Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
DevilliveD
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 10 квітня 2012 22:32
Репутація: 7
Область: Рівненська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення DevilliveD »

Доброго дня!
Подали проект через особистий кабінет сертифікованого інженера і отримали таку відмову.
► Показати
В районі сказали, що можете знову скидати, але вони робити викопіювання не будуть, це наші проблеми. Це нормально?
Подали ще раз.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 181
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення potapova_anna »

DevilliveD, телефонуйте на гарячу лінію! Нехай між собою самі розбираються!!! Пан Краснолуцький на селекторі чітко сказав, що це розробника не має стосуватися!!!
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

У мене тут давно в голові зріє одне питання, з яким я не можу розібратися, і яке мені не дає спати довгими весняними ночами, терзаючи мій землевпорядний ум. На форумі люди розумні і вже точно досвідченіші, ніж я. Мабуть, можуть мені пояснити. Тим паче зараз воно лягло в контекст реальної відмови у погодженні проекту землеустрою.

От є, скажімо, сформована земельна ділянка комунальної власності. Категорія земель за основним цільовим призначенням у неї - землі сільськогосподарського призначення (цитата взята із ст. 18 ЗКУ), а код виду цільового призначення - 01.04 Для ведення підсобного сільського господарства (Цитата взята із Наказу Держкомзему №548 "Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель"). От тепер я хочу реалізувати своє право на землю і приватизувати цю земельну для ведення мною особистого селянського господарства. Що мені треба робити? Розробляти проект землеустрою? Земельна ділянка уже сформована як об'єкт цивільних прав. Але мені ж треба зробити зміну виду цільового призначення?
Зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення
- так нам говорить пункт перший статті 20 Земельного кодексу. А пункт п'ятий говорить, по-іншому -
види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель (крім земель сільськогосподарського призначення та земель оборони) визначаються її власником або користувачем самостійно в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення використовуються їх власниками або користувачами виключно в межах вимог щодо користування землями певного виду використання
То може треба просто подати заяву до Державного кадастрового реєстратора так як це говорить нам ст. 21 ЗУ "Про ДЗК"
Відомості про цільове призначення земельних ділянок вносяться до Державного земельного кадастру на підставі письмової заяви власника (користувача) земельної ділянки державної чи комунальної власності, - у разі зміни виду використання земельної ділянки (крім земель сільськогосподарського призначення та земель оборони)
Але ж така бажана мною земельна ділянка - сільськогосподарського призначення. Я не можу бути суб'єктом права власності на земельну ділянку для ведення підсобного сільського господарства, бо я ж не юридична особа, а фізична. Так що мені робити?
І, взагалі, "Для ведення підсобного сільського господарства" - це що? Вид цільового використання земельної ділянки? Який тоді вид цільового призначення? "Землі сільськогосподарського призначення"? Але це ж категорія земель! Так мені ще на 3 курсі говорили і так пише в Земельному кодексі. Чи ні? От що таке "цільове призначення" я можу прочитати у ст. 1 ЗУ "Про землеустрій". А де написано, що таке "цільове використання"?
Хто береться пояснити?

п.с. бачу, модератор, вже нагострив свою сокиру. Тому додаю контекст. Як мені виправити таку відмову?
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2017 13:13 користувачем thom yorke, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Denver »

 ! Повідомлення з: Denver
Щось тема перетворилася не в обговорення відмов, а в форум про все на світі ::(((
Будуть чистки
thom yorke писав: 20 квітня 2017 13:00п.с. бачу, модератор, вже нагострив свою сокиру. Тому додаю контекст. Як мені виправити таку відмову?
пощастило, я помітив цей рядочок :-D
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

thom yorke писав: 20 квітня 2017 13:00є, скажімо, сформована земельна ділянка комунальної власності. Категорія земель за основним цільовим призначенням у неї - землі сільськогосподарського призначення
маю подібну ситуацію з ПВ, тільки цільове 01.05. спочатку ділянку планувалося відвести одній людині, але після її формування вирішилось надати іншій. З метою упередити можливі відмови, запитав у нашого місцевого екстериторіального експерта через яку документацію надавати, відповідю була - однозначно ПВ. Але ж ділянка сформована і цільове не змінюється?!
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

