Державна геодезична мережа України

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Panchuk
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 04 березня 2008 10:31
Репутація: 0

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Panchuk »

Державна геодезична мережа України
Опис замовлення.
► Показати
Для замовлення координат приклад документів:
► Показати
Міська геодезична мережа м. Києва!
Про міську геодезичну мережу
► Показати
Для замовлення координат по м. Києву потрібні Документи:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

bantonpa писав: 28 березня 2018 09:51 А прокомментируйте, пожалуйста, срок действия выписки с координатами ДГМ. Кагого она действительна один год?
Кожен рік рахунки міняються:)
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

doslidnik писав: 28 березня 2018 14:06 Не маючи бажання шукати посилання, в чистій УСК2000 так само працювати не законно.
З цього приводу є 509-й наказ...
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

ВорЗем писав: 23 січня 2017 10:58 Добрый день уважаемые. У меня возник вопрос, возможно ли привязка к временным реперам ? Если да то основания или нет тоже основание.
Якщо "прирівняні" до пунктів ДГМ. В наших реаліях не думаю.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

ЗУ "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність"
Стаття 20. Порядок користування топографо-геодезичними і картографічними матеріалами
Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного картографо-геодезичного фонду України з додержанням вимог цього Закону та Положення про цей фонд.
Під час користування матеріалами Державного картографо-геодезичного фонду України забороняється:
несанкціоноване копіювання топографічних, картографічних, аерозйомочних матеріалів і гравіметричних даних;
Тобто, прикладаючи копію до документації не маючи відповідного дозволу суб'єкт господарювання порушує закон. Адже ст.50 прямо не передбачає даних відомотей :-)
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Prometheus писав: 20 травня 2018 19:58 Тобто, прикладаючи копію до документації не маючи відповідного дозволу суб'єкт господарювання порушує закон.
Вас ніхто не змушує порушувати закон... Прикладайте оригінал, раз Ви такий законослухняний... !!((()
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

gps_nik писав: 20 травня 2018 20:17 раз Ви такий законослухняний...
Так я такий, прям "свята простота" xD
gps_nik писав: 20 травня 2018 20:17 Вас ніхто не змушує порушувати закон... Прикладайте оригінал
уже хотів прикласти, але тут раз і прочитав наступний абзац lol2
передача вихідних матеріалів (їх копій) іншим особам без
спеціального дозволу, якщо це не передбачається умовами
користування відповідними матеріалами;
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Prometheus писав: 20 травня 2018 20:27 уже хотів прикласти, але тут раз і прочитав наступний абзац
Prometheus писав: 20 травня 2018 20:27 передача вихідних матеріалів (їх копій) іншим особам без
спеціального дозволу, якщо це не передбачається умовами
користування відповідними матеріалами;
Все правильно... Однак в даному випадку Ви передаєте не виписку, а проект, складовою частиною якого і є згадана виписка... Окрім того Ви передаєте не "іншим особам", а особам центрального органу виконавчої влади для встановлення факту дотримання Вами різноманітних вимог чинного законодавства в процесі розроблення проекту землеустрою...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

