Сторінка 1 з 2

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 03 березня 2014 12:06
4ainik
Приветствую всех, уважаемые форумчане. Заранее извиняюсь, если где то есть похожий вопрос, но я увы не нашел ничего похожего.
Сам вопрос:
Собираюсь приватизировать земельный участок (ОСГ), на основании выданной мне доверенности, решения сельской рады (про передачу земельної ділянки у приватну власність), Довідки виданной выконкомом (про то, что согласно земельно кадастровой книги и решения выконкома человек пользуется (выдавший довененность) земельным участком), а также Акта на зберігання межових знаків та установлення та погодження меж землевикористання.

И так проблема №1: утрачены оригиналы Довідки, Рішення, Акту. Есть только копии, в оригинале только доверенность. Насколько я понимаю подать на приватизацию можно уже на основании этих четырех бумаг в оригинале (Доверенность, Довідка, Рішення, Акт). Верно или необходимо что то еще? Если так, то так восстановить оригиналы этих 3-х докуменов, что для этого нужно? (поездки в сельскую раду не принесли успеха, сельского голову найти не возможно, и обратиться так же. не смотря на отрытое криминальное дело с 2008 года по факту взяточничества и злоупотребления служебным положением этот человек продолжает занимать данную должность).
Проблема №2: Так как все это тянется с 2007 года возможно ли что участка этого уже не существует? Ведь то что якобы было отмечено землевпорядником уже могло быть приватизировано кем то другим?

Огромная благодарность всем кто уделит внимание данному вопросу.

Додано: 03 березня 2014 12:20
solim
Рішення "(про передачу земельної ділянки у приватну власність)" ради з якого року ? Таке рішення (згадуєте 2007 рік) повинно було прийматися одночасно із затвердженням розробленої відповідної документації із землеустрою. Була така документація ?

Чи є ділянка на публічній кадастровій карті ?

Напевно зробили всю процедуру, але акт не оформили...Скоріше за все доведеться починати спочатку.

Всі рішення повинні бути у районному архіві - оформляється як архівних витяг з рішення.

Додано: 03 березня 2014 14:36
4ainik
Велике дякую, що відгукнулися.
solim писав:Рішення "(про передачу земельної ділянки у приватну власність)" ради з якого року ? Таке рішення (згадуєте 2007 рік) повинно було прийматися одночасно із затвердженням розробленої відповідної документації із землеустрою. Була така документація ?
Рішення датовано 10.10.2005.
Довідка не має дати, Акт - 20.10.2007
На жаль я не знаю чи було затвердження розробленої відповідної документації із землеустрою. Таких документів я не пам'ятаю, але втративши ті оригінали, мабуть там були ще якісь документи, все не згадати. Тому може вони і були, але на жаль нема.
solim писав:Чи є ділянка на публічній кадастровій карті ?
Напевно що ні, але знову ж таки не впевнений. Як це вияснити?
solim писав:Всі рішення повинні бути у районному архіві - оформляється як архівних витяг з рішення.
Тобто будуть вважатися новими оригіналами? Цих документів буде достатньо для подачі на приватизацію чи потрібні ще якісь?

І все ж таки, що мені робити? Які кроки приймати, в порядку їх пріорітетності..? Бо земельний кодекс і всі процедури постійно зазнають змін, може ці процедури вже якось спростили..

Додано: 03 березня 2014 14:51
solim
Найкраще, зверніться до районного управління Держземагентства, бо ми тут будемо "вгадувати".
4ainik писав:Тобто будуть вважатися новими оригіналами?
Так. Копія архівного витягу з рішення буде завірена печаткою архіву і матиме таку ж юридичну силу, як і оригінал рішення.

Додано: 03 березня 2014 15:22
4ainik
Господа, кто еще что может сказать - прошу Вас. Ибо речь идет про один из самых проблемных в Украине Киево-Святошинский район, и что бы что то спросить даже в Держземе нужно отстоять очередь в 400 человек.

Додано: 05 березня 2014 22:36
Andronic
Шановні форумчани допоможіть знайти вихід з такої ситуації...

18.11.2009р подав документи на приватизацію земельних ділянок, згідно архівного витягу із рішень сільської ради від 26.11.1993р., а саме:
для ведення особистого селянського господарства (ОСГ) 0,2526 га + 0,06 га;
для обслуговування житлового будинку ОЖБ 0,08 га.
02.2010 р отримала акт на право власності на ділянку площею 0,2526 га, а на інші ні. Зі слів землеупорядника не було геодезичної зйомки ділянок.
09.2013 у присутності сільського землевпорядника були проведені геодезичні зйомки, і виникла розбіжність у площі ділянок якими я фактично на протязі більше 10 р користуюсь (фактична площа (ділянки 0,06 га) становить 0,17 га). Це спричинено тим, що у 95 році на землях, які належать сільській раді було проведено меліорацію.
Спірна ділянка при наданні її в користування(1993 р) мала прямокутну форму20х30 м.
Тому я звернувся до землеупорядника з заявою про уточнення за результатами геодезичної зйомки площі і геометрії земельної ділянки та дооблікування земельної ділянки на сесії сільської ради, а також про видачу мені виписки з господарської книжки про передачу у власність земельної ділянки та плану-схеми її розміщення.
На подані заяви відповіді не отримала.
На повторну заяву про уточнення та про дооблікування землі отримала наступну відповідь: «Ви використали норму приватизації для ведення ОСГ площею 0,2526 га, згідно з 121 ст. ЗКУ, тому питання яке піднімається у заяві, не може бути розглянуто на сесії сільської ради (згідно з цією статтею на ОСГ до 2 га). Щодо план схеми розміщення земельної ділянки по питання буде розглянуто у весняний період.» .
Я так розумію, що буде проведено переобмір. Мені нададуть земельну ділянку розміром 10х60 м, а решту передадуть в інші руки. Мене такий варіант не влаштовує оскільки фактично обробляти можна тільки частину ділянки, десь 30 м по довжині а решту періодично затоплює. Як довести геометричні розміри ділянки та початкове її розміщення.
Чи можна в такому випадку дооблікувати земельну ділянку і приватизувати всю площу.

Додано: 19 березня 2014 15:24
землебум
іншу частину візміть в орнеду...і нівякі інші руки вона не попаде

Додано: 23 березня 2014 21:47
Andronic
голова сільради стосовно цієї землі має певні шкурні інтереси... дальше реєстрації звернень і заяв справа не йде...

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 01 листопада 2017 10:22
Shyrik27
Можливо не в тему, але таке питання. Є рішення сесії 2007 року в якому вказано, що: 1 Передати у власність гр. ОСОБА1 - спадкоємцю майна ОСОБА2 земельні ділянки загальною площею 0,020 га (приватизація 1994 року) (тут і ОСГ і ІЖБ) 2. Дати дозвіл на складання технічної документації, щодо видачі державних актів на право власності на вказані земельні ділянки на ім'я спадкоємця ОСОБА1
Також є рішення сесії 2008 року, де цій самій ОСОБА 1, було передано у власність 0,05 га земель ОСГ, з тим же самим пунктом № 2 (про виготовлення ТД, що посвідчує право власнсоті на земельну ділянку).
При цьому ні за першим ні за другим рішенням державного акту отримано не було, через суперечки з суміжним землекористувачем і суміжним землевласником (одна й та ж особа)
Цікавить ось що, чи вважається, що згідно рішення 2007 року ОСОБА 1 успадкував приватизовану ЗД і є її власником (без оформленого відповідним чином документа) і чи вважається , що ОСОБА 1 приватизував земельну ділянку згідно рішення 2008 року або воно втратило чинність так як ТД не була виготовлена а ЗД не зареєстрована?
Чи може він відповідно цих рішень отримати витяг з рішення попередніх сесії і замовити одну ТД по встановленню та відновленню меж на земельні ділянки? Або краще щоб ці рішення були скасовані і він як користувач замовив ТД на приватизацію.
Питання дуже спірне, оскільки суміжник вважає що частина ділянки з 0,20 га - має належати йому.

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 01 листопада 2017 10:57
lina14
Дуже тяжко розібратися з рішеннями, не бачивши їх. Можу сказати тільки одне - право власності на зем. ділянку виникає після реєстрації цього права в реєстрі та видачі Держакту ( на момент Ваших рішень) до 2013 року. А таке питання - на основі яких документів чи доводів сусід претендує на ділянку? Чи є ділянка забудована (ОЖБ)?Якщо можете - скиньте документи на поштову скриньку

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 01 березня 2019 09:50
khar4enko
Доброго дня.
На на початку 2004 року ОМС прийняв рішення про надання дозволу на виготовлення технічної документації на ЗД комерційного призначення. Даним рішенням заявника було зобов'язано представити технічну документацію на розгляд сесії до кінця року. Заявник (орендар) почав виготовлення документації лише у 2019 році, залучивши рішення про надання дозволу від 2004 року. Чи може ОМС відмовити в погодженні та затвердження даної документації аргументуючи це втратою чинності рішення?

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 04 квітня 2019 14:38
yevgentkach
Доброго дня!!! Виникло таке питання. Чи є підставою у наданню дозволу на виготовлення тех. док. на зем. ділянку рішення виконавчого комітету сільської ради від 2000 року. "Про приватизацію земельних ділянок громадянам сільської ради для обслуговування житлового будинку та ведення підсобного господарства! Дякую!

