Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

Kola писав: 10 листопада 2017 15:17Вы ещё способны удивляться?
Думаю можливо зауваження залишилось із попереднього висновку, експерт забув удалити.
Телефонував у відділ трубку ніхто небере, бардак вобщем.

Відправлено через 2 хвилини 6 секунд:
ФЕРУМ писав: 10 листопада 2017 15:19Мабуть йому не сподобалось слово "згода", оскільки в законі "надання дозволу"
Дякую я сам незамітив тільки но придивився Експерт курсивом ще виділив.От він дає канешно, і як такі некваліфіковані особи отримують сертифікати Експерта
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 462
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 172
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kola »

Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 15:24отримують сертифікати Експерта
А им что сертификаты выдают?
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

Kola писав: 10 листопада 2017 15:36А им что сертификаты выдают?
Так видають, після складання іспиту в ГУ Держгеокадастру, сертифікат Експерта в галузі землеустрою.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 15:24як такі некваліфіковані особи
Себто вас так не обурює, що працівники відповідного відділу міськради не вміють читати ст. 118 ЗКУ та ст. 50 ЗУ "Про землеустрій", де вжито слово "дозвіл", при тому що навіть у протоколі пленарки вони вживають одночасно слова "дозвіл"/"згода" при (не)видачі рішень? Чи вам тільки на експерта хочеться накинути?
Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 14:51Обмеження на земельній ділянці відсутні, перелік обмежень це підтверджує.
На кад. плані є фраза про відсутність встановлених обмежень на ділянці?
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

kurilov писав: 10 листопада 2017 15:48Себто вас так не обурює, що працівники відповідного відділу міськради не вміють читати ст. 118 ЗКУ та ст. 50 ЗУ "Про землеустрій", де вжито слово "дозвіл", при тому що навіть у протоколі пленарки вони вживають одночасно слова "дозвіл"/"згода" при (не)видачі рішень? Чи вам тільки на експерта хочеться накинути?
Експерти не мають права перевіряти колегіально прийняті документи (рішення, накази, постанови, розпорядження) їх може спростовувати тільки Суд

Так написано на кадастровом обмеження відсутні

Відправлено через 1 хвилину 11 секунд:
щас скину

Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 15:52На кад. плані є фраза про відсутність встановлених обмежень на ділянці?
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 15:52Експерти не мають права перевіряти колегіально прийняті документи (рішення, накази, постанови, розпорядження) їх може спростовувати тільки Суд
На все вони мають повне право, а вказати на хєрню в рішеннях тип паче. І мені байдуже, що там кажуть на селекторах чи спірних рішеннях судів. Це раз. І по-друге, я у вас про інше питав.
Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 15:48ГУ Держгеокадастру, сертифікат Експерта в галузі землеустрою.
По-перше, не в ГУ, а в Києві, а по-друге, не сертифікат, а посвідчення експерта держекспертизи, яке ще й не видають, а прописують посади в наказах і посадових.
Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 15:57щас скину
Окремо прописаної фрази я не бачу. І при чому відсутність обмежень до переліку угідь?
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

kurilov писав: 10 листопада 2017 16:00Окремо прописаної фрази я не бачу.
Вперше бачу щоб таке вимагали на кадпланi якщо чесно.
Якщо обмеження є то ок, але коли його не має...
I ст 34 не вимагає такого.
Як на мене це шось типу "всi робiть так як я поняв оце речення"
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

LStrike писав: 10 листопада 2017 16:30Вперше бачу щоб таке вимагали на кадпланi якщо чесно.
А я десь писав, що
LStrike писав: 10 листопада 2017 16:30"всi робiть так як я поняв оце речення"
? Не треба за мене писати й видумувати.

І взагалі в чому проблема написати про відсутність обмежень на кад. плані. Добре, проекти з Харківської області - всі пишуть так, бо наче заведено й так вимагають. Але я бачив проекти з Київської, Дніпропетровської та інших областей, де це пишуть. Одна проста фраза в шаблоні - це так складно? Якщо у вас нема обмежень - ви й у пояснювальній не пишите про їх відсутність?
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

kurilov писав: 10 листопада 2017 16:37? Не треба за мене писати й видумувати.

