Яка програма краща?

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Яка програма краща?

Повідомлення Parcel »

fendak писав: 10 серпня 2017 14:28Здали вже сотні обмінників XML, зроблених в Digitals.
це ще не гарантує правильність
Не по темі
розкажу систему яка в нас в одному районі працює: ми висилаємо їм обмінний файл, зроблений згідно всіх останніх нормативних документів, в районі вони закидають на наші обмінні в ГІС6, "підправляють" і потім висилають їх нам на підпис, ми підписуємо, висилаємо назад, і вони реєструють
так от, після їхнього ГІС6у в них там куча помилок, але якщо так хочуть, то фіг з ними, хай реєструють
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення ппзкб »

Не по темі
Parcel писав: 10 серпня 2017 15:35в районі вони закидають на наші обмінні в ГІС6, "підправляють" і потім висилають їх нам на підпис, ми підписуємо, висилаємо назад, і вони реєструють
так от, після їхнього ГІС6у в них там куча помилок, але якщо так хочуть, то фіг з ними, хай реєструють
А через якийся час після чергового "покращення" системи реєстрації чи чогось там ще вам пришлють листа з переліком обм.файлів в яких потрібно виправити помилки, і як правило терміном "на вчора" і звісно безкоштовно! Якось це ви не професійно робите - підписувати чужу роботу. Та й реєстратори не мають право лізти в обмінник, для того він і кодується підписом, мені так здається.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Prometheus »

fendak писав: 10 серпня 2017 14:28Здали вже сотні обмінників XML, зроблених в Digitals. XML в Digitals повністю відповідає вимогам. А помилка може бути тільки тоді, коли ви самі не правильно щось заповнили. Ви конкретизуйте, що це за помилку вам дає НКС.
мені помилок не дає, я в ГІСі працюю і правильно налаштував експорт ХМЛ.
ппзкб писав: 10 серпня 2017 15:02А можливо й тисячі, помилок повязаних з використанням саме Digitals не було НІКОЛИ.
Радий за Вас з fendak. Колеги станьте за спину реєстратора і подивіться, що відбувається коли він вкидає обмінники. Візьміть постанову 1115 і переберіть кожну вимогу.

п.с. В ГІСі я веду базу, друкую з шаблонів, експортую хмель. Креслю та роблю викопіювання в Digitals.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення ппзкб »

Prometheus, Та дивився і не раз, нормально ніби все, а що там такого жахливого треба було побачити?
А може взагалі справа в реєстраторі а не в програмі? ;-))
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Prometheus »

ппзкб писав: 11 серпня 2017 10:07А може взагалі справа в реєстраторі а не в програмі?
Ми з колегами чуть не молимся на нашого реєстратора, з цим все гуд.
ппзкб писав: 11 серпня 2017 10:07Та дивився і не раз, нормально ніби все, а що там такого жахливого треба було побачити?
жахливого немає нічого, к. зона, не відповідність типів даних
GSV2017
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 29 березня 2017 22:19
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Яка програма краща?

Повідомлення GSV2017 »

Prometheus писав: 11 серпня 2017 10:02п.с. В ГІСі я веду базу, друкую з шаблонів, експортую хмель. Креслю та роблю викопіювання в Digitals.
Не сильно рациональний подход. В таких случаях кто-то сказал:"Учите матчасть". Из вышесказанного могу согласится только с пунктом ведением базы в ГИСе (хотя при нормальной настройке модуля "Кадастровый регистратор" в Дигиталсе этот вопрос полностью решается). Про корректный пересчет координат вообще вопрос не обговаривается....
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Prometheus »

GSV2017 писав: 11 серпня 2017 11:32хотя при нормальной настройке модуля "Кадастровый регистратор" в Дигиталсе этот вопрос полностью решается
так як там з мат.частиною, що не виходить. Якщо дійсно "Кадастровый регистратор" такий зручний чому не користуємся, є ссилочка на матеріали щодо його використання?

Відправлено через 44 хвилини 35 секунд:
Чого для мене не хватає в діджиталі(основне):
- адаптованість до вимог НКС та вимог закону;
- швидке створення ХМЛ так щоб дані попали в базу і можна було знати чи є дані суміжних земельних ділянок;
- можливість витягувати дані про суміжників з бази в звітні форми.
- автоматична перевірка на накладку ЗД.
- заготовки шаблонів для звітних форм на рівні ГІСа

Чого для мене не хватає в ГІСі:
- важко працює з растрами;
- робота з промірами. Щоб їх відмаштабувати та розставити щоб вони не перекривалися приходиться помучатись(найбільше тратиться часу);
- інструкції(уроки по налаштуванню та звіти). Є відео уроки, але в поганій якості(на сайті теж в поганій), бумажні інструкції застарівші. І окремо варто сказати, що відео з конференцій по навчанню закриті для тих хто там не був, тобто викинулись на ютуб і передаються по посиланнямЗображення.

можливо потрібно "Учить матчасть", якщо так чи я в чомусь помилився, то порошу приклади в студію.
GSV2017
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 29 березня 2017 22:19
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Яка програма краща?

