Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обмінний файл XML (його структура та теги)

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

murrrchik писав: 20 травня 2020 15:39 Але навіщо реєстрація при наявному зеленому акті? Ділянку видалили з бази?
часто зустрічаю такі, просто не внесені в базу, зараз відділи вносять потроху, але людині терміново треба, а невідомо коли черга дійде.
ппзкб писав: 20 травня 2020 15:43 006, навіщо щось видумувати
спробую
magalon писав: 20 травня 2020 15:43 Даного виду документації вже не існує, її код - 008. Зараз цей код носить Технічна документація із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок - таку й буде відображати НКС.
то ставити 008?
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 507
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Обмінний файл XML (його структура та теги)

Повідомлення magalon »

zemleustriy-ocinka писав: 20 травня 2020 16:06 то ставити 008?
У нас в подібних випадках ставлять 006 - технічку з встановлення (відновлення) меж. І ніяких проблем.
Ігор412
Повідомлень: 1
З нами з: 09 червня 2020 12:53
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Екстериторіальність державної реєстрації земельних ділянок: загальні питання й обговорення

Повідомлення Ігор412 »

Добрий день. А хтось ще працює в Гіс 5 та Менеджер обмінних файлів чи вже всі перейшли на Гіс6 та Digitals і то один я допотопний мамонт? мені цікаво чи будуть в шаблонах Гіса6 якісь зміни для нової структури ОФ
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 358
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 168
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Екстериторіальність державної реєстрації земельних ділянок: загальні питання й обговорення

Повідомлення k1nep »

Azhimut писав: 09 червня 2020 14:16 Дайте приклад.
А где же его взять если еще не внесли в структуру обменного файла изменений? :-)
Azhimut писав: 09 червня 2020 14:16 довго не буде працювати
тоже так думаю
Это я вам ссылку на нпа дал, который подразумевал alex134, в сообщении к вам
snaka
Спец
Спец
Повідомлень: 231
З нами з: 10 червня 2008 18:09
Репутація: 21

Екстериторіальність державної реєстрації земельних ділянок: загальні питання й обговорення

Повідомлення snaka »

Ігор412 писав: 09 червня 2020 14:42 А хтось ще працює в Гіс 5 та Менеджер обмінних файлів чи вже всі перейшли на Гіс6 та Digitals
я працюю в диджитали + в менеджери перевіряю xml
ну в менеджері там старі вимоги
там ні угідь нових нема ні інженера неможна добавити
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Екстериторіальність державної реєстрації земельних ділянок: загальні питання й обговорення

Повідомлення Parcel »

snaka писав: 09 червня 2020 14:55 ну в менеджері там старі вимоги
з безкоштовного, спробуй https://zemres.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=6515
з оновленою схемою https://zemres.com/forum/viewtopic.php?p=163711#p163711
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення Denver »

Підкажіть, (окрім ГІС6 та Digitals), як в інших програмах реалізований порядок (послідовність) внесення підписантів ДА. )()

Самі державні акти (зелені, сині) мають структуру, типу:
- Голова ...(назва місцевої державної адміністрації або ОМС)
- Начальник ...(назва органу земельних ресурсів)
+ Реєстратор (для синіх)
...
ГІС6 - витримує цю послідовність.
Digitals - "перевертає".
...
Така штука, як Про затвердження Вимог до структури, змісту та формату оформлення результатів робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файлу) не вказує послідовність.
...
► Показати
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
balrogden
Спец
Спец
Повідомлень: 89
З нами з: 20 жовтня 2017 21:21
Репутація: 55
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення balrogden »

В описании xml последовательность полей должна быть фиксирована, хотя в требованиях этого действительно нету.

В GeoSee после верификации сначала идут подписавшие (порядок - как указали)
потом их должности (в указаном порядке)
потом зарегистрировавший и его должность.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення Denver »

balrogden писав: 20 липня 2020 16:05 В описании xml последовательность полей должна быть фиксирована, хотя в требованиях этого действительно нету.
От, я про те ж.
Просто, коли я імпортую в ГІС, хмл-файл, що було розроблено в Digitals, то отримую інформацію "навпаки".
Як на мене, то розробникам варто дотримуватися одного порядку (послідовності) заповнення даних рядків/тегів.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
balrogden
Спец
Спец
Повідомлень: 89
З нами з: 20 жовтня 2017 21:21
Репутація: 55
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення balrogden »