І взагалі в чому проблема написати про відсутність обмежень на кад. плані. Добре, проекти Харківської області - всі пишуть так. Але я бачив проекти з Київської, Дніпропетровської та інших областей, де це пишуть. Одна проста фраза в шаблоні - це так складно? Якщо у вас нема обмежень - ви й у пояснювальній не пишите про їх відсутність?
Взагалi то я за вас i не можу писати. I то я висловив свою думку.
А дописати то можна що завгодно. Але одному так пиши iншому так... всiм не вгодиш. Тому і треба робити/перевіряти так як в законі написано, а не так як комусь захотілось.
В поянювальній в мене прописано. Але в кадпланах ми не пишемо такого. Оскільки штука в тому, що до кадплану є чіткі вимоги. І я не бачу серед них тої вимоги, що ви хочете.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

LStrike писав: 10 листопада 2017 16:53Взагалi то я за вас i не можу писати.
LStrike писав: 10 листопада 2017 16:53що ви хочете.
Ви вже визначтеся. І ще раз перечитайте написане, бо те що ви намагаєтеся видати за мої слова чи твердження не є такими.
LStrike писав: 10 листопада 2017 16:53Оскільки штука в тому, що до кадплану є чіткі вимоги.
Штука в тому, що для кад. плану будуть чіткі вимоги, коли будуть умовні позначення з поясненнями (як, приміром, для топопланів) і рекомендації до видів документації із землеустрою. А так те, що написано хоч у тій же ст. 34 (та будь-якій, прикладів багато), кожен у кожному районі/області, читає як хоче. І це вже не до мене питання.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

kurilov писав: 10 листопада 2017 17:08Штука в тому, що для кад. плану будуть чіткі вимоги, коли будуть умовні позначення з поясненнями (як, приміром, для топопланів) і рекомендації до видів документації із землеустрою.
От коли будуть тоді і будемо ними керуватись. А поки що потрібно керуватись тим, що є.
kurilov писав: 10 листопада 2017 17:08А так те, що написано хоч у тій же ст. 34 (та будь-якій, прикладів багато), кожен у кожному районі/області, читає як хоче.
От у цьому і проблема. Я б сказав біда прям.
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 462
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 172
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kola »

Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 15:48Так видають, після складання іспиту в ГУ Держгеокадастру, сертифікат Експерта в галузі землеустрою.
Если не секрет а в соответствии с какой нормативно-правовой базой выдумали такие...не знаю как назвать, должности.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 14:51Не перестають дивувати висновки, ось новенький прийшов, прочитав зауваження відкрив сканований проект там рішення є. Експерт пише воно відсутнє, йому видніше він ж експерт)), хотя він спалився в зауваженні вказав органа номера і дату рішення.
Обмеження на земельній ділянці відсутні, перелік обмежень це підтверджує.
Ну з першим зауваженням експерт сам себе, як то мовити зробив. А на рахунок другого майже всі експерти схиляються до того, що якщо у Вас не має обмежень, то вкажіть на кадастровому плані - обмеження (обтяження) відсутні. (постанова №1051 відповідно до Порядку, додаток №6)
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

Складається враження, що експерти просто не читають проекти, які їм приходять. Отримав сьогодні негативні висновки:
1. "Обґрунтувати збільшення площі проектом". Насправді, площа в проекті не відповідає площі, зазначеній в рішенні (в меншу сторону). Людина, коли писала заяву на надання дозволу не врахувала прибережну захисну смугу - не всі громадяни знають Земельний кодекс України. Ніякого збільшення площі немає.
2. "На кадастровому плані відсутні відомості про цільове призначення". Насправді присутні. "Акт прийомки межових знаків з додатками не відповідає Наказу..." - в проекті взагалі немає ні акту, ні додатків.
3. Купа зауважень до "Довідки 6-зем". Не той рядок, як би хотілося експерту. Не те угіддя, яке би хотілося експерту. Людина взагалі, таке враження, не розуміє, що я ніяк не впливаю на ті дані, які його ж колеги з Держгеокадастру надають мені у "Довідці...".
Троє різних експертів, три різних негативних необґрунтованих висновки. Просто тратимо час на цю екстериторіальність. Нема вже ніяких сил.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

Sergio_Berlusconi писав: 13 листопада 2017 10:45 А на рахунок другого майже всі експерти схиляються до того, що якщо у Вас не має обмежень, то вкажіть на кадастровому плані - обмеження (обтяження) відсутні. (постанова №1051 відповідно до Порядку, додаток №6)
стаття 34 не передбачає зазначати про відсутність обмежень, хоча я зазначаю нулі в таблиці(експлікації), яка схожа на таблицю, що передбачена у вимогах до поземельної книги додаток 8 п1051
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

Sergio_Berlusconi писав: 13 листопада 2017 10:45Ну з першим зауваженням експерт сам себе, як то мовити зробив. А на рахунок другого майже всі експерти схиляються до того, що якщо у Вас не має обмежень, то вкажіть на кадастровому плані - обмеження (обтяження) відсутні. (постанова №1051 відповідно до Порядку, додаток №6)
Мені от цікаво, а для чого тоді окремо ми друкуємо перелік обмежень і обтяжень? У експерта, що тільки один кад план на перевірці? І якщо вже спиратись на 1051 то в тому кад плані який виклали вище і каталог теж не правильно зроблено.
А взагалі для мене загадка, чому деякі експерти перевіряють кад.план в проекті землеустрою по вимогах які робились до кад.плану з поземельної книги.
Напевно по тій же логіці, що і Завдання на розроблення проекту землеустрою/Завдання на виконання робіт. Одні по закону вимагають інші по типовому договору. Логіка напевно зводиться до " у нас всі так роблять" чи "майже всі експерти схиляються" чи... хто зна, що вони там думають.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

