Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

Lucky писав: 24 лютого 2017 16:15На мою думку у дискусії про ділянки для ОСГ не варто долучати аргументи про паї.
А що законодавство в той час було інакше, чи небуло ЗКУ ст116 п4???, Я Вам відкрию ОЧІ все було майже як і на сьогоднішній день...
Lucky писав: 24 лютого 2017 16:15По-перше, там був зовсім інший підхід (виходили на середній розмір частки по господарству, в основному по вартості)
добре середній розмір частки паю (наприклад 1.53га), ділили ділили і ОПА одній людині невистачає (1.23га), ВСЕ ОК добавим з іншого поля (0.30га), і все в межах чинного законодавства було на той час, тай на теперішній також це ж законодавство чинне...
Lucky писав: 24 лютого 2017 16:15по- друге, кількість ділянок залежала і від виду угідь, які були у користуванні КСП, і від рішення загальних зборів членів КСП
мова йде не про угіддя а про землі ОСГ (при чому тут угіддя???), а на рахунок рішення зборів - Ви важаєте що рішенням зборів можна одній людині давати 20 ділянок по 0.10 га (якщо середній розмір паю 2га), а рішенням/наказом ОМС/ГУ надати кілька ділянок в межах норми до 2га ЗАСЬ (ВИ ПОМИЛЯЄТЕСЬ)
Я Вам більше скажу, на теперішній час також розпайовують фермерські господарства, по Вашому виходить що голова ФГ (ЦАРЬ) як скаже так і буде, чи можливо потрібно дотримуватись ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА??? Ushas

P.S. Я ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮСЬ, НІДЕ НЕ ПРОПИСАНО ЯКУ КІЛЬКІСТЬ ДІЛЯНОК МОЖНА НАДАВАТИ ОДНІЙ ЛЮДИНІ ДЛЯ ОСГ, ГОЛОВНЕ ЩОБ ОДНИМ РІШЕННЯМ/НАКАЗОМ ПРОВАДИЛОСЬ (НЕ ПЕРЕКРУЧУЙТЕ ЗАКОНОДАВСТВО)... Krutelyk
kurt
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 44
З нами з: 21 жовтня 2016 09:53
Репутація: 11
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kurt »

Доброго дня. Допоможіть розібратись. Подав проект по зміні цільового призначення отримав негатив по причині що порушив п.4 Порядку визначення втрат с/г виробництва ПКМУ №1279 від 17.11.97р. а саме в проект додав агрохімічні обстеження та розрахунок втрат с/г виробництва. адже розрахунок відповідно до цього пункту є невідємною складовою проекту - чи можливо не птрібно його було додавати на цьому етапі?
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ПиратФлинт »

kurt писав: 27 лютого 2017 11:31Подав проект по зміні цільового призначення
Зчого на що?
kurt
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 44
З нами з: 21 жовтня 2016 09:53
Репутація: 11
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kurt »

з.ОСГ (приватна власність) для розміщення пришляхового сервісу) але суть в тому що експерт каже що розрахунок не повинен бути в проекті відводу.
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

kurt писав: 27 лютого 2017 14:08експерт каже що розрахунок не повинен бути в проекті відводу.
Досить дивно для експерта, враховуючи що розрахунок розміру втрат сільськогосподарського та
лісогосподарського виробництва є складовою проекту землеустрою відповідно до ст.50.
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ПиратФлинт »

kurt писав: 27 лютого 2017 14:08експерт каже що розрахунок не повинен бути в проекті відводу.
А як тоді частина 13, 14 ст50 Закону Про землеустрій?

Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
Можливо експерт розцінює це як зелений туризм тоді взагалі зміни цільового не потрібно
Luda V
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2016 12:35
Репутація: 7
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Luda V »

розрахунок має бути в проекті, відповідно до ст. 50 ЗУ "про землеустрії і вцій же постанові пише, що він є складовою проекту землеустрою. Можливо експерт путає відшкодування втрат, які мають бути сплачені в двомісячний термін після
затвердження в установленому порядку проекту відведення їм (кому відводиться земельна ділянка)земельних ділянок.
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

kurt, а експерт пояснив в чому, на його думку, порушення п.4 Порядку визначення втрат с/г виробництва ПКМУ №1279 від 17.11.97р. ?
kurt
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 44
З нами з: 21 жовтня 2016 09:53
Репутація: 11
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kurt »

