Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
-
- Спец
- Повідомлень: 511
- З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
- Репутація: 309
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
SVnet, якщо у Вас не має таких спеціалістів, то в першу чергу питання до представників геокадастру, які на місці покривають таких гореспеціалістів, або таким і самі являються.
Хід в 40 км - то це вже не теодолітний хід, а якась експедиція тижнева з ночовками та привалами.
Навіщо реєстратору gps - вистачить служби яка б перевіряла вибірково (по якомусь жеребу - а не так як в нас вміють)
І останнє - те що в нас не приймають з накладками, породжує ще більші проблеми: замовник витрачає кошти, виконавці які якісно роблять документи часто @приймають@ межу, яка далека від реалій, перереєстровують якісь квартали, але від того ж неправильна конфігурація не змінюється.
P.S.: для початку краще б оновили ортофотплани, так можна візуально побачити краще реальну картину, а людину жоден gps не змінить, навіть двохчастотний
Хід в 40 км - то це вже не теодолітний хід, а якась експедиція тижнева з ночовками та привалами.
Навіщо реєстратору gps - вистачить служби яка б перевіряла вибірково (по якомусь жеребу - а не так як в нас вміють)
І останнє - те що в нас не приймають з накладками, породжує ще більші проблеми: замовник витрачає кошти, виконавці які якісно роблять документи часто @приймають@ межу, яка далека від реалій, перереєстровують якісь квартали, але від того ж неправильна конфігурація не змінюється.
P.S.: для початку краще б оновили ортофотплани, так можна візуально побачити краще реальну картину, а людину жоден gps не змінить, навіть двохчастотний
-
- Вже не початківець
- Повідомлень: 25
- З нами з: 18 травня 2010 21:12
- Репутація: 0
- Область: Чернівецька
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Колеги хто стикався з такою ПРОБЛЕМОЮ підкажіть будь-ласка:
В 2013 році були змінені межі населеного пункту, однак в базу ДЗК не занесені...на протязі цих років люди приватизували за новими межами проблем не було...зараз при подачі на реєстрацію зем.ділянки реєстратор дає відмову, обгрунтовуючи це тим що межа не занесена в базу ДЗК..
Скажіть будь-ласка, чи десь прописано, що межа має бути занесена....а якщо не занесена, то не приймати на реєстрацію ділянки..
ДЯКУЮ!!!
В 2013 році були змінені межі населеного пункту, однак в базу ДЗК не занесені...на протязі цих років люди приватизували за новими межами проблем не було...зараз при подачі на реєстрацію зем.ділянки реєстратор дає відмову, обгрунтовуючи це тим що межа не занесена в базу ДЗК..
Скажіть будь-ласка, чи десь прописано, що межа має бути занесена....а якщо не занесена, то не приймати на реєстрацію ділянки..
ДЯКУЮ!!!
-
- Спец
- Повідомлень: 612
- З нами з: 03 липня 2013 10:44
- Репутація: 217
- Область: Київська
- Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Арчі, magalon, ану ж скажіть тоді з якого моменту треба рахувати що зміни меж населеного пункту відбулись?
ps: модератори, перенесіть питання в іншу тему.
ps: модератори, перенесіть питання в іншу тему.
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Підкажіть як виправити помилку в кадастровому номері (невірний квартал) в державному акті? Ділянка внесена в базу з вірним номером, але в цнапі відмовляються прийняти заяву на отримання витяга через цю помилку, а кадреєстратор в відділі тупо морозиться, бо це він же колись і друкував цей акт?
-
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 26 березня 2012 09:30
- Репутація: 397
- Область: Київська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
ппзкб, а якщо замовити витяг онлайн?
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Astreya, так нотаріус потім заверне по причині неспівпадіння кад. номерів ((
Хіба що акт "губити"
Хіба що акт "губити"
-
- Спец
- Повідомлень: 848
- З нами з: 05 липня 2010 18:07
- Репутація: 223
- Область: Закарпатська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
ппзкб, а у Вашому відділі лише один кадастровий реєстратор є?
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
murrrchik, старшой один, інші без його команди ні ні. Та і що кад. реєстратор тут зробить, треба виправлення в акт внести
-
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 26 березня 2012 09:30
- Репутація: 397
- Область: Київська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
ппзкб, а на підставі чого була виправлена помилка? технічка розроблялася? чи яким чином ДЗК вносив відомості вже з правильним кадастровим номером?
Відправлено через 46 секунд:
не траба поки що нічого "губити"
Відправлено через 46 секунд:
не траба поки що нічого "губити"
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Astreya, та не виправляв ніхто, мабуть просто опечатка. ще фірми яка робила ділянку вже не існує.
-
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 26 березня 2012 09:30
- Репутація: 397
- Область: Київська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
ппзкб, ну так раз помилки в кадастрі немає, береться витяг і реєструється в державному реєстрі речових прав.
пункт 2 статті 28.1 закону про ДЗК
пункт 2 статті 28.1 закону про ДЗК
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Astreya, так нотаріус впирається в помилку!!!!
