Комплексне застосування GPS і електронних тахеометрів

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Bokiy
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 28
З нами з: 03 вересня 2009 21:16
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Bokiy »

Chernov писав:А здесь я просто честно поделился опытом, и не только своим.
Правда, дальнейшее желание общаться как то отпало....
Я говорю Вам и всем остальным Участникам этой темы форума огромное Спасибо!
Вы делитесь опытом с теми, кто читает этом форум и кого это действительно интересует, а не с теми, кто всё знает и с Вами дискутирует... Можете с ними не общаться, однако не забывайте о тех, которым нужен Ваш опыт.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Повідомлення Parcel »

я щось ніяк не допру, як відрізнити "перевірений" пункт ДГМ від "неперевіреного" в межах однієї області?
Alexolei
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 19 липня 2009 01:06
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alexolei »

Parcel писав:я щось ніяк не допру, як відрізнити "перевірений" пункт ДГМ від "неперевіреного" в межах однієї області?
Когда пункт ГГС уже использовали в своих измерениях и вы уверены в нем.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер »

А как проверить если Вы начинаете работать в новом месте далеко от известных -проверенных пунктов?
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Володимер писав:А как проверить если Вы начинаете работать в новом месте далеко от известных -проверенных пунктов?
Попрацювати і перевірити або в місцевих запитати хто там працює.
Alexolei
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 19 липня 2009 01:06
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alexolei »

Володимер писав:А как проверить если Вы начинаете работать в новом месте далеко от известных -проверенных пунктов?
Chernov писав:Если я приеду в Луганск и пойду брать разрешение в архитектуре на съемку, я спрошу у главного геодезиста - откуда у вас ВСЕ меряют? И куплю те координаты, измерения от которых делает большинство в городе или области. Вот и весь здравый смысл.
или вы не поможете коллеге? morgayu
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер »

Однією з відмінностей "перевіреного" пункту є його популярність, а якщо пункт популярний до нього приїздять досить часто. Якщо при наближенні до потенційного знаходження пункту в побачили сліди залишені ще кимось крім вас. Дуже велика ймовірність що їх залишили "шанувальники" цього пункту і якщо при без посередньому наближенні до пункту ви його відразу помітили.Марка відкопана, відчищена і можливо ще залишились сліди від штатива. То це той самий "перевірений" пункт до якого більшість в'яжеться. Хоча вірність його координат(положення) може бути під сумнівом. Але якщо його більшість використовує то по відношенню до них його координати вірні. ЦЕ ОДИН ІЗ СПОСОБІВ ПЕРЕВІРКИ. )))
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Я роблю так. Виношу пари, але обов'язково від кількох пунктів ДГМ або місцевої мережі (в залежності, що кому треба). Якщо дозволяє радіус дії, підчіплююсь до станцій. Далі рожаю свої "чудєса". В процесі роботи тахеометром обов'язково (для контролю) підсікаю пару-трійку місцевих "достопрімєчательностєй", які видно з далеку (координати яких, як правило, відомі всім, хто працює на конкретній території). Ну а далі справа техніки, бо маючи такий букет ісходніків проблем зазвичай не виникає...

Хоча бували випадки, що один з ісходніків летів...Але що б всі три зразу, такого я не пригадую...

Мене, ще на початку моєї геодезичної діяльності, один дєдушка совєцькой геодезії так учив:
Ти, синку, зроби як положено. А непонятки - самі з'являться
Востаннє редагувалось 01 листопада 2012 16:30 користувачем gps_nik, всього редагувалось 1 раз.
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Володимер писав:Однією з відмінностей "перевіреного" пункту є його популярність, а якщо пункт популярний до нього приїздять досить часто. Якщо при наближенні до потенційного знаходження пункту в побачили сліди залишені ще кимось крім вас. Дуже велика ймовірність що їх залишили "шанувальники" цього пункту і якщо при без посередньому наближенні до пункту ви його відразу помітили.Марка відкопана, відчищена і можливо ще залишились сліди від штатива. То це той самий "перевірений" пункт до якого більшість в'яжеться. Хоча вірність його координат(положення) може бути під сумнівом. Але якщо його більшість використовує то по відношенню до них його координати вірні. ЦЕ ОДИН ІЗ СПОСОБІВ ПЕРЕВІРКИ. )))
Не факт, можливо якийсь пастух потоптався, чи мисливці на Fe, чи ще хтось ...... . Краще запитати в місцевих і відпрацювати, буде на майбутнє для вас і для когось .
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер »

У деяких місцевих снігу зімою не випросиш.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Володимер писав:А как проверить если Вы начинаете работать в новом месте далеко от известных -проверенных пунктов?
Володимер писав:У деяких місцевих снігу зімою не випросиш.
Якось наші робили разову GPS-зйомку у сусідньому з Вашим районі. Коли запитали у "деяких місцевих" про ТП, вони чесно відповіли, що не знають, бо працюють без них. Потім були здивовані, коли ми знайшли поряд з райцентром пункт на невеликому кургані, він вже чуть не лісом заріс, і відкопувати верхню марку прийшлось з півметра. Там не менше 10 років точно ніхто не був. Так само знайшли ще два, а вже в ході роботи - ще й два ПП. Заодно їм залишили закріплені наші опорні точки.
Теж саме було в одному з міст обласного значення. Місцевий регіональний (на той час) ДЗК, який в основному знімав там, не зміг розказати де що є (колись давно був..., чув що нема...). З 10 намічених в проект, ми знайшли 8 (на місці двох були ями глибиною 3 м від "чорних археологів"). В тому числі й ті, про які казали, що їх вже давно нема...
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Володимер писав:У деяких місцевих снігу зімою не випросиш.
Це мабуть нову тему потрібно робити про відносини між землевпорядниками, підприємствами різних форм власності .......... morgayu
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

zemlemir69 писав:...Це мабуть нову тему потрібно робити про відносини між землевпорядниками, підприємствами різних форм власності...
Обережно...Повбиваємо один одного... Bor'ba??? morgayu
ZIC писав:...В тому числі й ті, про які казали, що їх вже давно нема...
Цілком погоджуюсь. В переважній більшості випадків люди або просто не можуть або просто не хочуть (ліньки копати землю) знайти пункти...
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Володимер »

Потім були здивовані, коли ми знайшли поряд з райцентром пункт на невеликому кургані, він вже чуть не лісом заріс, і відкопувати верхню марку прийшлось з півметра
Мабудь завдяки Вам я ізнашов цей пункт відразу. Він був повністю відкритий я трішки лише пісок зітер щоб центр було видно.
Коли запитали у "деяких місцевих" про ТП, вони чесно відповіли, що не знають, бо працюють без них.
деякі ізних не розуміють коли проходять поряд підчас моєї роботи до чого я привязуюсь. Хоча GPS стоять на штативах не подалік .

Я зними із задоволення поділився інформацією але вони небажають і чути. Мотивуючи тим що вони працюють уже так майже десять років.
Востаннє редагувалось 01 листопада 2012 19:10 користувачем Володимер, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

ZIC писав:Якось наші робили разову GPS-зйомку у сусідньому з Вашим районі. Коли запитали у "деяких місцевих" про ТП, вони чесно відповіли, що не знають, бо працюють без них. Потім були здивовані, коли ми знайшли поряд з райцентром пункт на невеликому кургані, він вже чуть не лісом заріс, і відкопувати верхню марку прийшлось з півметра. Там не менше 10 років точно ніхто не був. Так само знайшли ще два, а вже в ході роботи - ще й два ПП. Заодно їм залишили закріплені наші опорні точки.
Теж саме було в одному з міст обласного значення. Місцевий регіональний (на той час) ДЗК, який в основному знімав там, не зміг розказати де що є (колись давно був..., чув що нема...). З 10 намічених в проект, ми знайшли 8 (на місці двох були ями глибиною 3 м від "чорних археологів"). В тому числі й ті, про які казали, що їх вже давно нема...
Ну прям happy story

Додано через 5 хвилин 5 секунд:
А Вы не задумывались о другой стороне процесса. Все мы платим налоги, на которые содержатся все эти у-ки, которые пытаются еще нами и управлять.... И ВЫ, добрый дядя, еще им, дармоедам, в чем то помогаете....

