Будівництво на землях ОСГ

Містобудівна документація і все, що з нею пов'язане
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 1752
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 319
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Будівництво на землях ОСГ

Повідомлення ппзкб » 13 липня 2016 17:17

Karamba_077 писав: Держ. Акт на осг. (виготовлений в 2009р), на ділянці знаходиться сарай + Акт на будівництво за тією ж адресою
Karamba_077 писав: на осг знаходиться нежитлова капітальна будівля
Karamba_077 писав: Технічний паспорт та право власності на будівлі є
Що ще треба?
Експертизу важко пройти якщо будівля не оформлена належним чином, а тут ніби то усе є

Реклама

Shurazem
Спец
Спец
Повідомлень: 228
З нами з: 09 грудня 2008 16:09
Репутація: 0

Будівництво на землях ОСГ

Повідомлення Shurazem » 28 лютого 2018 12:30

Всім доброго дня. Підскажіть будь ласка , є у власності земельна ділянка для ведення ОСГ (ріля) хочу побудувати скадське приміщення для зберігання сг продукції - з чого починати? Заздалегідь вдячний

Roksana
Повідомлень: 3
З нами з: 26 вересня 2016 14:48
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Будівництво на землях ОСГ

Повідомлення Roksana » 07 лютого 2019 11:44

Доброго дня, хто стикався з таким, встановлення цифрового рекламного щита на власній земельній ділянці, наданій для ведення особистого селянського господарства?
Зміна цільового чи тимчасова споруда?

paula
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 19 лютого 2015 13:07
Репутація: -3
Область: Одеська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Будівництво на землях ОСГ

Повідомлення paula » 28 березня 2019 14:49

Доброго дня, хто як тлумачить п.2 ч.3 ст.24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":приватизації громадянином земельної ділянки, наданої йому в користування відповідно до закону? Які земельні ділянки має на увазі законодавець?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1182
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 280
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Будівництво на землях ОСГ

Повідомлення Astreya » 28 березня 2019 15:07

paula писав:
28 березня 2019 14:49
Які земельні ділянки має на увазі законодавець?
ті, які були надані в користування.

А що тут не зрозумілого? Спочатку надали в користування,а потім громадянин вирішив приватизувати. От в таких випадках на ділянку, яка вже надана в користування і її вирішили приватизувати, план зонування і ДПТ не розробляється.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей