Надання земельних ділянок для городництва

Особливості надання та використання с/г земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення CIVIC »

ппзкб писав: 03 січня 2019 12:15 за межами н.п.? хто замовник (фіз. чи юр. особа)?
участок за границами, заказчик физ лицо, земли комунальной собственности были переданы в громаду
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

CIVIC писав: 03 січня 2019 11:49 Зашел на согласование проект для городныцтва, общей площадью участок 47 га, рилля.
Законодавчо немає встановленої площі для городництва. Я стикалася з ділянкою близько 130 га для городництва за межами
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення CIVIC »

Astreya писав: 03 січня 2019 12:19 Я стикалася з ділянкою близько 130 га для городництва за межами
нужно справку о физическом состоянии заказчика))) или о наличие хотя бы мотоблока))) шутки шутками а высновок нужно дать сегодня
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

А стосовно того, що у віснику прописують, що не може бути понад 2 га...але..в тому ж таки віснику ( а також за земельним кодексом - ст.36) вказано, що такі ділянки надаються громадянам та їх об'єднанням, а раз можна надавати і об'єднанням то не логічно говорити ( у віснику вказано),що ділянку понад 2 га для власних потреб не можливо обробити.
Я вважаю, що потрібно дотримуватися закону, закон площу не встановлює, все інше- буде лише думка якогось окремого експерта.

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
CIVIC писав: 03 січня 2019 12:25 нужно справку о физическом состоянии заказчика
і аналізи прикласти в проект землеустрою? B-)
аграрий.
Повідомлень: 8
З нами з: 03 вересня 2017 21:20
Репутація: 2
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення аграрий. »

Тричі перичитав тему,так і не зрозумів,для ведення огородництва з пасовищ та сінокосів можна надавати,чи ні.У нас в ОТГ трактують,що тільки з ріллі
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

аграрий. писав: 18 березня 2019 20:55 для ведення огородництва з пасовищ та сінокосів можна надавати,чи ні.У нас в ОТГ трактують,що тільки з ріллі
Законодавством ніде не встановлено який вид угідь і розмір може надаватися для городництва.
Також немає законодавчого тлумачення самого терміну "городництво"
Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення ValD »

аграрий. писав: 18 березня 2019 20:55 Тричі перичитав тему,так і не зрозумів,для ведення огородництва з пасовищ та сінокосів можна надавати,чи ні.У нас в ОТГ трактують,що тільки з ріллі
Не можна!!! Городництво передбачає розорювання земель та вирощування городніх культур, овочівництво....
Між тим "На землях сільськогосподарського призначення може бути
обмежена діяльність щодо: вирощування певних сільськогосподарських культур,
застосування окремих технологій їх вирощування або проведення
окремих агротехнічних операцій; розорювання сіножатей, пасовищ....."(ЗУ "Про охорону земель" ст37)
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2583
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення ппзкб »

ValD,
ValD писав: 20 березня 2019 17:33Не можна!!!
Та Ви ШО!!!!
ГУ пасовища і сіножаті під осг роздає на ліво і на право. Не для вирощування трав же напевно
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

ппзкб писав: 20 березня 2019 18:27під осг
До чого приклад з осг в темі про городництво?
Осг і на господарських дворах виділяють
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2583
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення ппзкб »

Astreya,
ValD писав: 20 березня 2019 17:33 Не можна!!! Городництво передбачає розорювання земель та вирощування городніх культур, овочівництво...
осг теж якби пердбачає
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

ппзкб, осг багато чого передбачає із того,що не передбачає городництво, наприклад, забудову

Ще раз - до чого ОСГ в тему городництво? )()

Відправлено через 42 секунди:
навіщо приклади з ОСГ в темі гродництва?
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2583
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення ппзкб »

Astreya, як приклад стосовно розорювання
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

ппзкб, осг -це не тільки вирощування овочів, городини чи посівів злакових культур, не обов'язково розорювати сіножаті з пасовищами, і не всі з тих, хто беруть пасовища і сіножаті для ОСГ розорюють їх. Більш того, на ОСГ і ще й будуються для відповідного виду діяльності.

Не наводьте прикладів з іншого цільового призначення в тему, яка до цього не стосується.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2583
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення ппзкб »

Astreya,
Astreya писав: 21 березня 2019 09:36 Не наводьте прикладів з іншого цільового призначення в тему, яка до цього не стосується.
Не по темі
Чому ні? !)( Зірочку спіймали? ))
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 679
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
ппзкб писав: 21 березня 2019 12:19 Чому ні? !)( Зірочку спіймали? ))
 ! Повідомлення з: Kurilov
Зараз усі офтопери зірочку спіймають. Перше й останнє усне.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

До ведення в дію сучасного КВЦПЗ діяв класифікатор, в якому був такий вид цільового використання: Для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби.
Тобто, виділялася і рілля, і сіножаті, і пасовища, і багаторічні насадження під даний вид.
Ну а на сьогодні, городництво - це вже окреме цільове призначення і було б добре, якби законодавчо встановили площу і вид угіддя для даного цільового.
yuliia_tishchenko
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 06 березня 2019 16:28
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення yuliia_tishchenko »

Добрий день! Підскажіть, будь ласка, чи є якісь обмеження щодо розміру земельної ділянки для ведення городництва?
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Astreya »

yuliia_tishchenko, законодавством не встановлені
Shche
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 30 січня 2021 16:07
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Shche »

Питання, щодо того як вірно розтлумачити це:
Стаття 36. Земельні ділянки для городництва

1. Громадянам або їх об'єднанням із земель державної або комунальної власності можуть надаватися в оренду земельні ділянки для городництва.

Площа земельної ділянки, що надається громадянину в оренду для городництва, не може перевищувати 0,6 гектара.
Громадянин написав дві заяви, на дві ділянки по 0,50 га, кожна, для городництва, і аргументує тим, що він нічого не порушує: Площа однієї ділянки не перевищує 0,60га.

Можливо хто вже мав досвід з городництвом, у світлі змін 1423 ?
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 909
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 501
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення magalon »

Shche писав: 11 серпня 2021 12:17 і аргументує тим, що він нічого не порушує
Підтримую.
Shche
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 30 січня 2021 16:07
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Shche »

То, що ж виходить? Розказували усім, що все, обмежили для городництва до 0,6га. а, по факту немає заборони: - бери хоч 100 ділянок - головне щоб ділянка не була більше 0,6га?
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 909
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 501
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення magalon »

Shche, Саме так.
Shche
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 30 січня 2021 16:07
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Shche »

Підскажіть будь ласка, як поступити має ОМС в такій ситуації. Було надано дозвіл на виготовлення проекту на площу 1,20 га для городництва. Проект погоджений на екстротериторіалці експертом до вступу в дію Закону 1423, відомості про дану ділянку внесені в кінці липня до ДЗК. Питання на даний час ОМС чи може затвердити Проект та надати в оренду земділянку площею - 1,20, що є більше 0,60 га. Чи це не буде порушенням чинного законодавства на даний час.
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1149
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 377

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення Alexxp »

Надати ні
Площа земельної ділянки, що надається громадянину
Затвердити проект - так
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 334
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 86
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання земельних ділянок для городництва

Повідомлення maland »

Alexxp писав: 12 серпня 2021 13:06 Затвердити проект - так
хіба затвердження проекту не є автоматично передачею у власність ділянки?
Відповісти