Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

deniss писав: 23 січня 2017 22:05Є відмови вимагають в УСК 2000 і щей печатку сертифікованого інженера геодезиста.хоча я ФОП і сертифікований інженер землевпорядник. буду готуватись до отримання сертифікату геодезиста
як писав неофіт форуму
Engineer писав: 23 січня 2017 22:08Написали всякої ахінеї у висновку і більшість наших колег її виконає і не буде париться.
deniss, Я бачу ви готові паритися виконуючи незаконні вимоги facepalm
kurilov писав: 23 січня 2017 23:18Ще зранку УСК-2000 не було "стандартом", УСК-2000 - система координат, яка має таке ж відношення до "стандарту документації", як і КВЗУ чи КВЦПЗ.
Стандарт
kurilov писав: 23 січня 2017 23:18Змішали все до кучі. Як підвищення кваліфікації СІЗів впливає на впровадження "стандарту документації"?
Engineer, пище що на даний час бардак в сфері землеустрою і СІЗ буде гірше.
kurilov писав: 23 січня 2017 23:18А ви реально думаєте, що всі працівники ДГК проти впровадження "стандарту"?
Я думаю, що експерти за введення шаблону чи інших стандартів, оскільки так відмови писати легше
kurilov писав: 23 січня 2017 23:18настіко всі невдалі, що будуть із ним поводитися, як обізяна з дроном?
Не всі, але я читав їх висновки ...
► Показати
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення CIVIC »

pieshkov писав: 24 січня 2017 13:15Я думаю, що експерти за введення шаблону чи інших стандартів, оскільки так відмови писати легше
Одно могу сказать, четкого ответа в письменном виде по поводу актп приемки передачи нет, в случае если експерт согласует проект без таких документов не все областные управления его утвердят, потому что там нет четкой позиции. Аналогично и по УСК 2000 не было четкого указания что работать четко в ней. Написал пан Мартынюк, похвастался, так этот период еще может длиться очень долго, и что остановить земельную реформу? остановить бесплатную приватизацию? Просто некоторые експерты по моему мнению берут на себя немного больше чем могут на себя взять, даже больше чем от них требуют. Это проявляется и на портале геокадастра в вопросах коллегам. Может я легкомысленно, поверхостно к этому отношусь но немного опыта и стажа в этой службе уже имею)))) так что статистика моя такова - 113 пришло на расмотрение, 89 - позитивных, 23 - негативных. Но в большинстве случаев пропоную привести в соответствие и даю положительные если это не из ряда критических и противоречащих 186 и статье 50)))) И за время работы пилотного проекта не единого указания, рекомендации дать тот или иной высновок. Это говорит о многом.
Аватар користувача
Ки$ульКа
Спец
Спец
Повідомлень: 505
З нами з: 15 лютого 2011 12:07
Репутація: 33
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Ки$ульКа »

Прийшов негативный висновок з таким зауваженням. Скажіть будь-ласка що с таким зауваженням робити?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 24 січня 2017 15:20 користувачем Ки$ульКа, всього редагувалось 1 раз.
Juno
Спец
Спец
Повідомлень: 123
З нами з: 23 грудня 2009 14:27
Репутація: 22
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Juno »

CIVIC писав: 24 січня 2017 13:38И за время работы пилотного проекта не единого указания, рекомендации дать тот или иной высновок. Это говорит о многом.
Это к сожалению говорит только о том что вам пока еще не звонили и не давали четкие указания что, как и в какие сроки надо согласовать. Многим уже дают такие указания.
Ки$ульКа писав: 24 січня 2017 14:56Прийшов негативный висновок з таким зауваженням. Скажіть будь-ласка що с таким зауваженням робити?
Подописувати "(матеріали землевпорядного проектування)"в шапках усіх графічних матеріалів та таблиць які ви вважаєте є матенріалами землевпорядного проектування і відправити.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

