Державна геодезична мережа України

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Panchuk
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 04 березня 2008 10:31
Репутація: 0

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Panchuk »

Державна геодезична мережа України
Опис замовлення.
► Показати
Для замовлення координат приклад документів:
► Показати
Міська геодезична мережа м. Києва!
Про міську геодезичну мережу
► Показати
Для замовлення координат по м. Києву потрібні Документи:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення kukin »

Admin писав:Невже не можна було домен зареєструвати? Хоча б dgm.com.ua?
Надо было скопировать и сообщение про gov.ua, которое напрямую касается некооректности в названии домена - сервиса государственной геодезической сети.
Говорить и писать можно все, что думаешь, но думать следует осторожно..
Аватар користувача
Козак
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 11 жовтня 2011 20:22
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення Козак »

Ресурс "Державна геодезична мережа України" дуже добра і корисна задумка.
Але не слід відразу "розкатувати губу", що тільки запуститься сайт і зразу всі отримають координати.
Думаю не буде зайвим нагадати, що координати пунктів ДГМ є інформацією із грифом ДСК! http://www.dazru.gov.ua/terra/control/u ... t_id=36879 А інформацію із цим грифом всім бажаючим не роздають. Тому, на мою думку, буде необхідно заключити договір на отримання цієї інформації і довести, що ви (чи ми) маємо на це право, тобто бути суб'єктом топографо-геодезичної і картографічної діяльності.
Згідно ст.5 Закону України "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність" суб'єктом є: юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням, мають у своєму складі сертифікованого інженера-геодезиста або сертифікованого інженера-землевпорядника.
Тобто, без сертифіката - Dulya а не координати. Нажаль не тільки координати, а право на працю та існування.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

zemkov писав:"Сайт на реконструкції. Запуск 9 січня 2013 року." lol2

Я так розумію - "оновлено".
Нехай кожен створить щось своє - воно скоріше запрацює morgny
http://geo.radikal.ru/#comment/1589
/viewtopic.php?p=83955#p83955
Чего злиться -то и минусы лепить, когда у самих руки и мозги кривые.
А еще институт....
Видать у ДЗК научились всех завтраками кормить...

Додано через 38 хвилин 42 секунди:
Козак писав:Думаю не буде зайвим нагадати, що координати пунктів ДГМ є інформацією із грифом ДСК! http://www.dazru.gov.ua/terra/control/u ... t_id=36879 А інформацію із цим грифом всім бажаючим не роздають
Этот "Наказ" является грубым нарушением законодательства Украины. И его издатели попадают под статьи о самоуправстве и превышении служебных полномочий. А при умном юристе - и под коррупцию.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Запуск порталу відбудеться 9.01.13 о 18:00
До старту залишилось: - і висить віконце....
В когось працює?
Аватар користувача
013x
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 15 січня 2009 12:03
Репутація: 1
Область: Закарпатська

Повідомлення 013x »

Веталей писав:Предупреждение от ВЕБ страницы "1111"! lol2
а я так ждал последние три минуты и снова большой пшик

а не начало работать вроде

только они там чето начудили - правильная ссылка на саму карту - http://dgm.gki.com.ua/index_test.html

Купить пункты нельзя Banned - Тимчасово не працює, у зв'язку з не отриманням дозволу від Держземагентства

перепостил сообщение сюда
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Запрацювала. Але реєстрація щось не працює...

Додано через 3 хвилини 20 секунд:
Все. Всі ломанулись - і "тимчасово не працює". Цікаво, адміни за статистикою відвідування сайту слідять зараз?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Ага... Так просто не зареєструєшся... Тестовий режим...
Аватар користувача
013x
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 15 січня 2009 12:03
Репутація: 1
Область: Закарпатська

Повідомлення 013x »

Да кто туда поломился 50-100 человек ? это не нагрузка - да и тупило сразу же и у меня по прежнему работает

Правда при максимальном приблежении не прогружаются крайние западные тайлы страны (Ужгород, Чоп и т.д.)
Shyrik27
Спец
Спец
Повідомлень: 236
З нами з: 20 грудня 2012 14:49
Репутація: 36
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Shyrik27 »

Поясніть будь-ласка, що означає "Клас нівелювання: геодезичне нівелювання"? (взято з http://dgm.gki.com.ua/)
Аватар користувача
Козак
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 11 жовтня 2011 20:22
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення Козак »

