Структура індексної кадастрової карти
Додано: 08 травня 2017 15:18
Помітив, що в різних районах та областях різна логічна структура Індексної кадастрової карти.
Так, десь за кодом КОАТУУ можна ідентифікувати (хоча б умовно) приналежність території до меж адміністративно територіальної одиниці. Так, наприклад, якщо код КОАТУУ закінчується на 0, то квартал знаходиться за межами населеного пункту, якщо на 1, 2, 3, 4, 5 - в межах відповідно до номеру. Десь така прив'язка відсутня і всі квартали, що у межах, що за межами починаються з КОАТУУ місцевої ради, що закінчується на "00"
Десь коди кадастрових зон починаються від 1, а у деяких районах (наприклад моєму) від 10. При чому зона 10 - це всі квартали за межам населеного пункту, а інші зони - в межах (один номер зони - одне село). Десь зони складаються з безлічі кварталів, десь логіка "одна зона = один квартал".
Від цього всього виникають питання - у нас взагалі структура ІКК чимось регламентована? Як міг виникнути такий бардак і як у ньому розумітися?
Так, десь за кодом КОАТУУ можна ідентифікувати (хоча б умовно) приналежність території до меж адміністративно територіальної одиниці. Так, наприклад, якщо код КОАТУУ закінчується на 0, то квартал знаходиться за межами населеного пункту, якщо на 1, 2, 3, 4, 5 - в межах відповідно до номеру. Десь така прив'язка відсутня і всі квартали, що у межах, що за межами починаються з КОАТУУ місцевої ради, що закінчується на "00"
Десь коди кадастрових зон починаються від 1, а у деяких районах (наприклад моєму) від 10. При чому зона 10 - це всі квартали за межам населеного пункту, а інші зони - в межах (один номер зони - одне село). Десь зони складаються з безлічі кварталів, десь логіка "одна зона = один квартал".
Від цього всього виникають питання - у нас взагалі структура ІКК чимось регламентована? Як міг виникнути такий бардак і як у ньому розумітися?