Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

ппзкб писав: 03 травня 2018 16:15 будь ласка хтось поясніть що виправляти по пункту 2? в довідці 6-зем рілля, на кад. плані теж. що треба "відображаєть"?
Припускаю, що код у вас 01.03. А треба 94 (якщо запас)
Щоб точно щось сказати потрібно глянути кадплан.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

LStrike, 94 це шифр рядка а 01.03 цп, при чім тут одне до другого?
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення LStrike »

ппзкб писав: 03 травня 2018 16:24 LStrike, 94 це шифр рядка а 01.03 цп, при чім тут одне до другого?
тьфу ты ) нашвидкоруч фігню написав.
Ось що мав на увазі:
якщо у вас в кад плані 21 то потрібно 94
якщо у вас в кад плані 01.03 то потрібно К.16.00
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

ппзкб, якщо у вас відведення із земель запасу, то існуюча ситуація - код КВЦПЗ 16.00 (01.03 - скоріш за все за проектом).94 - це шифр рядка і код 12.1 - це номер рядка по 6-зем - для земель запасу. Важко щось коментувати не знаючи суті проекту.
Я останнім часом вказую на кад плані угіддя, цп існуюче і за проектом, а шифри і номери рядків по 6-зем - взагалі не вказую
Востаннє редагувалось 03 травня 2018 16:32 користувачем Lucky, всього редагувалось 1 раз.
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

ппзкб писав: 03 травня 2018 16:15 будь ласка хтось поясніть що виправляти по пункту 2? в довідці 6-зем рілля, на кад. плані теж. що треба "відображаєть"?
Важко сказати, коли не бачиш ні кадастрового плану, ні довідки. Наважуся припустити, що малися на увазі не тільки угіддя, а й цільове. Якщо за рахунок земель запасу, то К 16.00. А 01.03 буде після затвердження.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

LStrike, знов не зовсім зрозумів. У мене в кад. плані 21 - 01.03. А треба вказувати 94 - 16.00?

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Lucky, тепер зрозуміло. дякую. взагаліто весь час відображав саме існуючу ситуацію
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

ппзкб, експерти зараз вимагають на кад плані інформацію про землі (угіддя, ЦП), за рахунок яких передбачено відведення. У вас вибір - вказувати на кадплані лише існуючу ситуацію ( 16.00 -землі запасу, 94 -шифр рядка) чи і існуючу і проектну. Тільки проектна не проходить
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

ппзкб писав: 03 травня 2018 16:33 плані 21 - 01.03. А треба вказувати 94 - 16.00
А навіщо по формі 6 - зем вказуєте шифр рядка? Вже треба її забути.
Аватар користувача
Gardner
Спец
Спец
Повідомлень: 310
З нами з: 17 вересня 2009 16:02
Репутація: 18
Область: Житомирська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Gardner »

Lucky писав: 03 травня 2018 16:34 чи і існуючу і проектну
Потрібно вказувати лише існуючу ситуацію
Лена222
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 13 грудня 2010 21:05
Репутація: 4
Область: Полтавська
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Лена222 »

Будь-ласка, скажіть як оскаржити відмову експерта у погодженні проекта? Проект розроблено на 2 земельні ділянки під ОСГ по одному рішенню сільської ради. Експерт дав відмову на підставі п.4 ст.116 ЗКУ.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Gardner писав: 04 травня 2018 09:24Потрібно вказувати лише існуючу ситуацію
????? в багатьох експертів не проходить... Хочуть кад.план під що.... Я вже десь цю ситуацію описував... Теж саме - кадастрові реєстратори, якщо кад.план - за рахунок яких, а в *XML - під що, то "електронний документ не відповідає документації на паперових носіях...." Замкнуте коло..., або знак безкінечності
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Лена222, Вже ніяк.
birmix
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 04 червня 2014 14:40
Репутація: 17
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення birmix »

Лена222, Відповідно ст. 116 п. 4 Земельного кодексу України передбачає що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам провадиться один раз по кожному виду використання та нерегламентує кількості ділянок котрі можуть передаватися одноразово.

Я ось так відписую експертам на це зауваження

У нас на Львівщині люди по селах мають по 3-4 города, і думаю не тільки така ситуація у нас.. а робити 3-4 проекта відводу по 5-20 соток.... людина із села таких грошей немає....
Лена222
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 13 грудня 2010 21:05
Репутація: 4
Область: Полтавська
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Лена222 »

birmix, я підтримую Вашу точку зору, але експерт ні.
відмова.pdf
Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Sergio_Berlusconi, чому вже ніяк?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

Kitsmaniuk писав: 29 травня 2018 16:09 якщо кад.план - за рахунок яких, а в *XML - під що, то "електронний документ не відповідає документації на паперових носіях...." Замкнуте коло..., або знак безкінечності
от і я про це думав. Якщо "існуючий" стан це землі запасу, а відводиться земля під БОЖБ чи ОСГ, то згідно графічних матеріалів проекта в ОФ теж повинно вказуватись землі запасу. Тоді питання - а як сформувати ділянку за потрібним ЦП? Варіант з двома кадастровими це маячня. Та й ОМС за таким витягом теж як затверджувати?

Відправлено через 1 хвилину 50 секунд:
Лена222, я в таких випадках роблю на кожну ділянку окремий проект
birmix
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 04 червня 2014 14:40
Репутація: 17
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення birmix »

Хіба ж десь є вимога до рішень про передачу що неможна передавати декілька ділянок одним рішенням ?
Лена222
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 13 грудня 2010 21:05
Репутація: 4
Область: Полтавська
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Лена222 »

birmix, я такої вимоги ніде не зустрічала. Завжди думала, що одним проектом і одним рішенням - це один раз. І такі проекти вже проходили погодження.