-
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 26 березня 2012 09:30
- Репутація: 397
- Область: Київська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
ппзкб, а як на його думку їх виправляють? Якщо допущені помилки в кадастрі, робиться технічка, вносяться зміни в документацію, вносяться зміни в кадастр, береться витяг з кадастру - реєструється право власності.
У вас помилка виправлена
У вас помилка виправлена
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Astreya, Я вже колись десь тут на форумі писав що якиб там не були у нас реєстри, якиб не були програми і технології всеодно невмеруща раса під назвою "чиновник" буде завжди вимагати якусь бумажечку з печаточкою, підисом, номером і т.д. Так і в цьому випадку хоче щоб було виправлено на бумазі і все тут.
Дякую за поради, попробуєм через витяг онлайн і держреєстратора
Дякую за поради, попробуєм через витяг онлайн і держреєстратора
- zemleustriy-ocinka
- Спец
- Повідомлень: 760
- З нами з: 15 липня 2019 12:21
- Репутація: 158
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Є наступна ситуація:
Ділянка внесена в ДЗК, але не відображена інформація про власника.
Яким чином можна виправити дану помилку?
Ділянка внесена в ДЗК, але не відображена інформація про власника.
Яким чином можна виправити дану помилку?
-
- Модератор
- Повідомлень: 511
- З нами з: 15 січня 2018 17:38
- Репутація: 162
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Згідно якої документації вносили дані в ДЗК? Звертались до реєстратора, щоб зареєструвати право власності?
- zemleustriy-ocinka
- Спец
- Повідомлень: 760
- З нами з: 15 липня 2019 12:21
- Репутація: 158
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
Робились обмінні файли (мабуть "спецами"), є Державні акти.
До реєстратора не зверталися, вирішив спочатку знайти варіанти, а потім щось робити
Також є ділянка з тою ж історією, але там немає ні актів, ні технічки, що робити в цьому випадку?
-
- Модератор
- Повідомлень: 511
- З нами з: 15 січня 2018 17:38
- Репутація: 162
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
zemleustriy-ocinka, в 1 випадку, коли є ДА, спробуйте звернутися до реєстратора може на ділянку просто не відкрито поземельної книги та вони будуть згодні, щоб їм принесли ХМЛ і вони внесуть інформацію і відкриють поземельну книгу.
По другому варіант теж самий, але реєстратор може сказати зробіть ТД по встановленню меж, щоб в мене була підстава. Тобто одразу краще до реєстратора звернутися і дізнатися яка доля ділнок в НКС наразі є
По другому варіант теж самий, але реєстратор може сказати зробіть ТД по встановленню меж, щоб в мене була підстава. Тобто одразу краще до реєстратора звернутися і дізнатися яка доля ділнок в НКС наразі є
- zemleustriy-ocinka
- Спец
- Повідомлень: 760
- З нами з: 15 липня 2019 12:21
- Репутація: 158
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
А дозвіл потрібен чи ні? Бо ділянка ніби як і приватна, а власника немає
-
- Модератор
- Повідомлень: 511
- З нами з: 15 січня 2018 17:38
- Репутація: 162
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
zemleustriy-ocinka, якщо ділянка приватна, а власник не б'ється скоріш за все, що втягували по ін4 і не відкрили поземельну книгу, якщо є кадастрові номери, скиньте в пп або сюда і спробуємо допомогти
- zemleustriy-ocinka
- Спец
- Повідомлень: 760
- З нами з: 15 липня 2019 12:21
- Репутація: 158
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
alex134, кад. номер - 7110136400:02:004:0062
Відправлено через 54 секунди:
На цю немає акту і тех. док. Хоча виготовлялась у 2013 році
Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
7124987500:02:002:0317
7124987500:02:002:0320
7124987500:02:002:0321
7124987500:02:002:0323
7124987500:02:002:0324
Відправлено через 19 секунд:
на ці є Держ. акти
Відправлено через 54 секунди:
На цю немає акту і тех. док. Хоча виготовлялась у 2013 році
Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
7124987500:02:002:0317
7124987500:02:002:0320
7124987500:02:002:0321
7124987500:02:002:0323
7124987500:02:002:0324
Відправлено через 19 секунд:
на ці є Держ. акти
-
- Модератор
- Повідомлень: 511
- З нами з: 15 січня 2018 17:38
- Репутація: 162
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Інше
Перереєстрація земельних ділянок (виправлення помилок)
оці ділянки відводились через проекти і власника може не бути через те що проекти не подавалися на затвердження та реєстрацію в ДРРП!zemleustriy-ocinka писав: ↑06 серпня 2019 09:21 7124987500:02:002:0317
7124987500:02:002:0320
7124987500:02:002:0321
7124987500:02:002:0323
7124987500:02:002:0324
по цій ділянці була технічка, але ситуація більш за все, що така сама як і з тими ділянками, тому що поземельки відкриті і ситуація супер, якщо подавали на затвердження, то не зареєстрували в ДРРП просто. Тепер узгоджуйте з реєстратором своїм, що йому потрібно буде
- zemleustriy-ocinka
- Спец
- Повідомлень: 760
- З нами з: 15 липня 2019 12:21
- Репутація: 158
- Область: Черкаська
- Місце роботи: Приватні проектні організації