pieshkov писав: 24 січня 2017 13:15deniss писал(а): ↑Вчера, 22:05
Є відмови вимагають в УСК 2000 і щей печатку сертифікованого інженера геодезиста.хоча я ФОП і сертифікований інженер землевпорядник. буду готуватись до отримання сертифікату геодезиста
як писав неофіт форуму
Engineer писал(а): ↑Вчера, 22:08
Написали всякої ахінеї у висновку і більшість наших колег її виконає і не буде париться.
deniss, Я бачу ви готові паритися виконуючи незаконні вимоги
Якщо сісти й уважно почитати закони та не займатися бойовим інфантилізмом, то вимоги щодо УСК та печатки СІГа є цілком обґрунтованими. Це не виключає інші сторони цих питань, але формально "експерт" правий.
pieshkov писав: 24 січня 2017 13:15Стандарт
І шо?
pieshkov писав: 24 січня 2017 13:15пище що на даний час бардак в сфері землеустрою і СІЗ буде гірше.
Так, введуть "стандарт" - почнеться землевпорядний апокаліпсис.
pieshkov писав: 24 січня 2017 13:15Я думаю, що експерти за введення шаблону чи інших стандартів, оскільки так відмови писати легше
А не думали, що, маючи на руках "стандарт", із ними буде простіше боротися й доводити, що "експерт" не правий?
pieshkov писав: 24 січня 2017 13:15Не всі, але я читав їх висновки ...
Так і я читав. Мені сьогодні прийшов висновок: експерт, окрім різної хе..ні, хоче "картографічну схему розташування об'єктів масштабів 1:2000-1:10 000" або ж "схему планової знімальної мережі, виконаної на топографічній основі з позначенням пунктів прив'язки ДГМ". А тепер питання: якби був введений "стандарт" у частині вигляду "матеріалів геодезії у кадастрі", то чи зміг би експерт мені таке написати?
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

kurilov писав: 24 січня 2017 18:09бойовим інфантилізмом,
це ви явно про себе. facepalm
Якщо вам треба шаблон так зробіть його, опублікуйте свій. Хватить нить як постраждавший.
kurilov писав: 24 січня 2017 18:09Так і я читав. Мені сьогодні прийшов висновок: експерт, окрім різної хе..ні, хоче "картографічну схему розташування об'єктів масштабів 1:2000-1:10 000" або ж "схему планової знімальної мережі, виконаної на топографічній основі з позначенням пунктів прив'язки ДГМ". А тепер питання: якби був введений "стандарт" у частині вигляду "матеріалів геодезії у кадастрі", то чи зміг би експерт мені таке написати?
Йому це не завадить
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
pieshkov писав: 25 січня 2017 13:46це ви явно про себе.
pieshkov писав: 25 січня 2017 13:46Хватить нить як постраждавший.
Бггг. "Это провал", - подумал Штирлиц (с). Ну це ж не я хожу форумом і нию, що ааааа,мивсєумрьом кругом бардак, а впровадження "стандарту" - то взагалі сродні комети на голову динозаврам.
pieshkov писав: 25 січня 2017 13:46Якщо вам треба шаблон так зробіть його, опублікуйте свій.
Ну по-перше, не вам мені казати, що мені робить, по-друге, а может тебе дать еще ключ от квартиры, где деньги лежат? я нікому нічого не винен, по-третє, можете сходити у відповідну гілку й подивитися , що я виступив ініціатором відповідної двіжухі. Мої більш досвідченіші колеги, з якими я мав розмову, всі "за" "стандарт" і не впадають в істерику тільки про згадуванні цього слова.
pieshkov писав: 25 січня 2017 13:46Йому це не завадить
Ясно-понятно. Тему закриваємо.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

Ну ще такі негативи бувають.
► Показати
Подав 10 ідентичних проектів (один масив): 6 позитивів, 4 негатива.
Екстериторіальність-с-с-с
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Krok
Спец
Спец
Повідомлень: 108
З нами з: 26 грудня 2012 22:11
Репутація: 6
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Krok »

thom yorke писав: 25 січня 2017 19:04Подав 10 ідентичних проектів
Мабуть хотіли 10 негативних висновків?
FOS
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 02 березня 2010 18:45
Репутація: 0
Область: Волинська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення FOS »

Добрий вечір. Шановні форумчани прошу вас висловити свої думки і поради.
Сьогодні отримав негативний висновок по проекту відведення. В зауважені вказано, що необхідна зміна цільового призначення земельної ділянки, хоч проектом передбачено формування і відведення земельної ділянки із земель запасу (сільськогосподарських угідь (ріллі)) в землі житлової і громадської забудови для БОЖБ. З експертом звязок відсутній або спеціально поставили на автовідповідач і слухавки не знімають, в зауваженях немає посилання на статті законодавства які небули враховані при розроблені проекту тому я неможу зрозуміти що я маю виправляти чи переробляти в проекті, хоч пять подібних проектів прийшли з позитивними висновками.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Iskrin
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2013 16:16
Репутація: 5
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Iskrin »

Призначення проекта потребує висновку архітектури, подавайте на висновок держземагенства з ним, якщо така ситуація.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Denver »

Iskrin писав: 27 січня 2017 20:42Призначення проекта потребує висновку архітектури, подавайте на висновок держземагенства з ним, якщо така ситуація
Нічого подібного для погодження Управлінням не потрібно.
Я подаю проекти в електронному вигляді Управлінню, а паперовому - в архітектуру. Паралельно й незалежно.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Iskrin
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2013 16:16
Репутація: 5
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Iskrin »