ппзкб писав: 20 квітня 2017 13:52 тільки цільове 01.05.
Відвод із садівництва в садівництво? Тут, на мою думку, проект не потрібний.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

thom yorke,
thom yorke писав: 20 квітня 2017 14:38Тут, на мою думку, проект не потрібний.
На мою теж, але ж експерт сказав!!!
AnnNet
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2009 20:37
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення AnnNet »

thom yorke писав: 20 квітня 2017 13:00І, взагалі, "Для ведення підсобного сільського господарства" - це що? Вид цільового використання земельної ділянки? Який тоді вид цільового призначення? "Землі сільськогосподарського призначення"? Але це ж категорія земель! Так мені ще на 3 курсі говорили і так пише в Земельному кодексі. Чи ні? От що таке "цільове призначення" я можу прочитати у ст. 1 ЗУ "Про землеустрій". А де написано, що таке "цільове використання"?
В мене теж була суперечка з міською радою з приводу виду використання.
Ситуація була така: приватна фірма має у власності земельну ділянку (так, саме у власності, викуплена, з державним актом) земельна ділянка має цільове "03.07 обслуговування будівель тогрівлі". На ділянці розташований торговельний павільйон. От вони поміркували та вирішили змінити цільове на "03.10 обслуговування будівель ринкової інфраструктури" з метою встановлення/невстановлення касових апаратів.
Приватна ділянка - дозвіл не потрібен, розробили ми їм проект щодо зміни цільового призначення, тервідділ надав погодження (це було до екстериторіальності), а міська рада згідно ст. 20 ЗКУ відмовилась затверджувати тому що стверджували що категорія не міняється, а 03.07 та 03.10 це лише зміна виду використання!
На мою ж думку, вид використання - це є лише уточнення цільового призначення. Тому власник або користувач самостійно має визначати вид використання саме в межах цільового, а ніяк не в межах категорії!
Наведу приклад: категорія - землі промисловості, цільове - 11.02 для переробної машинобудівної та іншої промисловості, вид використання - деревообробка, металоконструкції та інше (ось це має визначати лише власник).

А щодо виправлення зауваження, то мабуть потрібно переконувати, доводити, тим більше, що в п.5 ст.20 ЗКУ сільськогосподарські землі виключені.
gusbiz
Спец
Спец
Повідомлень: 116
З нами з: 14 грудня 2008 15:39
Репутація: 3
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення gusbiz »

AnnNet писав: 21 квітня 2017 10:48що стверджували що категорія не міняється,
Закон ПРО ДЗК ст. 26
► Показати
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

AnnNet писав: 21 квітня 2017 10:48На мою ж думку, вид використання - це є лише уточнення цільового призначення
цікава думка, але це лиша Ваша думка. вид то вид а цільове - це цільове і не про яке уточнення ніде мова не йде
gusbiz
Спец
Спец
Повідомлень: 116
З нами з: 14 грудня 2008 15:39
Репутація: 3
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення gusbiz »

ппзкб писав: 21 квітня 2017 11:46 вид то вид а цільове - це цільове
Саму термінологію "цільового" не зустрічав офіційно ніде крім
ЗУ Про ДЗК
Стаття 15. Відомості про земельні ділянки
► Показати
Судячи з цього можна сказати, що цільове - це категорія + КВЦПЗ (а наприклад 01.03- це вид в межах категорії "а") і тоді ст. 26 п. 4 ЗУ Про ДЗК .... можна вже трактувати.
І ще - Стаття 21. Підстави та основні вимоги щодо внесення відомостей до Державного земельного кадастру
► Показати
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

gusbiz,
Не по темі
от і розібрались, здається все просто і ясно, але це вже трохи не по цій темі ))
Luda V
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2016 12:35
Репутація: 7
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Luda V »

Маю висновки двох експертів по одному і тому ж проекту, і незнаю вже, що мені робити, якого експерта слухати. Ось зауваження першого:
► Показати
До проекту акт прийомки-передачі межових знаків не додаю, відповідно до п. 2.1 Інструкції. Але враховуючи зауваження есперта, думаю додам, щоб вже відчепилися, бо це вже другий висновок, а в третьому висновку ось, що пише експерт, що маю робити?
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 21 квітня 2017 14:41 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Причина: спойлери
ozz220
Спец
Спец
Повідомлень: 80
З нами з: 24 лютого 2017 16:00
Репутація: 32
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ozz220 »