Додано через 1 хвилину 31 секунду:
Это я к тому, что пора создавать свою базу ГГС и перестать кормить дармоедов.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав:...Это я к тому, что пора создавать свою базу ГГС и перестать кормить дармоедов...
А як же "Державна власність" и все такое??? Я думаю, надают по попе. И очень больно...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав:Я думаю, надают по попе. И очень больно...
Расскажите, как. Лежит это себе в облаке база.... И ходят вокруг нее, облизываясь, представители "державной власности", по совместительству Ваши руководители, и, как уже стало ясно - просто неприкрытое ворьё.. Со жгучим желанием больно надавать по попе Чернову лично и иже с ним. Обломаются... Не первые и не последние.
Cot
Спец
Спец
Повідомлень: 116
З нами з: 15 січня 2011 13:43
Репутація: 11
Область: Донецька

Повідомлення Cot »

Можно ли все эти выше перечисленные способы съемки выложить в виде схем.
У нас проблема состоит в том что большая часть пунктов ГГС уничтожена. Интересует как выбирать точки ГГС для съемки с помощью GPS.
К сожелению знания по GPS на уровне навигатора. Sorri
В основном делаем через прокладывания ходов с привязкой к ГГС. Но хочется разобраться с видами съемки при помощи GPS.Если можно то растолкуйте хатябы азы.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

А какой у Вас GPS? От этого многое зависит. И где Вы в донецкой области? Там есть немало перманентных станций. Так что уточните ситуацию, а народ как сможет- поможет....
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Уважаемый Chernov!
Хватит ворчать. Лучше помогите молодежи, которая не может найти пункт, и расскажите ей что-нибудь из своего бесценного опыта. Ведь Вы же не один год по полям откатались. Многому можете научить...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав:Хватит ворчать.
Намек понял. Но не принял.
Ваш институт вредоносен и должен быть уничтожен.
И будет.
Именно благодаря ему мы имеем ту кадастровую карту, которую имеем .
Потратив миллионы на никому не нужную УСК2000 они еще чем то пытаются оправдаться.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав:Намек понял. Но не принял.
Ваш институт вредоносен и должен быть уничтожен.
И будет.
Именно благодаря ему мы имеем ту кадастровую карту, которую имеем .
Потратив миллионы на никому не нужную УСК2000 они еще чем то пытаются оправдаться.
Какой мой институт??? Какую кадаструвую карту??? Какие миллионы???
Если б я сделал что нибудь из того что Вы перечислили, то я бы здесь не сидел...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав:Какой мой институт??? Какую кадаструвую карту??? Какие миллионы???
Если б я сделал что нибудь из того что Вы перечислили, то я бы здесь не сидел.
В таком случае не нужно заниматься апологетикой П.....расов

Додано через 3 хвилини 28 секунд:
Если обидел - прости, но если ввязался в чужую драку и ненароком получил по морде - ну хто тебе доктор...
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав:...В таком случае не нужно заниматься апологетикой П.....расов...
Уважаемый Чернов. Я достаточно взрослый дядя, и как Вы наверное смогли заметить (по нашей месячной переписке), в общих чертах я владею предметным вопросом. И по-этому могу сам разбраться, что правильно, а что нет. В крайнем случае если не смогу, спрошу Вашего совета. Надеюсь Вы не откажете. Но до тех пор, прошу Вас не пытаться навязывать мне что-либо, однако с большим удовольствием выслушаю Ваше мнение...

Надеюсь Вы правильно меня поймете, и не будете переводить нормальный обмен мнениями в никому не нужный конфликт...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

gps_nik писав:Надеюсь Вы правильно меня поймете, и не будете переводить нормальный обмен мнениями в никому не нужный конфликт.
Наш с Вами обмен мнениями на сегодняшний день - самое поулярное шоу на этом форуме... А конфликта между нами я не вижу даже чисто теоретически. Ни Вы мне не враг, ни я Вам. Исходя из коммерческих интересов....
Відповісти