Замовлення "Тимчасово не працює, у зв'язку з не отриманням дозволу від Держземагентства" facepalm
І сам не гам і комусь не дам (Держземагентство).
Дуже непогано. Праці сюди вкладено багато. Молодці vishenka Побачимо як воно все запрацює.
Востаннє редагувалось 09 січня 2013 18:45 користувачем Козак, всього редагувалось 1 раз.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Mr. Blobby писав:...що означає "Клас нівелювання: геодезичне нівелювання"?...
Висота пункту визначена за результатами обробки зенітних відстаней... Тобто висота визначена звичайним теодолітом... Довіра до такої відмітки низька... Нижче нівелювання IV класу...
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення NordMan »

Уважаемые спецы-геодезисты, заранее прошу прощения за возможный дубляж вопросов и их банальность...но все-таки спрошу :

1. Вы упомянули, что координаты пунктов нужно будет покупать, но ведь при наведении курсора на пункты ДГМ в всплывающей справке они указаны. Или они указаны не полностью ? С какой точностью ?

2. Введена ли в действие (официально) на законодательном уровне УСК-2000 ? (ссылка на нормативный акт)

3. В какой системе координат теперь стоит работать (выполнять съемку) и сдавать обменные файлы соответственно ???
GrafDemetrius
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 01 червня 2011 08:03
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення GrafDemetrius »

NordMan, на сайте указано, что точность +/- 20 метров. По предварительной картине можно сделать вывод, что проекция однозначно СК-42. Может просто, чтобы не в ступать в споры по поводу секретности ск-42 ее переименовали в уск2000 - проверил только что десяток пунктов, совпадает в пределах 10 метров с данными на сайте. Я думаю вряд ли пункты триангуляции первого класса сиольно могли изменить свое местоположение... Введена официально, причем в нормативной строительной и архитерктурной документации тоже работы должны быть выполнены в уск2000... Никто с GPSоми по пунктам не бегал, как было обещно - по нашему району третьей части пунктов нет, а координаты есть, и указано что пункты живые!
Shyrik27
Спец
Спец
Повідомлень: 236
З нами з: 20 грудня 2012 14:49
Репутація: 36
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Shyrik27 »

Поправляйте.
1. Суть "проекту" - надання інформації про наявні пункти ДГМ в УСК-2000
2. Ведення земельного кадастру відтепер лише в УСК-2000
Отже, щоб обміряти земельну ділянку мені необхідно протягнути хід в 10 км. від двох пунктів (стан яких невизначено)(попередньо купивши їх координати). І до того ж я притягну 10-ти км "висяк", бо до іншої пари пунктів ще 10 км. Чи може я щось не так розумію?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Shyrik27 писав:Поправляйте.
Ви усе правильно розумієте.
Нажаль ( а може й кращому) технологію доведеться змінювати щоб вижити.
Потрібно буде виміряти GPS як мінімум три точки - початкова, задня та конторльна.
Далі - по накатаній схемі.... Але без GPS вже буде складно працювати.... Доки згущення не буде...
(Зараз ортодокси знов почнуть мінусувати. Бо протиставити більше нема чого..)
GrafDemetrius
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 01 червня 2011 08:03
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення GrafDemetrius »

Chernov писав:Нажаль ( а може й кращому) технологію доведеться змінювати щоб вижити.
Знаю несколько контор у которых привязка происходит так Digitals - растр - загрузка из интернета - закинули на снимок - ПРИВЯЗАЛИ, поэтому технологию они изменят лишь в том, что выбирать будут проекцию не ск63-зона 5, а ск-42 зона 6. И ложили они с прибором на точности, привязки хода и координаты по народной цене!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

GrafDemetrius писав:И ложили они с прибором на точности, привязки хода и координаты по народной цене!
Абсолютно с Вами согласен.... Поєтому в соседних ветках я с такой уверенностью и говорил - с существующими официальными технологиями у нас кадастра не будет НИКОГДА! Единственный конструктивный путь - это спутниковая картометрия. Но этого грамотно никто пока не умеет делать, а посему будут сопротивляться все...
Shyrik27
Спец
Спец
Повідомлень: 236
З нами з: 20 грудня 2012 14:49
Репутація: 36
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Shyrik27 »

Chernov писав:это спутниковая картометрия
Перепрошую, супутникова картометрія - визначення лінійно - кутових параметрів об'єкта (земельної ділянки в даному випадку) по даним супутникових знімань. Так? Якщо так, то який супутник здатен задовольнити вимоги по точності визначення контура (навіть твердого) з точністю в плані 10 см? Я вже не говорю про трав'яну межу, коли навіть власник вказує з точністю +-1м (мені не шкода, хай сусіду буде (БУВАЄ І ТАКЕ!)). Тому я цілком з Вами не згоден. Використання ортофотопланів ще куди не йшло, але це ж шалені гроші.
Треба підвищувати відповідальність за знімання як самих геодезистів, так і тих, хто приймає і реєструє їх роботу.