Luda V, у меня похожая ситуация, в первом сказали убрать даты и подписи а акте-...., во втором, привязка к 3-м пунтам к GPS, а вот в 3-м уже почему не подписали акт-приема передачи.(при том,что в пояснительной, после первого раза написали, что эти все акты подпишутся и проставится дата, после регистрации и все в этом духе)
► Показати
Я уже прям в замешательстве, впервые не могу так долго утвердить проект и столько попыток
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

ozz220, а мені сподобалось зауваження по 6-зем. Тобто, наявність номера і шифра рядка в пояснювальній записці є недоцільним, а присутність довідки в проекті та інформації, яку вона несе в квітні 2017 станом на 01.2016, є доцільною і ніяких питань не виклакає. І як це завадило проектному рішенню?
ozz220
Спец
Спец
Повідомлень: 80
З нами з: 24 лютого 2017 16:00
Репутація: 32
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ozz220 »

Lucky, :-( увы, никто не скажет. От исходного проекта уже ничего не осталось. Я не собираюсь подписывать акт примання-передачі, так и отправлю. Они же могут поднимать предыдущие Висновки, так че они каждый раз что-то придумывают.
Аватар користувача
lumarn
Спец
Спец
Повідомлень: 191
З нами з: 03 лютого 2010 11:18
Репутація: 43
Область: Луганська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення lumarn »

На мою думку, якщо в проекті відсутній акт погодження зовнішніх меж із суміжниками відповідно до п.2 ст.198 ЗКУ, то тому і вимагають підпису суміжників хоча б в акті приймання-передачі, але дату не зазначати.
ozz220
Спец
Спец
Повідомлень: 80
З нами з: 24 лютого 2017 16:00
Репутація: 32
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ozz220 »

у нас есть отдельный бланк, акт погодження меж, там есть все подписи и соседей и горсовета и наша, согласно ст.198
Алексей2
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 09 вересня 2008 19:41
Репутація: 11

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Алексей2 »

Luda V писав: 21 квітня 2017 14:05Маю висновки двох експертів по одному і тому ж проекту, і незнаю вже, що мені робити, якого експерта слухати. Ось зауваження першого:
► ПОКАЗАТИ
До проекту акт прийомки-передачі межових знаків не додаю, відповідно до п. 2.1 Інструкції. Але враховуючи зауваження есперта, думаю додам, щоб вже відчепилися, бо це вже другий висновок, а в третьому висновку ось, що пише експерт, що маю робити?
► ПОКАЗАТИ
Акт погодження меж вставляйте, акт приймання-передачі вставляйте, але не підписаний і без дати
Та хай вам щастить
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Алексей2 писав: 21 квітня 2017 16:27Акт погодження меж вставляйте, акт приймання-передачі вставляйте, але не підписаний і без дати
"Акт погодження меж" взагалі-то не існує. Це вигадки та шлях в країну абсурду. Наприклад, в якому статусі буде замовник проекту? Дату ставимо допроектну? Такий "акт" точно підпише розпорядник земель до затвердження? Чому саме "акт", а не "декларація про наміри", або погодження на графічних матеріалах?
Акт приймання-передачі вставляємо (ст.50 З-ну про землеустрій), підписуємо у суміжних власників/користувачів /та додаємо акти зем. комісій у разі відмови суміжника (ст 198 ЗКУ), в акті обов'язково зазначаємо розпорядника земель, як правило це межа А-Б (ст.122 ЗКУ), але не підписуємо у нього на етапі відведення (п.2.1 Інструкції про встановлення), очевидно, що і ставити дату - помилка.
І буде щастя. Я перевіряв разів сто.
Killah11
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 24
З нами з: 10 серпня 2015 13:53
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Killah11 »

Доброго дня усім. В проекті землеустрою передбачені сервітути. Шановний експерт пише зауваження - що згідно ст. 55-1 Про землеустрій, сервітути встановлюються технічною докуметнацією. Питання, мені що треба робити ще і технічку на всі сервітути чи як?
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