Ну это мечта - чтоб все договорились и делали одинаково. По хорошему, поскольку описанием формата заведует Геокадастр - начинать надо с него.
Очень много есть мест в XML где ВДРУГ выясняется, что порядок следования этих полей проверяется их проверочными системами. Если бы эти правила проверки были опубликованы - всем бы стало легче жить.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення Denver »

balrogden, Ну дивіться. Ви, як розробник, навіть не подумали про те, щоб перевернути підписи місцями? :)
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
balrogden
Спец
Спец
Повідомлень: 89
З нами з: 20 жовтня 2017 21:21
Репутація: 55
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення balrogden »

Все дело в том, что изначально GeoSee задумывался как инструмент для проверки обменных файлов, а не программа общего ГИС назначения :) Поэтому я все еще очень стараюсь тщательно следить за такими вещами, хотя это и отбирает у меня много времени.
Digitals и GIS6 в свою очередь - это общие ГИС приложения, которые были "допилены" до понимания обменных файлов геокадастра. Поэтому соответственно там внимания к формату файлов немного меньше.
Да и прояснять что-то в Геокадастре - неблагодарное занятие. Взять хотя бы последние изменения 1051 по строениям
viewtopic.php?f=13&t=8311 - приложен ответ Геокадастра, из которого лично я смог понять только одно: "отвяжись!"
Поэтому пришлось сделать в GeoSee изменения согласно хоть какой то логике, теперь сидеть и ждать - как это будет реализовано в ДЗК и сколько придется переделывать и притягивать ха уши... Правда есть одна надежда, что в ДЗК GeoSee пользуются, и внесенные мной правки незаметно станут нормой ))
bormotun
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 14 березня 2012 09:41
Репутація: 9
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення bormotun »

Denver писав: 20 липня 2020 15:53 - Голова ...(назва місцевої державної адміністрації або ОМС)
- Начальник ...(назва органу земельних ресурсів)
+ Реєстратор (для синіх)
В Digitals елементи <SignedByName> вважаються введеними в послідовності:
1. Начальник органу земельних ресурсів
2. Голова місцевої ради/РДА за наявності))
Саме так, тому що при переоформленні права власності (спадщина/купівля-продаж/дарування) голови рад/РДА не підписували держакти, лише начальники органів земельних ресурсів. Тобто до того часу як почали ставити на держактах свої позначки нотаріуси підписант у держакта був один - обов'язково, другий - опціонально.
З реестратором - все зрозуміло, там інший тег.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення Kurilov »

Denver писав: 20 липня 2020 15:53 Така штука, як Про затвердження Вимог до структури, змісту та формату оформлення результатів робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файлу) не вказує послідовність.
От і відповідь на ваше питання. Немає чіткої вимоги - немає єдиної реалізації.
Я й ДА версії 1.0 заповнюю в електронних документах у такій же послідовності (голова-інженер). Суто звичка.
Denver писав: 20 липня 2020 15:53 Digitals - "перевертає".
Одначе, з усіх проблем кадастру взагалі - це вже не така критична. Ви спокійно можете заповнити ці елементи в Digitals у будь-якій послідовності, як вам заманеться, адже теги однакові-неспецифічні, не звертаючи уваги на написи в діалоговому вікні. Й не буде тоді "перевертнів".

XMLViewer дозволяє заповнювати теги як завгодно.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення Denver »

bormotun писав: 20 липня 2020 22:16 Саме так, тому що при переоформленні права власності (спадщина/купівля-продаж/дарування) голови рад/РДА не підписували держакти, лише начальники органів земельних ресурсів.
Це не змінювало сам бланк ДА, та послідовність записів в ньому. :)
Kurilov писав: 21 липня 2020 08:20 Ви спокійно можете заповнити ці елементи в Digitals у будь-якій послідовності, як вам заманеться, адже теги однакові-неспецифічні, не звертаючи уваги на написи в діалоговому вікні
Питання не в тому, як я можу заповнювати, а мене цікавило, як це реалізовано у інших ПЗ.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
bormotun
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 14 березня 2012 09:41
Репутація: 9
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення bormotun »

Denver писав: 21 липня 2020 10:35 Це не змінювало сам бланк ДА, та послідовність записів в ньому. :)
Щоб НачЗемРез став другим, треба щоб не був единим підписантом.
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Колеги, хто стикався із суперфіцієм, яким блоком ви його робите (оренда/обмеження) і як вносите до ДЗК (через кабінет чи заява у ЦНАПі) ?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення NickS »

zemleustriy-ocinka писав: 07 серпня 2020 10:43 Колеги, хто стикався із суперфіцієм, яким блоком ви його робите (оренда/обмеження)
Суперфіцій в програмі ГІС6 вноситься як оренда (на закладці "Оренда"), тільки виставити вид документа потрібно "право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)".
Але сам суперфіцій відноситься до обмежень/обтяжень, а тому в XML повинен попадати в блок "Restrictions" з кодом "08" і в документі "Перелік обмежень" має бути вказаний.
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

