"Про внесення змін до деяких наказів Держземагентства України"

Відповідно до Положення про Державне агентство земельних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 445,

НАКАЗУЮ:

1. Припинити дослідну експлуатацію програмного забезпечення з питань підготовки та реєстрації наказів і обміну інформацією між Держземагентством України та його територіальними органами.

2. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 4 та 5 наказу Держземагентства України від 28 лютого 2013 року № 72 «Про деякі питання реалізації повноважень з питань передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності для всіх потреб».

3. Зупинити дію пунктів 1 та підпункту 7.1. пункту 7 наказу Держземагентства України від 28 лютого 2013 року № 72 «Про деякі питання реалізації повноважень з питань передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності для всіх потреб» та наказу Держземагентства України від 09 квітня 2013 року № 142 «Про внесення змін до наказу Держземагентства України від 28 лютого 2013 року № 72».

4. Начальникам Головних управлінь Держземагентства України в областях, м. Києві та м. Севастополі, територіальних органів Держземагентства України в АР Крим щотижнево звітувати Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держземагентства України (Краснолуцький О.В.) про розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, за формою, згідно з додатком до цього наказу, та надавати копії наказів прийнятих за тиждень.

5. Відділу взаємодії зі ЗМІ та громадськістю (Чорноус С. С.) на підставі поданої головними управліннями Держземагентства України в областях, м. Києві та м. Севастополі, територіальними органами Держземагентства України в Автономній Республіці Крим інформації, забезпечити розміщення на сайті Держземагентства України інформації у розрізі областей про стан розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.


6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 

Перший заступник Голови                                                   А.М. Кадомський