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 04 квітня 2019 16:07
Shyrik27
yevgentkach, Мене цікавить:
yevgentkach писав: 04 квітня 2019 14:38 рішення виконавчого комітету сільської ради від 2000 року. "Про приватизацію земельних ділянок громадянам сільської ради для обслуговування житлового будинку та ведення підсобного господарства
- на той час, на скільки мені відомо, так як і зараз вирішення земельних питань - виключна компетенція рад, і має вирішуватись на пленарних засіданнях. Тому виникає питання в законності такого рішення. Дали б дозвіл через сесію на ТД і все.
В цілому рішення про приватизацію згідно "декрету" у нас проходять і за 1994,1995,1996 рік по ТД

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 09:23
yevgentkach
Shyrik27, ось скан копії рішення. Чи пропустять таким рішенням!

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 10:42
Shyrik27
yevgentkach, варіант 1 - запропонувати зацікавлені особі написати заяву на дозвіл на виготовлення ТД отримати дозвіл. Якщо людина не згодна і вважає, що рішення законне і очевидне - варіант 2. Оскільки приватизація відбулась - то дозвіл на ТД від ОМС не потрібен. Надаєте їм адреси організацій і бажаєте успіху. Я б пропонував варіант 1.

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 11:01
Lucky
yevgentkach,більшість рішень виконкомів були затверджені рішеннями сесії під час Юлькіної безоплатки. По декрету рішення проходять до 2002 року. Але я теж рекомендую отримати нове рішення з уточненими цільовими призначеннями і площами

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 11:04
yevgentkach
Shyrik27, Людина написала заяву на дозвіл, вибрала варіант 1, але чи пропустять реєстратори технічку це вже інше питання.

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 11:52
Astreya
yevgentkach писав: 04 квітня 2019 14:38 Чи є підставою у наданню дозволу на виготовлення тех. док. на зем. ділянку рішення виконавчого комітету сільської ради від 2000 року. "Про приватизацію земельних ділянок громадянам сільської ради для обслуговування житлового будинку та ведення підсобного господарства
ні, не є підставою, це рішення втратило чинність в червні 2017 року на підставі пункту 2 перехідних положень закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/497-19

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
yevgentkach писав: 08 квітня 2019 09:23 Чи пропустять таким рішенням!
ні не пропустять, до червня 2017 року пропускали. Якщо у вас є проект з усіма погодженнями, то можете затвердити, а от розробити за цим рішенням не вийде

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 12:01
Kola
Установити, що рішення про передачу громадянам України безоплатно у приватну власність земельних ділянок, прийняті органами місцевого самоврядування відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року "Про приватизацію земельних ділянок", є підставою для реєстрації права власності на земельні ділянки цих громадян або їх спадкоємців відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Державна реєстрація таких земельних ділянок здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 13:14
nazar051
Astreya,
Astreya писав: 08 квітня 2019 11:52 ні, не є підставою, це рішення втратило чинність в червні 2017 року на підставі пункту 2 перехідних положень закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою"
це стосується окремого виду землевпорядної документації якої уже не існує.
yevgentkach, важливо бачити як само сформовано текст, надати дозвіл на розробку документації чі передати у власність/користуванння з.д. (це принципово важливо).

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 14:06
yevgentkach
nazar051, трішки вище я виклав те саме рішення, можите підказати чи по такому можна виготовити технічку?

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 14:15
nazar051
yevgentkach, скинь повністю скан рішення (особисті дані замалюйте).

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 14:26
yevgentkach
nazar051,Ось

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 14:31
Shyrik27
Не по темі
nazar051, Там все вказано: "дати згоду на приватизацію". Фактично факту приватизації не відбулось (немає прописано: "передати в приватну власність".
Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
yevgentkach писав: 08 квітня 2019 11:04 але чи пропустять реєстратори технічку це вже інше питання.
У них є право користування (принаймі має бути якщо вже в 2000 році розглядалось питання про приватизацію), є (буде) дозвіл від ОМС, буде ТД виготовлена на підставі дозволу. Чому не пропустять? просто не світить тоді вже це рішення.

Відновлення рішення та приватизація

Додано: 08 квітня 2019 14:42
nazar051
yevgentkach, як на мене то тут можна застосувати дію абз. 2 п.1 Перехідних положень ЗКУ, але потрібно перерстрахуватись і внести зміни в це рішення і викласти в новій редакції відповідно до сучасних вимог ("бачень"). А можна по - іншомуділянка яка Вас цікавить розташована в межах села? на ній розташований будинок?, якщо на ці всі питання відповідь "ТАК" то берете і робити технічку без дозволу на підставі абз. 8 ст. 55 ЗУ Про землеустрій або п.3 прикінцевих та перехідних положень ЗУ Про ДЗК (тут більш "правельніше" розписано) + враховуючи норми ст.121 ЗКУ. і буде Вам "щастя". :-)