Топографо-геодезичні вишукування під час дії воєнного стану (спеціальний дозвіл)

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Де ви отримали спецдозвіл на топографо-геодезичні вишукування?

Автономна Республіка Крим
0
Немає голосів
Вінницька
1
1%
Волинська
5
5%
Дніпропетровська
3
3%
Донецька
1
1%
Житомирська
2
2%
Закарпатська
8
8%
Запорізька
0
Немає голосів
Івано-Франківська
4
4%
Київська
6
6%
Кіровоградська
2
2%
Луганська
0
Немає голосів
Львівська
10
10%
Миколаївська
5
5%
Одеська
5
5%
Полтавська
9
9%
Рівненська
7
7%
Сумська
4
4%
Тернопільська
3
3%
Харківська
0
Немає голосів
Херсонська
0
Немає голосів
Хмельницька
5
5%
Черкаська
7
7%
Чернівецька
3
3%
Чернігівська
6
6%
Київ
3
3%
Севастополь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 99

Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Топографо-геодезичні вишукування під час дії воєнного стану (спеціальний дозвіл)

Повідомлення kukin »

Підпункт 19 пункту 27 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України: https://ips.ligazakon.net/document/view ... &an=590816

Наказ Центрального управління СБУ "Про затвердження Порядку видачі спеціальних дозволів на виконання топографо-геодезичних вишукувань під час дії воєнного стану, їх обліку та зберігання" від 23.06.2022 №59: https://ips.ligazakon.net/document/re38096?an=4 (дата набрання чинності: 15.07.2022)

Офіційні контакти обласних управлінь: https://ssu.gov.ua/contacts/upravlinnia

Перші думки топікстартера
► Показати
RuS1k
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 33
З нами з: 22 вересня 2009 21:49
Репутація: 13
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Топографо-геодезичні вишукування під час дії воєнного стану (спеціальний дозвіл)

Повідомлення RuS1k »

ozz220 писав: 06 липня 2023 16:37 Доброго дня, хтось десь намагався літати дроном для ортофото?
Знайомі судові експерти літали, підскочили військові і дрона забрали.
Через керівництво домовились дрона повернути, перерили всю купу дронів, яку військові назбирали, але свого так і не знайшли.
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Топографо-геодезичні вишукування під час дії воєнного стану (спеціальний дозвіл)

Повідомлення maland »

ozz220 писав: 06 липня 2023 16:37 Доброго дня, хтось десь намагався літати дроном для ортофото? Чи є сенс кудись писати про дозвіл? хоча б на якісь великі об'єкти або на конкретний день?
Я думаю краще не літати, але в деяких випадках цього не вистачає.
все залежить від області в якій ви знаходитеся. Я час від часу у селах на кілька хвилин запускаю, але це ризиковано. Також декілька раз практикував повідомлення в СБУ до визначеної людини. Ще можна, так мені розказували, повідомляти в обласну адміністрацію
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1181
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 409

Топографо-геодезичні вишукування під час дії воєнного стану (спеціальний дозвіл)

Повідомлення Alexxp »

ozz220 писав: 06 липня 2023 16:37 оброго дня, хтось десь намагався літати дроном для ортофото? Чи є сенс кудись писати про дозвіл? хоча б на якісь великі об'єкти або на конкретний день?
Я думаю краще не літати, але в деяких випадках цього не вистачає
На даний час є порядок
В кожній області він свій, але загалом узагальнено:
клопотання на ОДА
-----ода перенаправляє на військову частину за якою закріплено контроль повітряного простору-----
погодження з військовими висоти, часу або в деяких регіонах повна заборона
дозвіл ОДА у вигляді листа (в якому вказано за умови дотримання вимог ....... і в період з і до)
під час проведення зйомки повідомляємо місцеву поліцію
(бажано їх присутність для уникнення неприємностей - люди дзвонять на 102)

В основному колеги літали до 20 м і коли не має тривоги.
В деяких областях були присутні військові під час знімання , в тому числі на зйомці 3D карєрів.
По агро дронах був випадок збили, при тому що були попереджені
(виявилось що територію накривало дві військові частини двох різних областей, а погоджено було лише з однією областю)
Відповісти