Постанова КМУ "Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок" від 03 червня 2020 р. №455 - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/455 ... D0%BF#Text
***
Лист Держгеокадастру від 03.12.2015 р. №22-28-0.21-9247/20-15 щодо внесення відомостей до ДЗК про форму власності (пустий елемент в електронному документі) - пишемо форму власності "не визначена"
kos1978 писав: ↑06 липня 2020 10:50
як таке можно разглядати?
може у нього попереднє зауваження було, що він в 3 мБ не вклався. ;). Досі трапляються, зі свіженького досвіду. То ж поважати, звісно ж треба, але й корону надягатати не варто.
Vitolla, квартали використовуються лише для визначення кадастрового номеру.
Ст.1 ЗУ про ДЗК: "кадастровий квартал - компактна територія, що визначається з метою раціональної організації кадастрової нумерації та межі якої, як правило, збігаються з природними або штучними межами (річками, струмками, каналами, лісосмугами, вулицями, шляхами, інженерними спорудами, огорожами, фасадами будівель, лінійними спорудами тощо)"
п.25 Порядку 1051: "...Кадастровий номер земельної ділянки не відображає її приналежність до будь-якої адміністративно-територіальної одиниці в межах державного кордону.". Погляньте ще ортофото, може видно якісь природні межі.
Апд.Можливо документація містить якісь викопіювання, які допоможуть встановити належність ділянки до території відповідної АТО.
Добрый день! Подали на регистрацию через кабинет, третья неделя прошла, заявки "в обробці". Кто знает, можно ли подавать в такой ситуации параллельно заявки? В чем причина такой задержки?
magalon писав: ↑07 липня 2020 21:50
Думаю що проблема в тому, що місцеві ДКР не промаркували завершену заяву, тільки після цього приходить відповідне повідомлення.
в мене по одному з районів завжди приходить із затримкою, не думаю що це вина ДКР
Доброго дня.
Подав на екст-реєстрацію ПВ. Виникла накладка (4%) з сусідн. зем. ділянкою, яка зроблена не вірно. До ПВ були додані ситуаційний план накладання та документи, в яких визнається і підтверджується помилка проектн. організацією, яка розробл. сусідн. зем. діл., стосовно правильності розміщення.
Двічі подавав - двічі відмова.
Як в такому випадку діяти?
Всім доброго дня! Прийшла по екстериторіальній реєстрації відмова такого змісту: Відповідно до ст. 34 ЗУ "Про держ. зем. кадастр" в кадастровому плані не зазначено кадастрові номери суміжних земельних ділянок....Але на момент складання документації їх не було, про що видно на викопіюванні з ПКК у проекті. Це нормальна відмова, як вважаєте??....це що, як буде кожний раз якась сусідня ділянка появлятись, будемо переробляти??!!!
sigoga писав: ↑13 липня 2020 13:11
Це нормальна відмова, як вважаєте??....це що, як буде кожний раз якась сусідня ділянка появлятись, будемо переробляти??!!!
З огляду ДГК нормальна, я за проекти такі відмови частенько хапаю
Доброго дня, виходить так, що перед тим як грузити в НКС, треба перевіряти чи щось змінилось на публічці.А що буде коли проект лежить на експертизі 20 днів, а при реєстрації та внесенні в НКС багато чого змінилось за ці дні. І що робити далі? У кожного реєстратора своє бачення і свої правила, як по закону то відповідно до ст. 34 ЗУ "Про держ. зем. кадастр" вимога правильна, а виконавцю робіт одні проблеми.
akademuk писав: ↑13 липня 2020 13:24
.А що буде коли проект лежить на експертизі 20 днів, а при реєстрації та внесенні в НКС багато чого змінилось за ці дні.
і таке було, робив відведення з проінветаризованої ділянки, поки дішло до експерта хтось вже відділив частину, кад.номер загальної ділянки змінився і привіт відмова.
Біда ще в тім, між розробниками в області та районі не має нормальних взаємовідносин, а лише конкуренція, хто добіжить першим до реєстрації, той і переміг, мала випадки коли 2 години різниці в реєстрації НКС той і розробив проект і вкинув ( проекти проходили експертизу, ділянки по проектам у виконавців робіт лежали в одному полі). Реєстратор приймав час загрузки онлайн. Екстериторіальність взагалі з реєстратора знімає відповідальність, а ми маємо проблеми,бо нам приходиться підлаштовуватись кожен раз , бо не має чіткого еталону і бачення виконання робіт.
sigoga, реєстратор по екстериторіальній не бачить дати реєстрації суміжних ділянок,тому на мою думку відмова 50/50, поправте кадастровий план, переподавати на висновок як на мене не треба. Тупо статистичний викид рідкісної ситуації
noobapps, невже у реєстратора немає ключа щоб подивитись інформацію про ділянку? І невже це така значуща деталь в інформації про ділянку що треба давати відмову. Завтра ділянка поділиться і знов номер змінився, і толку з того виправленого номера?.
noobapps писав: ↑13 липня 2020 14:08
Тупо статистичний викид рідкісної ситуації
ппзкб, в НКС реєстратор може бачити лиш графіку, не відомості про ЗД, а на ПКК нема дати реєстрації ЗД, лиш речових прав, тому він не може зрозуміти це упущення СІЗа, чи ділянка зареєстрована після погодження проекту. Наші реєстратори за таке відмов не дають (якщо це єдине зауваження). Врегулювати це питання майже нереально через НПА, хіба керівництво на словах чи селекторі завважить (і то тим реєстраторам які такі відмови дають певно пофіг). Або пишіть в коректурному що зауваження недоречне, бо ділянка зареєстрована після погодження Вашого проекту.
Шановні форумчани!
Декілька разів тут підіймали питання уже про накладки, але дискусії з такого приводу великої не було. На одному з селекторів прозвучала інформація, що є населені пункти (десь 5 штук по Україні) які лежать не правильно, в них невірна і місцева система і СК 63, але на тому і закінчилось...Згідно закону ми повинні робити все в МСК-53 (однозначно зв,язана з УСК-2000), але коли ділянка зроблена правильно, а все місто лежить невірно звісно є накладки, і зазвичай не на одну ділянку, варіант здвигу суміжної ділянки не є реальним, треба здвигати вулиці, квартали і т.д. Ніякі трансформації координат робити з невірними системами не можна, а робиш правильно-накладка!!! От як бути в такій ситуації?
При реєстрації з накладками - проблема би поступово ставала меншою, а ДЗК достовірнішим.
Реєстратор з накладкою відмовив - правий і ні що не цікавить.
А землевпорядник у глухому куті?
Dashenka,
Золдце, переробляю по 30-40 ділянок щоб здати одну. Вірю, довго, проблематично. Але с кожного по 300 грн на ХМЛ беру і ці ділянки виношу в натуру-також заробіток. Ще плюс людина отримає витяг