Elenys, ні просто порушено п.4 даної постанови інших зауважень немає. подавав дві ідентичні справи чекаю другу справу для порівняння.
elena2408
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 23 січня 2013 15:28
Репутація: 1
Область: Черкаська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення elena2408 »

kurt писав: 27 лютого 2017 15:24ні просто порушено п.4 даної постанови інших зауважень немає. подавав дві ідентичні справи чекаю другу справу для порівнянн
Думаю експерт перепутав збитки і втрати. Треба в нього запитати що він мав нв увазі конкретно.
kurt
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 44
З нами з: 21 жовтня 2016 09:53
Репутація: 11
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kurt »

elena2408, Звязавшись з експертом (адекватна людина) мені пояснив що я б мав завірити розрахунок втрат с/г виробництва як розробник документації. Хоча я з цим не погоджуюсь всі оригінали є в проекті а в скані відскановані оригінали. якось так і шо подєлать.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Denver »

kurt, Ви не нотаріус, щоб завіряти копії документів. Документ, напряму, не має ніякого відношення до Вас і Ви не можете посвідчувати його легітимність.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

kurt писав: 28 лютого 2017 11:59що я б мав завірити розрахунок втрат с/г виробництва як розробник документації
А розрахунок ви самі робили?
Denver писав: 28 лютого 2017 12:15Документ, напряму, не має ніякого відношення до Вас і Ви не можете посвідчувати його легітимність.
Якщо читати п. 3.3.2 Методики проведення державної експертизи землевпорядної документації то " кожен аркуш документів в паперовому вигляді повинен бути засвідчений підписом і печаткою (за наявності) розробника об'єкта експертизи, а також підписом та особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника, який відповідає за якість робіт із землеустрою". В нас відділ експертизи повертає без реєстрації документацію, в якій відсутні печатки навіть на висновку Держгеокадастру та на їх наказі. Написано" кожен аркуш" значить "кожен". Це до того, що ми не можемо ставити печатки на документах, які не мають відношення до нас. Виявляється ми все можемо. Так методику прописали.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Denver »

Elenys, ми не проходимо землевпорядну експертизу. не варто її приплітати до погодження проекту
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

Denver писав: 28 лютого 2017 16:16ми не проходимо землевпорядну експертизу. не варто її приплітати до погодження проекту
Так і знала, что обов'язково хтось напише, що ми не землевпорядну експертизу проходимо, а "приплела" я це до того
Elenys писав: 28 лютого 2017 16:03Це до того, що ми не можемо ставити печатки на документах, які не мають відношення до нас.
Погодження від експертизи поки що відрізняю.

Відправлено через 4 хвилини 58 секунд:
Крім того ми, як сертифіковані інженери - землевпорядники, також можему робити розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва, якщо є можливість отримати дані про коефіцієнт інтенсивності та бали бонітету. Я не в одному проекті визначала їх і тому підпис і печатка були мої.
kurt не написав хто був автором розрахунку. Ми ж не знаємо подробиць.
п. 4 " Порядку.." передбачає , що " розмір втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва (у випадках, передбачених законом) розраховується суб’єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із Законом України "Про землеустрій". Можливо експерт саме це мав на увазі.
burgundy
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 32
З нами з: 29 серпня 2016 09:12
Репутація: 1
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення burgundy »

Elenys, але сертифікований не має завіряти печаткою і підписом те, що не робив, це стосується і висновків і інших документів, які додані в проект.Тому мене дивує, як ви можете завіряти підписом і печаткою, наприклад висновок якоїсь інстанції, коли готуєте на експертизу....
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

burgundy писав: 01 березня 2017 09:15Тому мене дивує, як ви можете завіряти підписом і печаткою, наприклад висновок якоїсь інстанції, коли готуєте на експертизу....
Мене це дивувало не менше ніж вас. Але коли мені повернули проект з експертизи без реєстрації з листом, що подана документація не відповідає п. 3.3.2 Методики, при цьому на кожному аркуші стояли печатки і підпис сертифікованого землевпорядника і підприємства, крім, звичайно, розпорядження, висновків і.т.п. Те саме було коли здавала проект в Держгеокадастр . Відправила в Київ поштою, повернули без реєстрації, бо не відповідає п 3.3.2 .На кожному аркуші наших документів стояли підпис і печатка моя та підприємства, а на матеріалах геодезичних вишукувань та перенесення меж ще й сертифікованого інженера - геодезиста, перш ніж відправити перевірила надцять разів. Не ставила підпис тільки висновках, копії генерального плану ( додавався до проекту) та рішенні про його затвердження. Ну мені роз'яснили, що треба на " кожному". Я також вважаю це абсурдом,але така реальність. Так пишут у нас закони.
zem_vv
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2017 09:40
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення zem_vv »