gps_nik писав: 20 травня 2018 21:20 Однак в даному випадку Ви передаєте не виписку, а проект, складовою частиною якого і є згадана виписка... Окрім того Ви передаєте не "іншим особам", а особам центрального органу виконавчої влади для встановлення факту дотримання Вами різноманітних вимог чинного законодавства в процесі розроблення проекту землеустрою...
Якщо серйозно то це так, але не так!
1. згідно ст. 50 не передбачено в проекті даного документу або копій;
1.1 У нас немає різноманітних вимог законодавства. Є тільки чіткі вимоги на які можна зіслатися "Назва"+"номер"+"дата";
1.1.1 Про те, що матеріали геодезичних вишукувань зв'язані з Інструкцією не получиться оскільки, це не визначено Зконом(ст50);
2. про наявність спеціального дозволу в ДГК мені невідомо і я думаю його немає, бо його банально ніхто не попросив. Хоча хто його знає Вам видніше можливо він є;
3. Документація виготовляється в трьох примірниках(тут треба перечитати трошки права, бо можу помилятися). А тому замовнику попадає теж оригінал. Ніде не визначено, що замовнику має попадати урізана версія.
Про пункт 1.1.1 ми з Вами вже розмовляли, але не пам'ятаю в якій гілці форуму
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Prometheus писав: 20 травня 2018 22:04 У нас немає різноманітних вимог законодавства. Є тільки чіткі вимоги на які можна зіслатися "Назва"+"номер"+"дата"
Тільки на кваліфікаційному іспиті таке нікому не розказуйте...
Prometheus писав: 20 травня 2018 22:04 Про те, що матеріали геодезичних вишукувань зв'язані з Інструкцією не получиться оскільки, це не визначено Зконом(стС)
Закон України "Про землеустрій" багато чого не визначає... Наприклад, в цитованій Вами статті не сказано, що проект має бути написаний українською мовою і без матюків... Однак це не означає, що Ви маєте право його написати без дотримання правил української граматики... Те саме і з " матеріалами геодезичних вишукувань"... Вивчайте профільне законодавство у сфері геодезії...
Стаття 7. Правова основа землеустрою
Правову основу землеустрою становлять Конституція України, Земельний кодекс України, закони України "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність", "Про планування і забудову територій", цей Закон, закони України та інші нормативно-правові акти.
"Інші нормативно-правові акти" це документи зареєстровані в Мінюсті, і тому обов'язкові до застосування у всіх сферах господарської чи іншої діяльності в Україні...
Prometheus писав: 20 травня 2018 22:04 Ніде не визначено, що замовнику має попадати урізана версія.
Те що Ви передаєте замовнику це Ваш клопіт...
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

По моєму все просто, хто замовляє музику - той платить. Не бачу нічого грішного в передачі цих матеріалів і в Держгеокадастр і замовнику. Зараз ні спецчастин не потрібно, ні чого окрім оплати за виписку за кожен пункт.
В нас як завжди потрібно іти від зворотнього, треба - то треба, не треба - то експерти інше найдуть. Ця гра як на мене не тільки "розширює кругозір", а вже в деяких випадках доходить до маразму та витрачає багато нікому не потрібного паперу (і часу).
P.S. Є ліцензія чи сертифікат - роби, не маэ - на вихід, а не казки пишуть кожен день нові випуски ;(
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

gps_nik писав: 20 травня 2018 23:25 Тільки на кваліфікаційному іспиті таке нікому не розказуйте...
там питають не закон позицію держгеокадастру?
gps_nik писав: 20 травня 2018 23:25 Закон України "Про землеустрій" багато чого не визначає... Наприклад, в цитованій Вами статті не сказано, що проект має бути написаний українською мовою і без матюків... Однак це не означає, що Ви маєте право його написати без дотримання правил української граматики... Те саме і з " матеріалами геодезичних вишукувань"... Вивчайте профільне законодавство у сфері геодезії...
ЗУ визначають все, а як оформлюються документи тлумачить відповідне ДСТУ.
Якщо Ви не знаєте про нормативний акт це не значить, що його немає.
Правова основа землеустрою:
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
{Офіційне тлумачення положення частини другої статті 19 див. в Рішенні Конституційного Суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009}
не згодні - ссилки на статті, на яких грунтується Ваша позиція
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
Prometheus писав: 22 травня 2018 08:39 не згодні - ссилки на статті, на яких грунтується Ваша позиція
Не бачу змісту і далі "переливати з пустого в порожнє"... Ви бачите тільки те що Вам хочеться бачити...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
gps_nik писав: 22 травня 2018 10:30 Не бачу змісту і далі "переливати з пустого в порожнє"... Ви бачите тільки те що Вам хочеться бачити...
якщо когось не влаштовує правовий порядок в Украні, то це не привід пропагувати правовий нігілізм
Sergio_Berlusconi писав: 22 травня 2018 00:24 По моєму все просто, хто замовляє музику - той платить. Не бачу нічого грішного в передачі цих матеріалів і в Держгеокадастр і замовнику. Зараз ні спецчастин не потрібно, ні чого окрім оплати за виписку за кожен пункт.
грішного немає, бо Бог не осудить, а ст.20 прямо забороняє передачу особам які не мають спеціальний дозвіл. Відомості, що координати отримані згідно рахунку №* написати в пояснювалці можна. Прикласти копію відомості - незаконно.
Sergio_Berlusconi писав: 22 травня 2018 00:24 В нас як завжди потрібно іти від зворотнього, треба - то треба, не треба - то експерти інше найдуть. Ця гра як на мене не тільки "розширює кругозір", а вже в деяких випадках доходить до маразму та витрачає багато нікому не потрібного паперу (і часу).
Чому Ви виконуєте не законні вимоги експертів?
забороняється вимагати:
додаткові матеріали та документи, не включені до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до статті 50 Закону України "Про землеустрій";
8. У висновку про відмову погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки органами, зазначеними в частинах першій - третій цієї статті, має бути надано вичерпний перелік недоліків проекту землеустрою
Не можна відмовити у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з інших причин чи вказати інші недоліки.
Чому не посилаєтесь в коректурному на ст. 186'? Мені простіше скопіювати в коректурний частину тексту з 186' та написати, що ЗУ "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність" не визначає склад документації із землеустрою
Востаннє редагувалось 22 травня 2018 14:38 користувачем Prometheus, всього редагувалось 1 раз.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Prometheus писав: 22 травня 2018 13:37 пропагувати правовий нігілізм
Правовий нігілізм ви тут пропагуєте. Так що або по суті й із доказами, або завершуйте.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

