Проект ЗCУ: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"

Різні новини, що стосуються Асоціації "Земельна Спілка України"
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Ви мене не зрозуміли.
Мартин - красень!!!
Біленко - не менший.
І їх колеги з ЗСУ -теж.
Але все те що він сказав - ненаукова фантастика.
Бо його головна помилка - у тому, що він вважає, що кадри нічого не вирішують, а усе вирішує законодавство.
Як казав Ульянов- "Ето в корнє нє правільно"
Не буду поглиблюватись у дискусію, але повторюсь - ненаукова фантастика.

Аватар користувача
Aleksandr
Спец
Спец
Повідомлень: 84
З нами з: 14 січня 2008 11:40
Репутація: 15

Повідомлення Aleksandr »

Поковба писав:Все правильно - з безоплатною передачою у власність треба закінчувати. Скорше б запровадили цю норму. На прикладі можу відповідально повідомити, що всі проблеми в земельних відносинах мого населеного пункту заключаються в безоплатній приватизації. Звичайно, що важко буде її побороти, але рухатися потрібно в цьому напрямку.
І чим безплатна передача Вам нашкодила? Та і яка різниця платна, безплатна, оренда - адже це земельні відносини потребуючі оформлення.

[upd=1405403932][/upd]
Chernov писав:І бачиться він у "Пєтровський" практиці залучення іноземців.
Жодного українця на чолі ДЗА і філій.
Повний карт-бланш іноземним менеджерам у пресіченні будь яких зловживань.
Ужорсточення законів до краю.
Кожен хабарник повинен сидіти на шконці.
Вважаю за необхідне виховувати своїх спеціалістів. Іноземців? - ну можливо на перехідний період.
Хабарництво? - риба гниє з голови. Ми заручники наявної ситуації. Зарплата - кіт наплакав, всім чомусь винен, навантаження "мама не горюй", дома - куди не кинься потребує фінансування, наверх дай. Не подобається - вільний, але аналогічної роботи, або за фахом немає, в галузі "Кризис". І куди сіроманцю податись?
Тому з Хабарництвом, вважаю, необхідно боротись не шконкою, а дієздатною системою, яка вирішує питання, а не накопичує ворох невирішених проблем. Людина прийшла, зробили їй необхідні дії - та й пішла займатися своїми справами. А коли придумали проблему, людина поневіряється у чергах, нервує, скаржиться. От і черга, от і навантаження, от і хабарництво.

Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 703
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення Поковба »

Aleksandr писав:І чим безплатна передача Вам нашкодила?
Мені нічим. Але, безоплатною приватизацією скористається далеко не кожен. Що посилює "соціальну нерівність" між громадянами. Дехто може отримати безкоштовно земельні ділянки для всіх можливих видів використання, а дехто для жодного. Окрім цього, скасування безоплатної приватизації призведе до наповнення місцевих бюджетів (як це проходило з початком земельної реформи у країнах Прибалтики та інших) та унеможливлення спекуляції землею (у багатьох випадках землю безоплатно отримують для того, щоб потім перепродати по ринковій ціні, а в деяких - для зміни цільового призначення з метою її використання для будівництва будівель торгівлі та будівель промисловості - і все законно, "не прикопаєшся").

Аватар користувача
Aleksandr
Спец
Спец
Повідомлень: 84
З нами з: 14 січня 2008 11:40
Репутація: 15

Повідомлення Aleksandr »

Поковба писав:Окрім цього, скасування безоплатної приватизації призведе до наповнення місцевих бюджетів (як це проходило з початком земельної реформи у країнах Прибалтики та інших) та унеможливлення спекуляції землею (у багатьох випадках землю безоплатно отримують для того, щоб потім перепродати по ринковій ціні, а в деяких - для зміни цільового призначення з метою її використання для будівництва будівель торгівлі та будівель промисловості - і все законно, "не прикопаєшся").
З початку земельної реформи - можливо. Ринково привабливі ділянки вже у власності. І завершення безкоштовної приватизації потягне за собою звинчення цін за рахунок "власників", які брали землю з метою перепродажу. Державі нічого не дістанеться (крім % за дію). І буде, як у тому анекдоті про Пєтьку і Василя Івановича : У пустелі несуть - один мішок золота, а другий мішок сала. Їсти хочеться. Один (мішок золота) каже другому, давай "базарь" зробимо. Ти будеш сало продавати, а я, типу покупець. Достав кусок сала, скільки коштує. Мішок золота. Та дорого. Ага каже. А ти піди по "базарю" поторгуйся, може найдеш де дешевше.
Вибачте, старий анекдот, але актуальний.

Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 703
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення Поковба »

Зрозуміло, що пізно. В нашій країні все робиться пізно. На рахунок ціни на землю - не впевнений, що у всіх випадках підросте. Наприклад в моєму населеному пункті - дуже сумніваюсь. Ціни на землю власники накручують у два три рази більшу від експертної ціни. Якщо селищна рада почне продавати землю по експертній вартості, то власникам не залишиться нічого, як продавати її по тій самій. Отже ціна впаде. А там де вже земля вся у власності, то скасування безоплатної приватизації, на мою думку, не дасть ніякого ефекту, бо на ній уже і так спекулюють.

Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2239
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 62
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Добавив в першому повідомленні посилання на русь. і англ. версію..

Відповісти