LStrike писав: 13 листопада 2017 14:03А взагалі для мене загадка, чому деякі експерти перевіряють кад.план в проекті землеустрою по вимогах які робились до кад.плану з поземельної книги.
в нас навіть вимоги до каталогу, що був як в 1051 один в один. Ще не знайлошся експерта який би обгрунував, чому я маю оформляти кадастровий у відповідності до додатку 1051.
LStrike писав: 13 листопада 2017 14:03 Логіка напевно зводиться до " у нас всі так роблять" чи "майже всі експерти схиляються" чи... хто зна, що вони там думають.
подивіться на голосування вгорі і "логіка" буде зрозумілою. Все можна пояснити, але як змінити те, що в кожного своя псевдологіка і як наслідок у кожного свій закон.
thom yorke писав: 13 листопада 2017 12:21Троє різних експертів, три різних негативних необґрунтованих висновки. Просто тратимо час на цю екстериторіальність. Нема вже ніяких сил.
Можна жалітись, на гарячці зразу питають номер висновку. Тільки питання чи віддачі не буде
Є в мене проекти за яким передається земля в комунальну власність всі пройшли з першого разу, окрім одного де написали зауваження, яке протиречить ЗКУ, написав коректурний відіслав, повернули написали що не виправлене зауваження попереднього експерта, написав коректурний по одному зауваженню на сторінку з текстом статей ЗКУ та Контитуції, де прямо передбачено ці дії та й відіслав, тепер чекаю десь прострочений висить. До кінця тижня почекаю, а інакше жалобу. Хай розбираються із своїми "експертами". Бісить, що 1/10 експертів олігофрен, який псує загальне враження про екстериторіальність.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

LStrike писав: 13 листопада 2017 14:03Мені от цікаво, а для чого тоді окремо ми друкуємо перелік обмежень і обтяжень? У експерта, що тільки один кад план на перевірці? І якщо вже спиратись на 1051 то в тому кад плані який виклали вище і каталог теж не правильно зроблено.
А взагалі для мене загадка, чому деякі експерти перевіряють кад.план в проекті землеустрою по вимогах які робились до кад.плану з поземельної книги.
Напевно по тій же логіці, що і Завдання на розроблення проекту землеустрою/Завдання на виконання робіт. Одні по закону вимагають інші по типовому договору. Логіка напевно зводиться до " у нас всі так роблять" чи "майже всі експерти схиляються" чи... хто зна, що вони там думають.
LStrike, я лише писав про один із шляхів вирішення проблеми. Маєте бажання - вирішуйте іншим способом :ok: . Якщо він ефективніший - то запропонуйте, я його теж використаю :like: . Експерт який це написав максимум, то це послухає від Вас, який він поганий (І нажаль це максимум на практиці)

Відправлено через 2 хвилини 51 секунду:
Prometheus писав: 13 листопада 2017 14:41Можна жалітись, на гарячці зразу питають номер висновку. Тільки питання чи віддачі не буде
Є в мене проекти за яким передається земля в комунальну власність всі пройшли з першого разу, окрім одного де написали зауваження, яке протиречить ЗКУ, написав коректурний відіслав, повернули написали що не виправлене зауваження попереднього експерта, написав коректурний по одному зауваженню на сторінку з текстом статей ЗКУ та Контитуції, де прямо передбачено ці дії та й відіслав, тепер чекаю десь прострочений висить. До кінця тижня почекаю, а інакше жалобу. Хай розбираються із своїми "експертами". Бісить, що 1/10 експертів олігофрен, який псує загальне враження про екстериторіальність.
Як один з десяти???, якщо Ви вже двох одним проектом найшли :-)
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

