Поділ земельної ділянки комунальної власності

Питання, які виникають при оформленні прав власності
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Повідомлення maland »

YSV05 писав: 13 жовтня 2021 15:22 Все згідно норм закону
погоджуюся з вами. З мого досвіду у різних районах по різному вимагають - в одному як я писав вище, в іншому як ви пишете, а в ще іншому відмовляються таке приймати.
YSV05 писав: 13 жовтня 2021 15:22 можливо я Вас здивую, але заява подається саме на РЕЄСТРАЦІЮ
щось про це не подумав. Дійсно, це є реєстрація нових ділянок із скасуванням попередньої

Відправлено через 5 хвилин 59 секунд:
bu4apka писав: 13 жовтня 2021 14:58 чому?
1 ділянку робите під конкретне цільове,рештув запас,ось вам 2 різних цільових призначення
не буду сперечатися, може й можна. Те що написав - то мій досвід роботи з різними реєстраторами. Останнього разу при поділі не дозволили написати новий район - бо в ДЗК внесені відомості з назвою старого району
bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 282
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 76
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Повідомлення bu4apka »

maland писав: 13 жовтня 2021 21:32 бо в ДЗК внесені відомості з назвою старого району
все залежить від розробника,я пишу старі адреси,мої колеги пишуть нову адресу і всім реєструють
Аватар користувача
bil
Спец
Спец
Повідомлень: 357
З нами з: 08 грудня 2010 14:57
Репутація: 21
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Повідомлення bil »

Чим передбачене затвердження проекту відведення до внесенням змін до дзк? Проект під осг розробляється на сформовану ділянку запасу, реєстратор дав відмову "додати рішення про затвердження".
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 508
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Повідомлення magalon »

bil писав: 19 жовтня 2021 09:17 Чим передбачене затвердження проекту відведення до внесенням змін до дзк? Проект під осг розробляється на сформовану ділянку запасу, реєстратор дав відмову "додати рішення про затвердження".
Може додати рішення не зовсім законна вимога, а з другого боку звідки він знає що проект затверджений, і ділянка має офіційно так би мовити цільове 01.03.
Аватар користувача
bil
Спец
Спец
Повідомлень: 357
З нами з: 08 грудня 2010 14:57
Репутація: 21
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Повідомлення bil »

magalon писав: 19 жовтня 2021 13:29 Може додати рішення не зовсім законна вимога, а з другого боку звідки він знає що проект затверджений, і ділянка має офіційно так би мовити цільове 01.03.
Але ж і так проектами відведення формуються ділянки осг (01,03) (не поділ, з нуля). Є рішення про надання дозволу на конкретну ділянку, з кадастровим номером.
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 757
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 158
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

bil писав: 19 жовтня 2021 09:17 Чим передбачене затвердження проекту відведення до внесенням змін до дзк? Проект під осг розробляється на сформовану ділянку запасу, реєстратор дав відмову "додати рішення про затвердження".
чим передбачено відповісти не можу, але вже давно звик, якщо ділянка зареєстрована внесення змін до неї тільки після рішення про затвердження
YSV05
Спец
Спец
Повідомлень: 114
З нами з: 26 жовтня 2009 17:25
Репутація: 38
Область: Дніпропетровська

Поділ земельної ділянки комунальної власності

Повідомлення YSV05 »

bil писав: 19 жовтня 2021 09:17 Чим передбачене затвердження проекту відведення до внесенням змін до дзк? Проект під осг розробляється на сформовану ділянку запасу, реєстратор дав відмову "додати рішення про затвердження".
ст. 20 Земельного кодексу, як у старій так і у новій редакції. Не думав, що такі питання ще виникають))) Окремо в п.23 Перехідних положень того ж ЗКУ. Ділянка сформована, ЦП визначене. Тому, якщо діяти за буквою закону, то спочатку - рішення про затвердження проекту/зміну, потім - внесення самих змін в ДЗК. Тут скоріше неправильно сформульована відмова, мало бути: відсутнє рішення про зміну ЦП.

(Віднесення земельних ділянок до певної категорії та виду цільового призначення земельних ділянок здійснюється щодо: земельних ділянок, якими розпоряджаються Верховна Рада Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, - за рішенням відповідного органу. Зміна цільового призначення земельної ділянки не потребує:прийняття рішень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування (крім рішень про встановлення і зміну цільового призначення земельних ділянок, розпорядження якими здійснюють такі органи).До внесення до Державного земельного кадастру відомостей про функціональні зони зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення. Рішення про зміну цільового призначення земельних ділянок у таких випадках приймається щодо: земельних ділянок, розпорядження якими здійснюють Верховна Рада Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, - за рішенням відповідного органу).
Відповісти