Витяг з містобудівної документації

Містобудівна документація і все, що з нею пов'язане
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Панна Ганна
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 02 грудня 2015 12:18
Репутація: 1
Область: Донецька
Місце роботи: Юридичні послуги

Витяг з містобудівної документації

Повідомлення Панна Ганна »

Доброго дня.
Підкажіть, що саме взагалі мається під фразою "для потреб, пов’язаних із забудовою"? (ст. 50 ЗУ "Про землеустрій")
Я завжди розумів так, що це у разі нового будівництва або у разі реконструкції, тощо (зміні цільового).
Відведення земельної ділянки, на якій розміщено будівлі/споруди, що є приватною власністю замовника (у разі відведення ділянки для обслуговування цієї нерухомості) відповідно до ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності ніякої містобудівної документауції не потребує.
В мене формування земельної ділянки під телятником за межами населених пунктів фіз особі для його обсолуговування, але реєстратор відмовив в реєстрації через відсутність витягу з містобудівної. По-перше: її не має; по-друге: в данному випадку містобудівна не потрібна; по-третє: невже такий випадок підпадає під "пов'язанний із забудовою"???
Можливо, я щось десь упустив. проте вже раніше цього ж року спокійно зареєєстрував 4 таких ділянки без витягів і ніяких питань не було.
Відповісти