Як отримати будівельний паспорт?

Містобудівна документація і все, що з нею пов'язане
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Ozira
Повідомлень: 1
З нами з: 03 жовтня 2016 13:43
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Як отримати будівельний паспорт?

Повідомлення Ozira »

З землею справи не мала до цього часу, але благаю, підкажіть, що робити. У власності є земельна ділянка (під будівництво), так як маємо намір будуватися і хочемо, щоб все було по закону, зібрали документи і сьогодні поїхали в Відділ містобудування та архітектури, для подання їх на виготовлення будівельно паспорта. Все нормально крім одно, в селі не затверджений генеральний план, в мене відповідно немає викопіювання з генерального плану, а тому до побачення. Є старий генеральний план, але на ньому нашу ділянку знайшли методом тику, на той час ці землі ще не були розділені. В сільраді мені дали схему розташування земельної ділянки (згідно нового, не затвердженого ген. плану), але це не є містобудівною документацією, як мені пояснили в вищезгаданому відділі, а тому чекайте генплану. Затверджують його з 2004р., і скільке це буде ще тривати - не відомо. Невже дійсно потрібно лише чекати???? В сільраді кажуть, що завжди видавали схему і люди отримували буд. паспорт, а там кажуть що зі схемою не можна. Допоможіть, будь ласка.

Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 286
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 6

Як отримати будівельний паспорт????

Повідомлення Сергуня1 »

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11
1.4. Розроблення будівельного паспорта здійснюється:

в межах населених пунктів - відповідно до наявної містобудівної документації на місцевому рівні;

за межами населених пунктів - відповідно до детальних планів територій та планувальних рішень проектів садівницьких та дачних товариств.

2.1. Видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури безпосередньо, через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Будівельний паспорт надається уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження пакета документів, до якого входять:

заява на видачу будівельного паспорта зі згодою замовника на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку 1 до цього Порядку;

засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію;

ескізні наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);

проект будівництва (за наявності);

засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.


В переліку документів "викопіювання з генерального плану" не має, а підставою відмови є не повний пакет документів або невідповідність вимогам містобудівної документації на місцевому рівні. Так як документації не існує, то і невідповідності не існує.
Пропоную повторно звернутись до них на видачу буд паспорту, а паралельно подати офіційну заяву до них і роз'яснити, що у них відсутні підстави відмови.
А у Вас немає центрів надання адмінпослуг? там є технологічні картки і чіткий перелік документів....

followme
Повідомлень: 1
З нами з: 15 березня 2019 01:19
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Як отримати будівельний паспорт?

Повідомлення followme »

Щоб отримати будівельний паспорт, потрібно звертатися в відділ містобудівної діяльності органу місцевого самоврядування, або, якщо не створений, то до відповідного відділу РДА. Згідно з ст. 27 Закону України ''Про регулювання містобудівної діяльності'' будівельний паспорт отримується протягом 10 днів та на безоплатній основі.
повна стаття за адресою, ДЖЕРЕЛО: http://legalhome.com.ua/ua/informatsiia ... ий-паспорт

Valeriy
Повідомлень: 2
З нами з: 27 грудня 2019 12:02
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Як отримати будівельний паспорт?

Повідомлення Valeriy »

Здравствуйте! а что по поводу того чтобы обратиться в Национальный строительный альянс(НЭСАУ)? Мы сами обращались с письмом напрямую к их председателю Виктору Лещинскому на счет разрешения споров. Многие органы имеют огромные полномочия и создают определенные препятствия для предприятий строительной отрасли, постоянно стараясь вмешаться в их деятельность, выпуская те или иные приказы или распоряжения. НЭСАУ настроен донести четко в органы власти позицию своих членов, то есть предприятий строительной отрасли.

Відповісти