Azhimut, я вам тут з одного регіону "країни абсурду" пишу, де діє п "б" ч. 2 ст. 198 ЗКУ, де акт погодження меж існує, його підписують органи ВВ чи МС, фіз. і юр. особи. Я вже неодноразово писав - і на форумі, й у своєму зверненні до ДГК -про часово-смислову різницю між "актом погодження меж" і "актом межових знаків" - не бачу сенсу повторятися. До слова, я всіх своїх знайомих експертів переконав у його логічності й необхідності.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

kurilov писав: 22 квітня 2017 13:34я вам тут з одного регіону "країни абсурду" пишу, де діє п "б" ч. 2 ст. 198 ЗКУ, де акт погодження меж існує, його підписують органи ВВ чи МС, фіз. і юр. особи.
И что там написано? Я, такой-то, приветствую намерения моего соседа оформить право на земельный участок и в случае утверждения проекта отвода обязуюсь согласовать границы земельного участка? :-D

Відправлено через 1 хвилину 50 секунд:
kurilov писав: 22 квітня 2017 13:34До слова, я всіх своїх знайомих експертів переконав у його логічності й необхідності.
А вот это называется вредительством. B-)

По большому счету, написанное мною выше про подписи соседей в акте приемки-передачи межевых знаков до утверждения проекта справедливо может быть только в случае отсутствия таковых (межевых знаков) согласно п3.8 Инструкции, когда межа совпадает, например, с существующим до проекта отвода забором.
Ну и само собой, акт приемки-передачи межевых знаков - единственный документ, регламентированный законом, в котором удостоверяется факт согласования границ.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Azhimut писав: 22 квітня 2017 14:54И что там написано? Я, такой-то, приветствую намерения моего соседа оформить право на земельный участок и в случае утверждения проекта отвода обязуюсь согласовать границы земельного участка?
Чесно кажучи, тролити у вас щось не теє, не виходить.
Azhimut писав: 22 квітня 2017 14:54А вот это называется вредительством.
Це називається працювати розумно.
Azhimut писав: 22 квітня 2017 14:54акт приемки-передачи межевых знаков - единственный документ, регламентированный законом, в котором удостоверяется факт согласования границ.
Освіжіть, бдлск, у пам'яті п. 3.12 інструкції-376 - де там про "факт согласования границ"? Там про роботи "із закріплення межовими знаками меж земельної ділянки", себто про то, що межі ЗД закріплені й ніхто не проти цього. І взагалі - я знов-таки повторюватися не буду - але ок, поставте собі одне питання: що можна погоджувати після того, як ділянка сформована, проект погоджено, експертизу пройдено, ділянка в НКС, КН присвоєно, витяг із ДЗК надано, проект затверджено? Нічо не смущає?
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

kurilov писав: 22 квітня 2017 15:37що можна погоджувати після того, як ділянка сформована
Правильный вопрос. Согласовывать МЕЖИ земучастка. А до этих мероприятий согласовывать НЕЧЕГО.

Відправлено через 4 хвилини 11 секунд:
Не по темі
kurilov писав: 22 квітня 2017 15:37Чесно кажучи, тролити у вас щось не теє, не виходить
Предлагаю назвать Ваш "акт" Актом погодження ПРОЕКТНЫХ границ ПРОЕКТИРУЕМОГО земельного участка.
Ведь понятно, что участка как объекта права нет(, и не факт, что будет?) (ЗКУ, ст 79-1, п.4)
Вопрос: ЗАЧЕМ эта юридически никчемная бумага?
Відправлено через 4 хвилини 22 секунди:
kurilov писав: 22 квітня 2017 15:37Освіжіть, бдлск, у пам'яті п. 3.12 інструкції-376 - де там про "факт согласования границ"?
Однако, есть Додаток 2 Инструкции
о котором упоминает ст.50 Закона про Землеустройство
АКТ прийомки-передачі межових знаків на зберігання
фрагмент:
3. Власниками/користувачами суміжних земельних ділянок
(необхідне підкреслити) претензій до існуючих меж не заявлено.
что это, если не согласование границ?
Текст этого Акта подсказывает, когда же согласовываются границы земельного участка
фрагмент:
1. Межі земельної ділянки за кадастровим N ________
Очевидно, после высновка эксперта, державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі, та на підставі затвердженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (п 2.1. Інструкції)

Відправлено через 4 хвилини 41 секунду:
kurilov писав: 22 квітня 2017 15:37Нічо не смущає?
Если что-то обоснованно смущает смежника - ВСЕ В СУД.
Закрито