Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Robin
Спец
Спец
Повідомлень: 107
З нами з: 14 вересня 2007 12:45
Репутація: 10

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення Robin »

Доброго дня!
Є така ситуація... Громадянин бажає побудувати магазин на землях категорії - промисловість, транспорт... за межами населеного пункту! Відповідно до діючого класифікатора цільового призначення земельні ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі виділяються в межах категорії земель - житлова та громадська забудова. Проте, дана категорія земель за ознакою ст. 38 ЗКУ знаходиться лише в межах населеного пункту. Законодавчих заборон на відведення земельної ділянки під магазин за межами населеного пункту немає!
Питання: Яке цільове призначення та категорія земель мають бути в даному випадку?
Дяку!
andrew89
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 03 січня 2011 19:47
Репутація: 10
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення andrew89 »

Я вважаю, що не буде порушенням залишити категорію земель промисловості, транспорту, і т.п. та іншого призначення, оскільки за логікою це землі саме іншого призначення, а встановити код цільового призначення 03.07., оскільки Класифікатор не встановлює жорсткого поділу за категоріями земель і не містить прямої заборони відсутності земель комерційного використання у землях іншого призначення.
До того ж п. 5 ст. 20 ЗКУ визначає можливість власнику самостійно обирати види використання в межах певної категорії земель morgayu
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення Ки$ульКа »

andrew89, а якщо в одній будівлі магазин і сільській клуб (свідоцтві про право на нерухомість зареєстрованому в реєстрі вказаний адрес що знаходиться в селі), а сільський голова говорить що воно за межами села хоч клуб і магазин функціонірує ще з СССР як в таких випадках розробити документацію?
andrew89
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 03 січня 2011 19:47
Репутація: 10
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення andrew89 »

Татьяна1985 писав: а якщо в одній будівлі магазин і сільській клуб (свідоцтві про право на нерухомість зареєстрованому в реєстрі вказаний адрес що знаходиться в селі), а сільський голова говорить що воно за межами села хоч клуб і магазин функціонірує ще з СССР як в таких випадках розробити документацію?
Ну для початку необхідно підняти документацію із встановлення адмін меж населених пунктів та переконатися, що об"єкт дійсно перебуває за межами населених пунктів. А взагалі змішаного цільового призначення бути не може, я вважаю, що треба робити розподіл и виготовляти окремі документи на будівлю клубу та магазину з присвоєнням окремих адрес. Після цього вже можна братися за оформлення землі під ними.
Іншого варіанту, як на мене, немає.
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення thom yorke »

Все це так розумно, "законодавчих заборон на відведення земельної ділянки під магазин за межами населеного пункту немає", "не містить прямої заборони відсутності земель комерційного використання у землях іншого призначення".
Це ви так думаєте, я так думаю, ще хтось інший так думає. А як думає тервіділ держгеокадастру, архітектура? На практиці, скільки не намагався відвести земельну ділянку за межами НП ЦП якої починається на 03 - жодного разу не вдалося. Підстави - ст. 38 ЗКУ і КВЦПЗ.
andrew89
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 03 січня 2011 19:47
Репутація: 10
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення andrew89 »

thom yorke писав: Все це так розумно, "законодавчих заборон на відведення земельної ділянки під магазин за межами населеного пункту немає", "не містить прямої заборони відсутності земель комерційного використання у землях іншого призначення".
Це ви так думаєте, я так думаю, ще хтось інший так думає. А як думає тервіділ держгеокадастру, архітектура? На практиці, скільки не намагався відвести земельну ділянку за межами НП ЦП якої починається на 03 - жодного разу не вдалося. Підстави - ст. 38 ЗКУ і КВЦПЗ.
А всьому вина в"ївшийся совок. Я вважаю, якщо посадова особа дає відмову, вона повинна надати пропозиції, як зробити правильно, і нести за такі пропозиції відповідальність. Легше за все сказати "не можна" і забути про проблему. Це особисто моя практика. Магазини за межами н/п мають повне право на існування, отже треба шукати вихід із ситуації. Як на мене, в даному випадку 03.07- єдиний можливий код КВЦПЗ.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення Володимер »

Підкажіть будь-ласка . Якщо я громадянин України бажаю орендувати земельну ділянку для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.Що мені для цього потрібно.?
alla2612
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 31 серпня 2009 20:06
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення alla2612 »

Володимер писав: громадянин України бажаю орендувати земельну ділянку для будівництва і обслуговування будівель торгівлі
Право власності на будівлю
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення Prometheus »

alla2612 писав: Право власності на будівлю
або по ст 134 ЗКУ
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за межами населенного пункту?

Повідомлення Володимер »

alla2612 писав:Право власності на будівлю
і мені не потрібно створювати ФОП чи щось інше, а би оформити земельну ділянку для ..будівель торгівлі?
Відповісти