Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

що мається на увазі в цих зауваженнях і пропозиціях. Загалом висновок погоджений.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Yov
Спец
Спец
Повідомлень: 124
З нами з: 21 січня 2013 19:24
Репутація: 10
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Yov »

Kitsmaniuk писав: 30 травня 2018 14:31 4. Затверджений прект після отримання витягу з державного реєстру речових прав переносимо в натуру за технічною документацією щодо встановлення відновлення, угіддя логічно показати, ті що в проекті,
після проекту тех. док. робити не потрбно, внесли зміни в інструкцію -
2.1. Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі розробленої та затвердженої
технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),
технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок або проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Володимер, скоріш за все у довідці 6-зем вказано, що ділянка облікується землями ОПГ, а проект розроблено із земель запасу. Якщо ділянка була переведена із ОПГ в землі запасу після 01.01.2016, то зміни в облік не вносились. Це потрібно описати в проекті.
Щодо кадастрового плану, можу допустити, що в експлікації зазначені проектні відомості, а експерт хоче існуючі. Або ж уточнити чи це землі запасу чи ОПГ.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Lucky писав: 04 червня 2018 08:56 скоріш за все у довідці 6-зем вказано, що ділянка облікується землями ОПГ, а проект розроблено із земель запасу. Якщо ділянка була переведена із ОПГ в землі запасу після 01.01.2016, то зміни в облік не вносились. Це потрібно описати в проекті.
Щодо кадастрового плану, можу допустити, що в експлікації зазначені проектні відомості, а експерт хоче існуючі. Або ж уточнити чи це землі запасу чи ОПГ.
в довідці вказано ОПГ, а відводиться для городництва. Як мені визначити переведена ділянка із ОПГ в землі запасу?
На кад.плані ЦП вказане проектне- для городництва, а угіддя рілля як і по довідці.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Володимер, а ви в проекті вказували відведення за рахунок яких земель?
Важко щось коментувати, коли бачиш зауваження, але не бачиш самого проекту
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Lucky писав: 04 червня 2018 09:28 а ви в проекті вказували відведення за рахунок яких земель?
в цьому ПЗ вказано що земельна ділянка відводиться із земель зазначених в довідці і що це землі СГ призначення.

А в завданні на виконання робіт я скрізь пишу проектне ЦП.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Володимер, Ну тоді, виходить у вас проект із зміною цільового призначення. Скоріш експерт хотів відображення існуючої ситуації (не по угіддях, а щодо ЦП, коду КВЦПЗ), в тому числі і на кад плані. Тобто, відведення із земель для ведення ОПГ для городництва.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Yov писав: 02 червня 2018 14:31 2.1. Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі
...
Yov писав: 02 червня 2018 14:31проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Однозначно. Питання - з яким цільовим призначенням межі земельної ділянки, з тим, що в кад.плані, чи тим, під що відводиться??? Є в мене знайома, яка любить казати вислів: "Поясніть, будь ласка, ще раз для "ОСОБО РАЗВИТИХ" Ну не вкладається мені в голову, для чого я роблю відведення, якщо повинен показувати існуючий стан...
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
  Hidden text. You must register
для формування ЗД
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

Сьогодні отримав висновок (позитивний) на відведення ЗД для ОСГ в межах н.п з земель запасу. Проект зроблений як і робив останні 8 років - угіддя рілля, ЦП 01.03 ОСГ. В графі ЦП експерт написав: на момент складання 16.00; запроектоване 01.03. Все!!! Чому одному експерту з проекта зрозуміло що таке існуючий стан ділянки і для чого робиться взагалі ПЗ (не тільки для формування ділянки, як тут зазначають, а ще й для визначення ЦП включно), а іншим треба ще якось втовкмачити що земельна ділянка з цп 16.00 не може передатися у власність, а після їнхніх вимог саме це буде зазначено у витягу, який повинен разом з проектом піти на погодження. Чи після такого формування ще й зміну цільового робити?

Відправлено через 5 хвилин 20 секунд:
Lucky писав: 30 травня 2018 08:37 Після отримання витягу замовник разом з рішенням про затвердження знову йде до реєстратора. В ХML вже вписується присвоєний кад номер, міняю цільове (і в окремих випадках угіддя) і нове рішення, і замовник безоплатно отримує новий витяг з відомостями згідно затвердженого проекту із відомостями "проектними".
Це зрозуміло, я от тільки не впевнений що у нас омс буде затверджувати проект з цп 01.03, якщо у витягу буде вказано 16.00. І вони праві. А якщо людина не піде після затвердження на зміни, а піде одразу до держ.реєстратора? Будем мати ділянку приватної власності 16.00?!
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

