Сусідня ділянка НЕ мірялась, максимум це міг бути обмір рулєткою. Але яка тут рулєтка. Дивіться скрін. Тут не фахівець побачить лажу. Будинок мого замовника навпіл перерізає чужа, згідно паспорту БТІ 1994 року він побудований у 1940році. Сусідка після 1-2 годин перемов, каже забирайтие будинок, а земля її, проектант сказав що в неї все вірно. Так і руки чешуться пояснити проектанту де правда, але це не метод. Забор років з 80-90 ніхто не чипав, преважно порос ожиною, за метр два інколи не доберешься - треба рубати.
Рожевим сусідні ділянки зареєстровані в ПКК, червоним ділянка яку не можу зареєструвати
► Показати
По результату проектант обіцяє розібратись, а потім через 4 місяці, після моїх слів не треба мене заганяти в глухий кут, посилає мене на х..й.
Всім (замовнику, відділу, сільській раді) кричить що вони міряли та в них все вірно.
З цим проектантом вічні такі проблеми. То він рулеткою міряє, то туристичним GPS Garmin, останнім часом (років з 5) не знаю чи 100% наймає людину яка міряє йому в RTK.
Варіанти.
1)Звертатись до місцевого Держгеокадастру до охорони земель. (Лише щоб підкріпити свою позицію у суді... і розборок тут не люблять)
2)Звертатись на кваліфікаційної комісії. (Але ділянка все одно залишиться, сертифікований в найгіршій для себе ситуації працюватиме під кимось іншим)
3)Звернутись до суду (Довгий шлях, що вимагати? скасування державної реєстрації? зобов`язати зареєструвати мою???)
4)Звернутись до Держгеокадастру на скасування реєстрації ділянки через те що процедура встановлення меж була порушена
(В ручному режимі такі ділянки, на скільки знаю, не видаляють)
Єдиний варіант дієвий це суд та перед тим для підкріплення своєї позиції. Що порадите колеги?