Sergio_Berlusconi писав: 13 листопада 2017 18:58LStrike, я лише писав про один із шляхів вирішення проблеми. Маєте бажання - вирішуйте іншим способом
Ну можете безкінечно підстроюватися якщо вам так зручніше. Я ж не проти. Але підхід "давайте просто робити так як нам скажуть, бо все одно ж нічого не змінимо" особисто мені не подобається. Мені просто вже осточортіло постійно дороблювати проекти під "хотєлки" деяких експертів.
Я не говорю, що у мене прям ідеальні проекти, а експерти всі такі погані тільки гадості і пишуть. Коли вертають проект і там всі зауваженн написані по ділу, я до експерта претензій взагалі ніяких не маю. Сам винуватий, що натупив, тепер сиди і перероблюй.
Але коли в очередний раз вимагають якусь фігню, то це вже мягко кажучи бісить. Бо коли робиш багато проектів то стопка "на доопрацювання" стає такою, що тільки нею і займаєшся. А прокетант не за переробки гроші отримує.
Sergio_Berlusconi писав: 13 листопада 2017 18:58Експерт який це написав максимум, то це послухає від Вас, який він поганий (І нажаль це максимум на практиці)
Ну тут не згоден.
Можливо звісно так і буде. Можливо той експерт цього навіть не прочитає. Але прочитають інші. І, я надіюсь, будуть сприймати це як конструктивну критику, а не як "всі експерти погані". Гляди і всяких, скажемо спірних зауважень стане поменше.
Аватар користувача
lumarn
Спец
Спец
Повідомлень: 191
З нами з: 03 лютого 2010 11:18
Репутація: 43
Область: Луганська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення lumarn »

Я оце читаю скарги розробників і хочу сказати свою думку: я також часто не згодна із зауваженнями експертів, буває пишуть всяку "єрєсь", а не бачать дійсно серйозні порушення. Наприклад написав кучу зауважень по геодезії, навіть сам не розуміє що пише, а не бачить головного,що проект розроблений під ожб в оренду з порушення вимог ст.134, або прискіплюються до всяких дрібниць в проекті. Але заради справедливості хочу сказати і розробникам: буває коли заходить проект на розгляд такий, що "мама дарагая", таке враження що розробляв його якийсь школяр, а не сертифікований інженер-землевпорядник, одержав уже 3 негативних висновки з дійсно серйозними зауваженнями і вперто посилає в четвертий раз на погодження нічого не виправивши як наче бере ізмором, то хочеться сказати що не всі експерти олігофрени, як ви пишете, а давайте будемо чемними і не забирати друг у друга час. Мені наприклад приємно набирати позитивні висновки і бісить коли друкуєшь негатив, бо таке враження що с тебе хочуть зробити дурака посилаючи такий проект на погодження. Так все це я до чого: давайте будемо толерантно ставитися розробник до експерта, а експерт до розробника, всі ми робимо одну справу.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

LStrike писав: 13 листопада 2017 20:33Ну можете безкінечно підстроюватися якщо вам так зручніше. Я ж не проти. Але підхід "давайте просто робити так як нам скажуть, бо все одно ж нічого не змінимо" особисто мені не подобається. Мені просто вже осточортіло постійно дороблювати проекти під "хотєлки" деяких експертів.
Я не говорю, що у мене прям ідеальні проекти, а експерти всі такі погані тільки гадості і пишуть. Коли вертають проект і там всі зауваженн написані по ділу, я до експерта претензій взагалі ніяких не маю. Сам винуватий, що натупив, тепер сиди і перероблюй.
Але коли в очередний раз вимагають якусь фігню, то це вже мягко кажучи бісить. Бо коли робиш багато проектів то стопка "на доопрацювання" стає такою, що тільки нею і займаєшся. А прокетант не за переробки гроші отри
А хто вам сказав, що я безкінечно підстраююсь????? Просто є випадки коли мені треба цю ахінею виправити як "вони" хочуть і зробити об'єкт і здати вчасно. Часом потрібно і через себе переступити - замовник - то святе.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення cerdred »

lumarn писав: 13 листопада 2017 21:28аке враження що розробляв його якийсь школяр, а не сертифікований інженер-землевпорядник
Що так то так, у нас в області (та й мабуть не тільки в нас є така практика) під одним СІЗом працюють чоловік до 10 незалежно один від одного, які хоть якось знають той Діджітал, на обміри я думаю більшість навряд чи їздять, клепають по фотопланах. Так от, хтось із цього десятка робе більш менш нормальну документацію, а деякі роблять що
"мама дарагая", таке враження що розробляв його якийсь школяр
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 462
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 172
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kola »

cerdred писав: 14 листопада 2017 21:59Що так то так, у нас в області (та й мабуть не тільки в нас є така практика) під одним СІЗом працюють чоловік до 10 незалежно один від одного, які хоть якось знають той Діджітал, на обміри я думаю більшість навряд чи їздять, клепають по фотопланах. Так от, хтось із цього десятка робе більш менш нормальну документацію, а деякі роблять що
Тю, у нас целая гос.организация так клепает и ничего.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kurilov »

 ! Повідомлення з: kurilov
Я все ще не спостерігаю обговорень відмов у погодженні проектів відведення! Прининяємо офтопи
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ПиратФлинт »

lumarn писав: 13 листопада 2017 21:28проект розроблений під ожб в оренду з порушення вимог ст.134
читайте уважно ст. 124 ЗКУ та п.3 ст. 134 ЗКУ де фраза з аукціону?
Закрито