов с плохим звуком так до сих пор и не смонтировано. Хотите выступить добровольцем-альтруистом? morgny Плюс, семинары у нас постоянно разные: выбираем различные таматики, за пол года происходит не мало изменений (и в законодательстве в том числе).
igorO писав:Для того чтоб люди покупали Вашу программу человек должен в независимой обстановке ознакомиться и решить нужна ли она ему.
Да пожалуйста! Мы только за! Всегда есть в доступном режиме и демо-версия и полный мануал и видео-уроки (и даже на ютубе! :) ) и презентационные материали и блоги на конкретные задачи. Что ещё нужно?

Но нет. Некоторые любят чтобы им пальцем показали, как в первый клас за ручку провели, персонально обяснили или ответили на отдельные вопросы. Учителя, почему-то, до сих пор всем нужны. :)
igorO писав:И зарабатывайте на продажах.
Я точно знаю, что информативного материала у нас более чем достаточно, чтобы это как то повлияло на продажи. morgayu
Аватар користувача
krivbasszem
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 03 вересня 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення krivbasszem »

NickS писав:Стосовно ціни, вартість такого семінару 350 грн. (якщо оплачувати в період від місяця до двох тижнів дати проведення семінару) і 450 грн (якщо оплачувати від двох тижнів і до самої дати проведення). Після закінчення семінару видається сертифікат.
Я лецинзионный пользователь программы "КВЗКР 2", а для таких как я, какие цены, мне все равно очень интересно будет побывать на семинаре.

С уважением, землеустроитель ГП «ГПИ «КРИВБАССПРОЕКТ» Балюк Юрий Михайлович
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

krivbasszem писав:Я лецинзионный пользователь программы "КВЗКР 2", а для таких как я, какие цены, мне все равно очень интересно будет побывать на семинаре.
Хорошо. Как только запланируется семинар, мы Вам сообщим.

Да, остальным, кто хочет участвовать, сбрасывайте свои контактные данные на mgr@gis.org.ua с пометкой, например "Хочу участвовать в семинаре КВЗКР и ЕЖРК". Это просто для того, чтобы, когда будет намечен семинар, вас об этом известили.
Востаннє редагувалось 10 вересня 2013 11:21 користувачем NickS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

krivbasszem писав:Я лецинзионный пользователь программы "КВЗКР 2", а для таких как я, какие цены, мне все равно очень интересно будет побывать на семинаре.
підтримую, теж є багато питань. Та й хотілось би набратись досвіду колег та авторів програми. Але в Кіровоград не поїду - далеко.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення NickS »

Pogannka писав:Але в Кіровоград не поїду - далеко.
Вам далеко, а проведення семінару в Києві обійдеться нам в разів 4-5 дорожче. А ще якщо врахувати, що людей в цьому не багато зацікавлених, то щоб не вийти в мінус, вартість семінару з чоловіка доведеться підвищити рази так в 3-4. Згодні? За зручність і "не далеко їхати". morgny

Ми можемо по-іншому це зробити, наприклад, якщо хтось місцевий допоможе з орендою і т.д. Але, як показала практика, говорити всі ладні а от... Не так давно пропонували знайомим в Полтаві провести, навіть безкоштовно, але з таким розрахунком, що вони всі розходи оплачують, знімають приміщення, проектор, збирають людей і т.д. І знаєте що? Ніхто так нічого і не організував! facepalm

Тому приїжджайте в Кіровоград і не випендрюйтесь. morgny
Відповісти