Повідомлення GSV2017 »

Почему не пользуетесь "Кадастровім регистратором", вопрос не ко мне.
- про соответствие требованиям Закону. Ответы были выше (такого "греха" замечено не было)
- быстрое заполнение ХМЛ. Полностью создается не более, чем за 10 минут
- смежники и накладка. Нет никаких проблем при нормальной организации рабочего места
- шаблоны. Даже трудно сказать, чего нельзя реализовать при желании :-)

В принципе каждый работает в чем угодно и в чем нравится. Доказывать преимущество ПО дело не особо нужное - каждый выбирает сам.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Prometheus »

GSV2017 писав: 11 серпня 2017 16:42- про соответствие требованиям Закону. Ответы были выше (такого "греха" замечено не было)
- быстрое заполнение ХМЛ. Полностью создается не более, чем за 10 минут
хай буде так
GSV2017 писав: 11 серпня 2017 16:42- смежники и накладка. Нет никаких проблем при нормальной организации рабочего места
що маєте на увазі? А краще з прикладом(скрін, відео)
GSV2017 писав: 11 серпня 2017 16:42- шаблоны. Даже трудно сказать, чего нельзя реализовать при желании
ага зробить можна зробить буть-що, якщо мати достатньо грошей та часу. Якось розпливчасто, слабо приклад труда?
GSV2017
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 29 березня 2017 22:19
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Яка програма краща?

Повідомлення GSV2017 »

Давайте на слабо брать не будем.
Нравится пользоваться двумя программами - пользуйтесь на здоровье (это Ваше время прежде всего). Никто ни в чем Вас убеждать не будет...
fendak
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 17 серпня 2009 16:20
Репутація: 17

Яка програма краща?

Повідомлення fendak »

Prometheus писав: 11 серпня 2017 16:00 Чого для мене не хватає в діджиталі(основне):
- адаптованість до вимог НКС та вимог закону;
- швидке створення ХМЛ так щоб дані попали в базу і можна було знати чи є дані суміжних земельних ділянок;
- можливість витягувати дані про суміжників з бази в звітні форми.
- автоматична перевірка на накладку ЗД.
- заготовки шаблонів для звітних форм на рівні ГІСа
якщо плюс використовувати скрипти Digitals, то ХМЛ створюється за 3 хвилини (див. "приклад труда" - https://youtu.be/NWor8_GblRE), інший скрипт автоматично читає кадастрові номери суміжників безпосередньо з публічної кадастрової карти на момент друку звіту і розписує все в кадастровому плані і інших шаблонах (https://youtu.be/14pFwMfEabY), і не тільки це.

А що значить автоматична перевірка на накладку? Сам в ГІСі ніколи не працював і не маю уявлення, як виглядає робота в ньому. ГІС що має доступ до координат ділянок Публічної карти? Чи ви маєте на увазі, коли накладки перевіряються по вашій особистій базі обмінників? Якщо так, то такий скрипт також наявний. Правда, від нього мало сенсу, бо накладку і так візуально видно.
Аватар користувача
hazar
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 13 грудня 2007 12:27
Репутація: 29

Яка програма краща?

Повідомлення hazar »

працював і Геопроекті і в ГІС, але зупинився на Digitals, поки все в ній влаштовує, а що не влаштовує то трішки "очумелых ручек" для налаштування шаблонів.

Відправлено через 7 хвилин 13 секунд:
Проблем з обмінниками, досі ще не було.
Аватар користувача
matiola
Спец
Спец
Повідомлень: 101
З нами з: 19 лютого 2016 12:40
Репутація: 36
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення matiola »

Не знаю, як правильно сформулювати питання, але, думаю, ті, хто працюють в обох програмах мене зрозуміють.. Скажіть, будь ласка, чи є в ГІС 6 подібна функція як в Digitals: "Вигляд" - "Контроль вузлів" (перевіряє чи точки з різних шарів - ділянка/обмеження/план - чи вони співпадають і чи є пропуски точок одного шару на лінії іншого шару)? Якщо щось таке є, підкажіть де шукати.
 ! Повідомлення з: NickS
Ви питання задаєте не в тій темі! Для питань по GIS6: viewtopic.php?f=13&t=4350
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Яка програма краща?

Повідомлення Parcel »

не знаю хто там як, але я 90% часу займаюсь так званим "землевпорядним проектуванням" - креслю/стираю, дорізаю/відрізаю і т.д. і т.п.
а для таких робіт нічого кращого ніж Автокад немає
Ivan25
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 10 березня 2017 17:42
Репутація: 13
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Ivan25 »

Вы в начале купите тот автокад...
GSV2017
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 29 березня 2017 22:19
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Яка програма краща?

Повідомлення GSV2017 »

Ivan25 писав: 13 серпня 2017 12:39Вы в начале купите тот автокад...
И про ответственность за использование не лицензионного ПО тоже необходимо помнить...
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Яка програма краща?

Повідомлення Parcel »

GSV2017 писав: 13 серпня 2017 21:58И про ответственность за использование не лицензионного ПО тоже необходимо помнить...
і про те, що скупий платить два рази...
кажу вам як людина в якої в шухляді валяється ключ від Digitalsa
Denis84
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 29
З нами з: 13 травня 2014 09:21
Репутація: 3
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Яка програма краща?

Повідомлення Denis84 »

matiola писав: 12 серпня 2017 12:57Не знаю, як правильно сформулювати питання, але, думаю, ті, хто працюють в обох програмах мене зрозуміють.. Скажіть, будь ласка, чи є в ГІС 6 подібна функція як в Digitals: "Вигляд" - "Контроль вузлів" (перевіряє чи точки з різних шарів - ділянка/обмеження/план - чи вони співпадають і чи є пропуски точок одного шару на лінії іншого шару)? Якщо щось таке є, підкажіть де шукати.
В окне камеральные функции (F6)- в меню- Учаскток - Контроль координат участка, плана и агрогрупп (F10)
GSV2017
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 29 березня 2017 22:19
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Яка програма краща?

Повідомлення GSV2017 »

Parcel писав: 14 серпня 2017 00:48і про те, що скупий платить два рази...
Ага, только цена названных ПО отличается гораздо больше, чем в два раза... :-)
Відповісти