Сторінка 1 з 1

Облік водних об'єктів

Додано: 26 березня 2014 16:40
vladasya
Оскільки більш влучного місця не знайшов, то питання ставлю тут. Ситуація така. Є населений пункт. Згідно до картографічних матеріалів, біжить струмочок десь в западинці. По факту його там вже нема, проте противний кадастровий реєстратор на підставі картогр. матеріалів змушує встановити прибережну захисну смугу. За запитом до обласного управління водних ресурсів виявилося, що вони вже такого обліку не ведуть і рекомендували звернутися до МНС. Як виявилося, МНС інформації такої не має також. Питання- де отримати "бомажку", що струмка там немає?

Додано: 26 березня 2014 16:52
ZIC
Струмок у Вашому випадку скоріше всього - пересихаючий.
Літом, в засуху - його нема. Пройшли дощі, зливи чи танення снігу - він є...
Можуть бути по руслу болота, котрі віднесуть до інщих земель природоохоронного призначення...

Додано: 27 березня 2014 21:15
dexter3000
vladasya писав:Питання- де отримати "бомажку", що струмка там немає?
Формально інформація має бути тут.
Ну і слід пам'ятати про те, що "картографічні матеріали", які так подобаються кадастровому реєстратору, банально могли застаріти:
1.7. Оновлення топографічних карт здійснюється з метою приведення їх змісту у відповідність до сучасного стану місцевості та вимог діючих нормативно-технічних документів.
Топографічні карти оновлюються за матеріалами нових аерокосмічних зйомок або за сучасними картографічними матеріалами.
Періодичність оновлення топографічних карт залежить від фізико-географічного районування території, техногенного навантаження та кількості змін на місцевості і становить:
- для промислово розвинутих густонаселених територій - 5-7 років;
- для сільськогосподарських середньонаселених територій - 8-10 років;
- для гірських, лісових і степових малонаселених територій - 10-15 років.
ZIC писав:Можуть бути по руслу болота, котрі віднесуть до інщих земель природоохоронного призначення...
Не треба, Боже упаси, відносити болота до "інших земель природоохоронного призначення". Земельний кодекс (ст. 46) чітко визначає:
1. До земель іншого природоохоронного призначення належать земельні ділянки, в межах яких є природні об'єкти, що мають особливу наукову цінність.
Тому наше болото, щоб стати "іншими землями природоохоронного призначення", має спершу, принаймні, бути визнане частиною унікального на­укового природного об'єкту (колекції, за­повідника, дендропарку, наукового полігону) і потрапити сюди.