Denver писав: 27 січня 2017 20:50Нічого подібного для погодження Управлінням не потрібно.
Я подаю проекти в електронному вигляді Управлінню, а паперовому - в архітектуру. Паралельно й незалежно.
Майже всі отримують погодження з архітектури та держгеокадастру окремо одне від одного, і майже завжди паралельно. Я висловив думку, якщо розробник отримав негатив через непорозуміння із призначенням, то йому потрібно буде все одно подати на повторне погодження із виправленням помилки. Як раз своїм висновком і погодженням архітектура повинна пояснити це непорозуміння.
kwitka-22
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 37
З нами з: 12 липня 2012 15:45
Репутація: 1
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kwitka-22 »

А в рішенні сільської ради, яка категорія написана? Напишіть в рішенні перевести в категорію житлової та громадської забудови і переробіть проект. Як на мене дивно ви відводите цю земельну ділянку.
elena2408
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 23 січня 2013 15:28
Репутація: 1
Область: Черкаська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення elena2408 »

FOS писав: 27 січня 2017 18:57із земель запасу (сільськогосподарських угідь (ріллі)) в землі житлової і громадської забудови для БОЖБ
Мова в довідці про статист. звітність йде про угіддя земельної ділянки (РІЛЛЯ) а не про категорію. Ділянка ще не сформована і не віднесена до жодної категорії, і так розумію не внесена до ДЗК . Причому тут зміна цільового призначення.
zasjok
Повідомлень: 1
З нами з: 14 листопада 2012 20:26
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення zasjok »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, на форумі десь була відмова з приводу того, що заява про надання дозволу на розробку проету землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ожб і осг одна, а експер вважає, що мають бути окремі заяви. Хтось з форумчан давав ссилку на законодавство, що одна заява тоже піде. Ніяк неможу цього знайти.
Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 181
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення potapova_anna »

FOS, на мою думку в цьому проекті Ви мали передбачити зміну категорії земель із земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови! Тут дійсно не може йти мова про зміну цільового призначення земельної ділянки, але саме категорію ви мусите змінити! Це все прописується в пояснювальній записці.
kikimora
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 25 січня 2013 13:45
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kikimora »

З другого разу проект було погоджено, аналогічна робота, але за іншою адресою, була погоджена з першого разу. У результаті - приємний сюрприз - анулювання сертифікатів. Якось так. При тому. що на руках маємо позитивні висновки. Порушення вважаються суттєвими. На фіг тоді погоджувати позитивно, якщо проекту суперечать законодавству?
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

kikimora писав: 28 січня 2017 18:31 Якось так
Де можна прочитати про Ваш випадок в зверненнях до кваліф комісії? Дякую.
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення WladMir »

ПетроМарченко писав: 27 січня 2017 20:54Здається сюди. https://www.facebook.com/agmartyn/posts ... 3100934033
Может подтянутся юристы, пусть почитают, подумают, подскажут. Может надо было бы вот эти "Перечни..." отстаивать в судах и т. п. а не страдать обсуждением этих бредовых опусов.
FOS
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 02 березня 2010 18:45
Репутація: 0
Область: Волинська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення FOS »

Согодні передзвонив експерт і сказав що те що прописно в пояснюючій записці про зміну цільового він не замітив і на його думку це неважливо що прописано в пояснюючій головне щоб зміна цільового була прописана на титульних листках в назві проекту бо вних така практика.

31.01.2017р. Нічого не змінюючи в проекті Відправив його на повторне погодження. 04.02.2017р. прийшов висновок про погодження даного проекту без зауважень і пропозицій.
Востаннє редагувалось 09 лютого 2017 08:55 користувачем FOS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 181
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення potapova_anna »

FOS, дуже цікаве посилання на норму законодавства у цього експерта)) Головне, щоб у нього у висновку було прописано з якиз земель відводиться і в які! І це він має прописати не з титульного аркушу проекту, а загалом вивчивши проект землеустрою в цілому!
Аватар користувача
колега
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 23 жовтня 2008 14:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення колега »

Підскажіть будьласка чи правомірна відмова обласного управління у реєстраціії земельної ділянки у зв'язку із призупиненням на данний час сертифіката розробника? Підвищення пройшов, але комісія, ще не затвердила протоколи, отже свідоцтво про підвищення поки на руках немає, а документація розроблена за договором піврічної давнини, за, ще діючого сертифікату.
Аватар користувача
ugin
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 05 листопада 2008 23:10
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ugin »

Скорее всего да. На дату подачи документации кадастровому регистратору сертификат должен быть действующий
Закрито