ппзкб писав: 04 червня 2018 14:46Будем мати ділянку приватної власності 16.00?!
І я про теж, отожбо. Ну чому не може бути однозначночті - відводимо Для... за З... (тих же земель запасу), і в кадастровому плані, і в XML показуємо проектне рішення, і ніяких тобі заморочок.....
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

Kitsmaniuk, Та ніби до цього часу для всіх все було однозначно. Аналогічні проекти проходили державну експертизу і не було жодного зауваження з цього питання. Та й при затвердженні в ГУ ДГК (а там ще прискіпливіші ніж на експертизі) жодного разу не відмовили з цього приводу. А новоспечені "експерти" виявляється краще трактують ЗКУ та ЗЗ ніж ті хто приймали участь в їх складанні.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

ппзкб,та діло не в експертах, бо і реєстратори теж вже так вимагають. Це вказівки зверху. Якщо буде у витязі писатись, що це землі запасу, а не ОСГ, то держреєстратор теж не зареєструє речове право. Поки особа не отримала рішення про передачу у власність, то ділянка залишається в запасі. Є деякі громадяни, які роками ходили з витягами з кадастру, а так і не доходоли до ОМС по затвердження і тим паче до реєстраційної служби. А зараз такі "висячі" діляночки в НКС теж швиденько зникають в архівний шар. Випадковість? Не думаю.
Вказуйте існуючі та проектні відомості в пояснювальній і на кад плані, то й не буде відмов з цього приводу. Кожний експерт вибере доцільний для себе варіант.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

Lucky писав: 04 червня 2018 16:00 Вказуйте існуючі та проектні відомості в пояснювальній і на кад плані, то й не буде відмов з цього приводу. Кожний експерт вибере доцільний для себе варіант.
Ви мене не почули або не зрозуміли. Я веду не про відмови і щоб угодити експертам, а про те що далі робити з тим проектом, витягом і тою ділянкою.
Аватар користувача
Petra-Olga
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 37
З нами з: 29 серпня 2012 15:19
Репутація: 7
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Petra-Olga »

Lucky писав: 04 червня 2018 16:00 Вказуйте існуючі та проектні відомості в пояснювальній і на кад плані, то й не буде відмов з цього приводу. Кожний експерт вибере доцільний для себе варіант
А що вказувати у XML? І як це узгоджується зі згодою на розробку проекту? Чи у вас у згоді не вказують код?
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Lucky писав: 04 червня 2018 16:00 Вказуйте існуючі та проектні відомості в пояснювальній і на кад плані, то й не буде відмов з цього приводу. Кожний експерт вибере доцільний для себе варіант.
якось це дивно робити один ПЗ на всі варіанти. Два варіанти ЦП, два варіанти кадастрових планів, два варіанти координат (СК-63 і УСК-2000), акт приймання передачи межових знаків також в двух варіантах , завдання на виконання робіт чи технічне завдання також підкладати обидва.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Petra-Olga, вже зо три рази на цьому форумі мною було описано. Але ще раз. В початковому ХМL вказуєте відомості (ЦП, код КВЦПЗ, угіддя) існуючі +дозвільне рішення. Після прийняття рішення про затвердження проекту у файлі прописуєте вже визначений кад номер, номер і дату рішення про затвердження, ЦП, код КВЦПЗ, угіддя за проектом. Ці відомості вносяться на безоплатній основі. Заявнику видається новий витяг, з яким він звертається в реєстраційну службу. Звичайно, що це додає певний клопіт. Але і певна логіка в тому є. Велику роль в цьому грає узгодженість дій кадастрових реєстраторів і реєстраційною службою, але то тільки попервах.

Відправлено через 4 хвилини 32 секунди:
Володимер, це ви щось перебільшуєте. Одне завдання, але чітко вказуйте відомості існучі/за проектом. Один кадастровий план (для однієї ск) з експлікацією, в якій вказуєте відомості існуючі і за проектом (прекрасно комбінуються в одній таблиці). Акт прийомки один з проектними відомостями, адже він повинен складатися після затвердження.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Lucky писав: 05 червня 2018 08:55Одне завдання,
мені декілька разів були зауваження по назві завданні. Коли писав як ст.50 мені Експерт писав що потрібно як в постанові і также навпаки, а за вашою логікою я має підкласти два завдання щоб експерт обрав сам яка назва завдання йому подобається.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Володимер, не приписуйте мені своїх висновків. Мої коментарі стосувались зовсім іншого. Щодо назви завдань- це зауваження регулярне, але, як на мене, не найгірше. Я пишу назву завдання згідно ст.50, а якщо експерт робить зауваження - у коректурному посилаюсь на статтю закону і все. Звичайно неможливо передбачити усіх забаганок експертів. Наприклад, остання відмова експерта - одне -єдине зауваження про те, що на кад плані в описі меж відсутній кадастровий номер суміжної земельної ділянки. До речі, експерт з вашого краю. Мені просто не пощастило. Суміжна ділянка зареєструвалась під час погодження проекту. Хоча до проекту, як на мене, це не має ніякого відношення. Але відношусь до цього по-філософськи. Я просто ділюсь тут власними напрацюваннями, оскільки постійно маю діло з проектами і хороший відсоток погоджень.
Аватар користувача
Petra-Olga
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 37
З нами з: 29 серпня 2012 15:19
Репутація: 7
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Petra-Olga »