kurilov писав: 22 травня 2018 13:56 Так що або по суті й із доказами
це для Вас докази/аргументи?
ЗУ "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність"
► Показати
ст. 50 не передбачає "копії матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України"
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

Prometheus писав: 22 травня 2018 14:30 несанкціоноване копіювання топографічних, картографічних, аерозйомочних матеріалів і гравіметричних даних;
передача вихідних матеріалів (їх копій) іншим особам без спеціального дозволу, якщо це не передбачається умовами користування відповідними матеріалами;
По-перше, почитайте профільне законодавство, як писав gps_nik - багато для себе відкриєте, приміром, що під час кадастрових зйомок треба складати акт контролю польових робіт, по-друге, уважно почитайте ст. 20 (там де про Державний картографо-геодезичний фонд України і згадайте, хто ним займається), а також згадайте хто вам надає виписку координат і на підставі чого. А по-третє, ніде не написано що примірники документації мають бути обов'язково ідентичними, не прикладайте копії виписок в екземпляр замовника.
Prometheus писав: 22 травня 2018 14:30 ст. 50 не передбачає "копії матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України"

Я вас здивую, але регулювання розроблення проекту відведення не закінчується на ст. 50.
Не по темі
Нагадайте, це вас подавали на позбавлення сертифіката?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
kurilov писав: 22 травня 2018 14:55 Нагадайте, це вас подавали на позбавлення сертифіката?
дався Вам мій сертифікат. Ніхто мене не позбавляв і скарг на кваліф. комісію не писав. Схоже на погрозу. Це вже другий раз.
kurilov писав: 22 травня 2018 14:55 кадастрових зйомок
kurilov писав: 22 травня 2018 14:55 По-перше, почитайте профільне законодавство, як писав gps_nik - багато для себе відкриєте, приміром, що під час кадастрових зйомок треба складати акт контролю польових робіт,
Давайте вести фахову дискусію. Дайте посилання на нормативний акт, статтю пункт/абзац.
► Показати
kurilov писав: 22 травня 2018 14:55 ст. 20 (там де про Державний картографо-геодезичний фонд України і згадайте, хто ним займається), а також згадайте хто вам надає виписку координат і на підставі чого. А по-третє, ніде не написано що примірники документації мають бути обов'язково ідентичними, не прикладайте копії виписок в екземпляр замовника.
Я уважно читаю! Положення про фонд нічого не вирішує і дозволів не надає. Згоден, що замовнику можна відомість не вшивать, але питання згідно чого її треба вшивати в ДСК/перший примірник. Якщо буде доведено, що її необхідно вшивати в перший примірник, то її можна на законних підставах вшити і другий.
kurilov писав: 22 травня 2018 14:55 Я вас здивую, але регулювання розроблення проекту відведення не закінчується на ст. 50.
от і поминули Інструцію з топографічного знімання.
Я вас здивую, але визначення складу проекту закінчується ст. 50 і додатково передбачаються додатки Акту п-п
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Prometheus писав: 22 травня 2018 15:33 Це вже другий раз.
Просто дивуюся, як ви не реагуєте на поклики долі й продовжуєте пропагувати свої нісенітниці.
Prometheus писав: 22 травня 2018 15:33 Давайте вести фахову дискусію.
З вами її важко вести. Бо фахова дискусія передбачає наявності у сторін багажу знань у відповідній сфері.
Prometheus писав: 22 травня 2018 15:33 Дайте посилання на нормативний акт, статтю пункт/абзац.
От принципово не буду. Бо я-то знаю, де це написано. Авось, і ви пошукаєте.