Прийшов такий висновок. Є мої промахи, але...
- площа по проекту уточнена після обмірів у а у завданні згідно рішення
- декомунізація(будь вона не ладна) не змінив стару назву району на нову
- межі дійсно не встановлювались (огорожа) але додатки до акту потрібні. Як шановні колеги поступають у таких випадках?
- водний об'єкт канава глибиною 0,5 м. а не канал
- які особливо цінні в межах населеного пункту???
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 01 березня 2017 11:34 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Для картинок використовуйте спойлери.
Алексей2
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 09 вересня 2008 19:41
Репутація: 11

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Алексей2 »

Доброго дня, колеги.
Таке питання. В якій системі координат ви подаєте на погодження УСК2000 чи СК63. Я підготовив в УСК2000 а мене відмовляють подавати, так як, хто подавав в УСК2000 отримують відмову з вимогою "сертифікованого геодезиста"?
dvadvanulia7
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 10 грудня 2011 13:06
Репутація: 1
Область: Рівненська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення dvadvanulia7 »

► Показати
Харківський експерт Сергієнко К.П.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
And_Smile
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 07 квітня 2015 11:31
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення And_Smile »

dvadvanulia7 писав: 02 березня 2017 10:39Харківський експерт Сергієнко К.П.
Что не так?
1) Названия Вашего проекта нам не известно;
2) Информации подтверждающей наличие координат исходных пунктов ГГС, как я понимаю Вы не подложили;
3) Каталога координат и кадастрового плана в УСК-2000 не подложили...

Відправлено через 8 хвилин 26 секунд:
Алексей2 писав: 02 березня 2017 09:55Таке питання. В якій системі координат ви подаєте на погодження УСК2000 чи СК63. Я підготовив в УСК2000 а мене відмовляють подавати, так як, хто подавав в УСК2000 отримують відмову з вимогою "сертифікованого геодезиста"?
Мы сдаем проекты в 63 с дополнением кадастрового плана и ведомостью вычисления площади в УСК-2000. В случае выполнения съемки в 2017 году, думаю нужно подлаживать геодезию в 2-х системах 63 и 2000, т.к. сдавать на регистрацию все равно в 63...

Відправлено через 5 хвилин 6 секунд:
Кто сдавал проект на экстериториальность онлайн? Вы сканы в ПДФ подгружали одним файлом? Есть ли ограничение по размеру файла ПДФ?
Alexx81
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 05 січня 2009 17:25
Репутація: 1

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Alexx81 »

And_Smile писав: 02 березня 2017 11:55Есть ли ограничение по размеру файла ПДФ?
постанова КАбінету Міністрів від 31 серпня 2016 р. № 580. Пункт 4. тимчасового порядку

4. Виготовлення проекту землеустрою в електронному вигляді здійснюється з урахуванням таких вимог:

формат зображення - кольоровий;

роздільна здатність - 300 точок на дюйм;

глибина кольору - не менше ніж 4 біти;

формат готового файла - PDF (з текстовим змістом, нескановане зображення);

розмір файла - не більше ніж 3 мегабайти.

Якість проекту землеустрою в електронному вигляді повинна забезпечувати розбірливе читання його змісту.
Алексей2
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 09 вересня 2008 19:41
Репутація: 11

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Алексей2 »

дякую за відповіді.
Але повторю питання "хто подавав в УСК2000 отримують відмову з вимогою "сертифікованого геодезиста"?
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення vovaz »

And_Smile писав: 02 березня 2017 11:55Мы сдаем проекты в 63 с дополнением кадастрового плана и ведомостью вычисления площади в УСК-2000. В случае выполнения съемки в 2017 году, думаю нужно подлаживать геодезию в 2-х системах 63 и 2000, т.к. сдавать на регистрацию все равно в 63...
Это где прописано. Не нужно нарушать законодавство.
Волынь уже здает в УСК
Посмотрите https://www.facebook.com/landmanagement ... cation=ufi
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Parcel »

Alexx81 писав: 02 березня 2017 11:59розмір файла - не більше ніж 3 мегабайти.
приймають до 15МБ
Закрито