Lucky писав: 05 червня 2018 08:55 вже зо три рази на цьому форумі мною було описано
Це повинно бути прописано у законі. Чітко і без можливості іншого тлумачення. Бо в нашій області поки що такого не вимагають. Ділянка вноситься з проектним цільовим. І людина після отримання рішення іде напряму до реєстратора. Якщо за рік рішення не прийняте, ділянка переноситься в архів.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

Lucky писав: 05 червня 2018 09:53 не приписуйте мені своїх висновків
і не намагався.
Lucky писав: 05 червня 2018 09:53 Я пишу назву завдання згідно ст.50
і я також пишу посилання на нормативно правовий акт.
Lucky писав: 05 червня 2018 09:53 неможливо передбачити усіх забаганок
а забаганки мають бути передбачені нормативно правовими актами.
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Petra-Olga, якщо у вас все узгоджено звідки тоді запитання? Трактування НПА в різних областях різне. Так було завжди. Саме екстериторіальність загострила проблемні питання. Я, описуючи схему взаємодії, керуюсь вказівками нашого ГУ. Можливо Вам варто звернутись із запитом до свого? Тоді матимемо змогу співставити.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Lucky писав: 05 червня 2018 10:55Я, описуючи схему взаємодії, керуюсь вказівками нашого ГУ. Можливо Вам варто звернутись із запитом до свого? Тоді матимемо змогу співставити.
Мені дуже сподобався вислів - керуюсь вказівками нашого ГУ...-
Lucky писав: 05 червня 2018 10:55Тоді матимемо змогу співставити
Співставимо, і що далі? Хтось до нашого співставлення подивиться? Чи може ми зможемо вгадати, в яку область, та ще й в який район, попаде наш проект на погодження. А щодо
Lucky писав: 05 червня 2018 09:53остання відмова експерта - одне -єдине зауваження про те, що на кад плані в описі меж відсутній кадастровий номер суміжної земельної ділянки.
Lucky писав: 05 червня 2018 09:53Мені просто не пощастило. Суміжна ділянка зареєструвалась під час погодження проекту.
в мене це було неодноразово, і не тільки при отриманні висновку, а вже і на затвердженні в ГУ. Ну не хочуть вони звертати увагу, якою датою зареєстровано вихідний номер проекту, чи якою датою відправлено на погодження, на затвердження, потім це все приходиться описувати ніжно і м'яко в коректурних арушах, щоб, не дай Бог, не розізлити своєю обізнаністю та амбітністю, того ж таки експерта чи спеціалістів ГУ.... В нашому управлінні взагалі по суміжниках цікава позиція: З земельної ділянки державної власності шляхом поділу сформована N-на кількість земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення для наступної передачі у власність учасникам АТО. Ділянкам присвоєно кадастрові номери. Прийнято відповідні накази на розробку проектів землеустрою. Так от, в описі суміжників вимагають вписувати тих, на кого прийнятий наказ про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, хоч неможливо передбачити, проект по кому попаде першим на погодження, на висновок ДЗЕ та на затвердження. В масиві різні грунти, одні ділянки на особливо цінних, інші - ні. Чому, до моменту виникнення права власності у громадянина на земельну ділянку, я повинен вписувати його, як суміжного користувача?
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

Kitsmaniuk писав: 05 червня 2018 12:55 Чому, до моменту виникнення права власності у громадянина на земельну ділянку, я повинен вписувати його, як суміжного користувача?
Не повинен вписувати проектних суміжників, це просто вимога вашого ГУ в Області
Ділянки зареєстровані в кадастрі, але залишаються державною.
Речове право власності виникне на стадії затвердження де Наказом передається земельна ділянка у приватну власність, та право зареєструється в юстиції.
Тобто з моменту реєстрації речового права, а не земельної ділянки в кадастрі.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Сергій Іванченко писав: 05 червня 2018 13:57Тобто з моменту реєстрації речового права, а не земельної ділянки в кадастрі.
Моя позиція така ж. От тільки не знаю, як це втокмачити експертам і спеціалістам з ГУ.