Підскажіть, де можна знайти протокол засідання кваліфікаційної комісії чи робочої групи по поданнях на позбавлення сертифікатів за березень цього року?
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення caseya »

Лена222, як на мене то зміст такої відмови є передчасною! Оскільки завдання експерта погодити або не погодити ПРОЕКТ який відповідає або не відповідає ст. 50 ЗУ "Про землеустрій" А із змісту відмови Вашого експерта то безперечно вбачається що він перебирає на себе повноваження органів ВВ чи ОМС. Іншими словами експерт діє не у спосіб, не в порядку та не в межах повноважень відмовляючи на підставі ст. 116 ЗКУ ;-))
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

ппзкб, на сьогоднішній день (за вимогою реєстраторів) XML роблю на існуючий стан (наприклад:землі запасу). Після отримання витягу замовник разом з рішенням про затвердження знову йде до реєстратора. В ХML вже вписується присвоєний кад номер, міняю цільове (і в окремих випадках угіддя) і нове рішення, і замовник безоплатно отримує новий витяг з відомостями згідно затвердженого проекту із відомостями "проектними". Трохи морочливо, але при нормальних стосунках з реєстратором терпимо. Більше клопоту замовнику.
Elenys
Спец
Спец
Повідомлень: 163
З нами з: 26 серпня 2008 22:38
Репутація: 40
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Elenys »

ппзкб писав: 29 травня 2018 17:03 Якщо "існуючий" стан це землі запасу, а відводиться земля під БОЖБ чи ОСГ, то згідно графічних матеріалів проекта в ОФ теж повинно вказуватись землі запасу. Тоді питання - а як сформувати ділянку за потрібним ЦП? Варіант з двома кадастровими це маячня. Та й ОМС за таким витягом теж як затверджувати?
Відповідно до ст. 11 ЗУ " Про державний земельний кадастр" "1. Відомості про об'єкти Державного земельного кадастру під час внесення їх до Державного земельного кадастру мають відповідати існуючим характеристикам об'єктів у натурі (на місцевості), визначеним з точністю відповідно до державних стандартів, норм та правил, технічних регламентів." В мене недавно був проект за рахунок господарського двору, де будівлі зруйновані. Експерт написав, що треба кадастровий план виконати з урахуванням існуючого стану забудови (там тільки фундаменти). Хоча на кадастровому був відображений існуючий стан без руїн. А наше Головне управління при затвердженні проектів вимагає витяг з існуючим станом. Тобто, ділянка відводиться під промисловість за рахунок полезахисної лісової смуги, то в витягу повинні бути землі сільськогосподарського призначення.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Я собі мислю так, чисто по логіці, враховуючи норми нашого любимого законодавства:
1. Розробляємо проект, в пояснювальній зазначаємо, під що, а також за рахунок якої категорії земель та яких угідь в яку категорію земель та під які угіддя з витікаючими звідси наслідками (втрати, збитки, іт.п.)
2. На кадастровому плані показуємо існуючий стан, в *XML заносимо існуючий стан.
3. Проходимо експертизу (при потребі), отримуємо витяг з ДЗК, затверджуємо, реєструємо в державному реєстрі речових прав.
4. Затверджений прект після отримання витягу з державного реєстру речових прав переносимо в натуру за технічною документацією щодо встановлення відновлення, угіддя логічно показати, ті що в проекті,
і тут виникає питання - а де ж період будівництва, який дуже впливає на нормативну грошову, а відповідно, і на податок і на орендну плату. І на цьому моя логіка завершується, далі повний, незрозумілий АБСУРД...... Признаюсь, я себе зламав, навчився підлаштовуватись під вимоги екстериторальності, експертизи, кадастрових реєстраторів, та єство моє вовком виє, бо розуміє, що те, що я роблю, і як роблю - НЕ ВІДПОВІДАЄ ЛОГІЦІ
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

Kitsmaniuk, спілкувався із спеціалістами одного з департаментів Держгеокадастру, сказали, що по логіці в кадастровову і ХМЛ мають бути проектні угіддя і т.п. В іншому департаменті сказали, що вноститься існуюча, після чого я поцікавився а хто буде вносити зміни в угіддя, контури і.т.п, на що мені сказали, що потрібно мені робити ще один ХМЛ ))). Логічно, що я спитав чим це регламентовано/передбачено і мені запропонували написати офіційне звернення
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

Prometheus писав: 30 травня 2018 21:06 спілкувався із спеціалістами одного з департаментів Держгеокадастру, сказали, що по логіці в кадастровову і ХМЛ мають бути проектні угіддя і т.п. В іншому департаменті сказали, що вноститься існуюча
Це добре що спілкувався, але департаментів там хватає і кожний буде гнути свою лінію.
Відповіді на свої питання шукай сам в законах та прийнятих до них нормативних документах!

ЗУ "Про Землеустрій"
Проект землеустрою - сукупність економічних, проектних і технічних документів щодо обґрунтування заходів з використання та охорони земель, які передбачається здійснити за таким проектом;
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Не по темі
тут дуже доречна народна мудрість про "закон як дишло"
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Сергій Іванченко писав: 31 травня 2018 09:24які передбачається здійснити за таким проектом;
-тобто, вже після того, як ці заходи буде здійснено, треба якимось чином вносити відповідні зміни в ДГК? Які пропозиції?
Закрито