Лише тому, що Ви адвокат і не маєте того знати, не видалила Ваше повідомлення і зараз відповідаю: координати ніхто не змінював. Це ті самі координати. Т.я. у нас у країні усе, що пов’язано з координатами "для службового користування" (як юрист, думаю, знайдете відповідні закони), то замовнику НЕ МАЮТЬ ПРАВА видавати документацію із зазначенням істинних координат, лише - УМОВНИХ. Таким чином, у Держземагенстві зберігаються дані з істинними координатами у прийнятій у нашій країні системі координат, а замовнику на руки видають "урізану" версію (щоб ворогам не дісталося). А щоб особливо не морочити собі голову, то істинні координати роблять умовними, просто прибираючи перші цифри в значеннях (ті самі "сьомі").advokat68 писав:І тепер виникає ситуація, що в моєму екземплярі проекту координати шестизначні, а в Держземагенстві - семизначні (і, звісно, інші). Чи може хтось підказати, коли шестизначні значення координат були змінені на семизначні і у звязку з чим? Чи можна якось довести, що координати змінені після 2003 року? Дуже дякую.
Я зрозуміло сформулювала?