Додано через 7 хвилин 59 секунд:
GrafDemetrius писав:Знаю несколько контор у которых привязка происходит так Digitals - растр - загрузка из интернета - закинули на снимок - ПРИВЯЗАЛИ, поэтому технологию они изменят лишь в том, что выбирать будут проекцию не ск63-зона 5, а ск-42 зона 6. И ложили они с прибором на точности, привязки хода и координаты по народной цене!
Більш ніж впевнений, що таких контор відсотків 50, а то й більше (мені теж знайомі такі ПП), (публічна кадастрова карта - тому найкраще підтвердження). Звісно, нажаль Sorri .
Chernov писав:Потрібно буде виміряти GPS як мінімум три точки - початкова, задня та контрольна.
Тож рахуємо: купуємо як мінімум 2 GPS приймачі (бажано 3, щоб з економити час) (2*25000=50000грн. і це мінімум), наймаємо ще одного робітника (кваліфікованого!) (щоб бригада була 3 чол. (1 на вихідному, один на контрольному, один на зніманні.) і це за умови можливості знімання в режимі RTK ще + 4000 грн на з/п. + пункти ДГМ (ну нехай один раз, але 5000 грн за всі необхідні пункти, думаю, доведеться викласти) і того ...
teo
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 28
З нами з: 01 січня 2013 11:02
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення teo »

По некоторым районам где мы работаем больше чем половина пунктов уже помимо нет, разрушили или металоломшики повыкапывали(((,а на сайте указаны их расположение.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

teo писав:...По некоторым районам где мы работаем больше чем половина пунктов уже помимо нет...
Шукайте краще та копайте глибше... На Херсонщині по курганах на 10 кв.м. можна знайти не один, а три пункти... Один на одному позакладувані... Скоріше буде проблема який брати в роботу... morgny
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Chernov писав:Но этого грамотно никто пока не умеет делать
Не даром я это написал.
И без попытки кого то обвинить в некомпетентности.
Просто у нас этому пока нигде не учат.
А у меня работает человек, которого этому обучали в NASA.
А посему и я кое-чему научился...
Shyrik27 писав:який супутник здатен задовольнити вимоги по точності визначення контура (навіть твердого) з точністю в плані 10 см?
Карта Запорожья имеет еще лучшую точность.
И не надо уподобляться временным руководителям отрасли, которые в своем незнании просто смешны...
Shyrik27
Спец
Спец
Повідомлень: 236
З нами з: 20 грудня 2012 14:49
Репутація: 36
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Shyrik27 »

gps_nik писав:Нижче нівелювання IV класу...
Але ж нижче нівелювання IV класу лише нівелювання технічне, а воно вже не відноситься до методу створення висотної ДГМ. Абсурд.
Zergud
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 11 листопада 2008 12:07
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення Zergud »

та копайте глибше...
да особливо в зимку )))))
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Shyrik27 писав:Тож рахуємо: купуємо як мінімум 2 GPS приймачі (бажано 3, щоб з економити час) (2*25000=50000грн. і це мінімум), наймаємо ще одного робітника (кваліфікованого!) (щоб бригада була 3 чол. (1 на вихідному, один на контрольному, один на зніманні.) і це за умови можливості знімання в режимі RTK ще + 4000 грн на з/п. + пункти ДГМ (ну нехай один раз, але 5000 грн за всі необхідні пункти, думаю, доведеться викласти) і того ...
Я працюю у полі один. Оброблюю теж сам. Приймачів в мене дійсно 3, але тепер(з ЗакПОС) мені потрібен буде лише 1. Таким чином, не треба згущувати фарби... Життя продовжується, те, і це головне- ВДОСКОНАВЛЮЄТЬСЯ!!!
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Shyrik27 писав:...Але ж нижче нівелювання IV класу лише нівелювання технічне, а воно вже не відноситься до методу створення висотної ДГМ. Абсурд...
Абсудру не бачу... Скоріш за все мова йде за пункт планової мережі (Державної Геодезичної Мережі)... А там висоти можуть бути які завгодно... Якщо Вам потрібні висоти, то треба шукати нівелірні знаки (Державної Нівелірної Мережі)... Відкрийте будь-який військовий каталог... Більш ніж впевнений в ньому будуть пункти, на які висоти взагалі не вказані...
Відповісти