Prometheus писав: 22 травня 2018 15:33 Я вас здивую, але визначення складу проекту закінчується ст. 50 і додатково передбачаються додатки Акту п-п
Щось самі собі суперечите: склад проекту визначає ст. 50, де згаданий сам акт п-п, а додатки до нього передбачені інструкцією-376. Тоді виходить, що ст. 50 повністю не визначає склад проекту?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
kurilov писав: 22 травня 2018 15:55 Щось самі собі суперечите: склад проекту визначає ст. 50, де згаданий сам акт п-п, а додатки до нього передбачені інструкцією-376. Тоді виходить, що ст. 50 повністю не визначає склад проекту?
Кумедно :-) Очільника держави нагадуєте.(то війна, але війна в залежності від того, що вигідно). Моє речення написано правильно та відповідності до Закону
kurilov писав: 22 травня 2018 15:55 Просто дивуюся, як ви не реагуєте на поклики долі й продовжуєте пропагувати свої нісенітниці.
чому це нісенітниці?
ваші слова Вам у вуха
kurilov писав: 22 травня 2018 13:56 Правовий нігілізм ви тут пропагуєте. Так що або по суті й із доказами, або завершуйте.
kurilov писав: 22 травня 2018 15:55 З вами її важко вести. Бо фахова дискусія передбачає наявності у сторін багажу знань у відповідній сфері.
kurilov писав: 22 травня 2018 15:55 От принципово не буду. Бо я-то знаю, де це написано. Авось, і ви пошукаєте.
Можливо Вам варто провести інвентаризацію знань
п.с. Мене цікавить істина. Я чекаю контраргументів, а ось таке можете і в ПП писати.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Prometheus писав: 22 травня 2018 16:23 Можливо Вам варто провести інвентаризацію знань
Тут ви абсолютні праві. Якщо людина бажає бути професіоналом у своїй справі - вона постійно працює над своїми знаннями. Чого вам щиро, друже, й бажаю.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Astreya »

Prometheus писав: 22 травня 2018 13:37 Відомості, що координати отримані згідно рахунку №* написати в пояснювалці можна. Прикласти копію відомості - незаконно.
законно, це не є "несанкційованим копіюванням"
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

Astreya писав: 22 травня 2018 19:04 законно, це не є "несанкційованим копіюванням"
згідно чого?
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Astreya »

Prometheus писав: 22 травня 2018 19:30 згідно чого?
діючого законодавства України. Я Вам раджу також подивитися тлумачення "несанкціоноване копіювання" та "Державний картографо-геодезичний фонд України", як він утворюється, ким утворюється, його Положення (це окрема Постанова Кабміну) і з ким він взаємодіє.

P/s/ Якщо Вам щось дозволили (відомості координат згідно рахунку, як ви писали), то це вже не потрапляє під поняття "несанкціоноване копіювання", ви їх використувуєте у відповідній роботі і потім передаєте органу, який є одним із тих, хто формує і контролює Держкартгеофонд.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Prometheus »

Astreya писав: 22 травня 2018 20:13 Я Вам раджу також подивитися тлумачення "несанкціоноване копіювання" та "Державний картографо-геодезичний фонд України", як він утворюється, ким утворюється, його Положення (це окрема Постанова Кабміну) і з ким він взаємодіє.
посилання на цю поставу вище
Я можу використовувати законно отримані дані, оскільки це передбачено Інструкцією, але в проект вшити не можна. Під матеріали геодезичного вишукувавання не підпадає, оскільки ніде не розписано, що це таке взагалі і впихнуть туди можна, все що не заборонено. Так само, як би було написано інші матеріали
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Astreya »

Prometheus писав: 22 травня 2018 20:33ніде не розписано, що це таке взагалі
Розписано. Пошукайте ;-))
Відповісти