NickS писав: 07 серпня 2020 10:55 Суперфіцій в програмі ГІС6 вноситься як оренда (на закладці "Оренда"), тільки виставити вид документа потрібно "право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)".
Але сам суперфіцій відноситься до обмежень/обтяжень, а тому в XML повинен попадати в блок "Restrictions" з кодом "08" і в документі "Перелік обмежень" має бути вказаний.
тобто в ГІСі заповнюються одразу 2 блоки? Оренда і обмеження?

Відправлено через 53 секунди:
І вид документації ставити 009 ТД із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту чи який порадите?
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення NickS »

zemleustriy-ocinka писав: 07 серпня 2020 11:07 тобто в ГІСі заповнюються одразу 2 блоки? Оренда і обмеження?
Ні. В результаті ГІС6 створює лише блок "обмеження". Заповнення суперфіцію та емфітевзису в оренді потрібне лише для того, щоб добавити додаткові дані (кому переходить, на яких умовах). Але в ХМЛ блок оренди не створюється, лише Restrictions

Код: Виділити все

<RestrictionInfo>
       <RestrictionCode>08</RestrictionCode>
       <RestrictionName>Право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)</RestrictionName>
       <Externals>
             <Boundary>
                   <Lines>
....
zemleustriy-ocinka писав: 07 серпня 2020 11:07 І вид документації ставити 009 ТД із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту чи який порадите?
Нажаль, тут не пораджу нічого. Це краще запитувати в колег. Я можу порадити лише з програмної точки зору. Я навіть не впевнений, що НКС "бачитиме" суперфіцій. Незнаю нікого, хто б таке здавав.
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

NickS писав: 07 серпня 2020 11:15 Нажаль, тут не пораджу нічого. Це краще запитувати в колег. Я можу порадити лише з програмної точки зору. Я навіть не впевнений, що НКС "бачитиме" суперфіцій. Незнаю нікого, хто б таке здавав.
В кабінеті є заява про внесення змін за повідомленням і там є окрема галочка на внесення відомостей про суперфіцій
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення Azhimut »

  Hidden text. You must register
Цікаво, як зараз екстеріторіально реєструються ЗД з обмеженнями? Є якійсь загальні положення?
Як бачу я, є обов'язкові поля, а в деяких можна писати любий спам або закривати. Що обов'язково:
<DocumentType>01</DocumentType>
<DocumentName>Підстава дії обмеження норматив НПА</DocumentName>
<DocumentDate>дата норматива НПА</DocumentDate>
...
дату реєстрації обмеження та номер не ставимо
<RegistrationDate/>
<RegistrationNumber/>
бенефеціара також не ставимо
<Beneficiary/>
Аватар користувача
Просяник
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 11 липня 2016 11:29
Репутація: 21
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення Просяник »

zemleustriy-ocinka,
zemleustriy-ocinka писав: 07 серпня 2020 10:43 яким блоком ви його робите (оренда/обмеження)
блоком обмеження в шаблоні XMLNormal
ozz220
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 24 лютого 2017 16:00
Репутація: 32
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення ozz220 »

Доброго дня, допоможіть будь ласка розібратися. Вимірювання були здійснені в місцевій системі координат МСК-51, тоді в обмінному файлі я вибираю "Local Місцева система координат" і прописую МСК-51 чи як в паспорті місцевих систем (UA_UCS_2000/LCS_51)? Чи може взагалі якось інакше? Або дайте якесь посилання, бо я не знайшла нічого зрозумілого.
І ще одне питання, якщо виконавець тов і директор без сертифікату, то в обмінному файлі прописувати лише двох відповідальних з сертифікатами? Тоді як буди з підписом сертифікованого, якщо він фоп? :-(
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 845
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Електронний документ XML: загальне технічне обговорення

Повідомлення murrrchik »

ozz220, в обміннику ставите пімпочку "Місцева система координат" і прописуєте у віконечку "MCK-51", так має пройти.
А директора прописувати Ви не маєте. Там є розділ "Відповідальна особа", туди прописуєте сертифікованого інженера, який підписує документацію у паперовому вигляді і електронним підписом якого Ви підписуєте файли при завантаженні їх у електронний кабінет.