Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Ultramarin
Повідомлень: 9
З нами з: 28 квітня 2019 21:46
Репутація: -3
Область: Харківська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Ultramarin »

Ромарио писав: 01 грудня 2021 14:08 думаю не має варіантів, під кладовища є читкий код 07.09 "Земельні ділянки загального користування відведені під місця поховання", ось цей код і потрібно ставити при відведенні.
Я теж так вважаю. Але проблема в том, що за ген. планом "зелені насадження спец. призначення". Скоріше за все не затвердят міська рада документацію, коли звернуться.
Ромарио
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 07 жовтня 2021 13:36
Репутація: 18
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Ромарио »

Ultramarin писав: 01 грудня 2021 14:48 Скоріше за все не затвердят міська рада документацію
Повинні затвердити (ну дозвіл то дали, чим то керувалися???), в пояснювальній грамотно все пропишіть.
Ultramarin
Повідомлень: 9
З нами з: 28 квітня 2019 21:46
Репутація: -3
Область: Харківська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Ultramarin »

Ромарио писав: 01 грудня 2021 18:46 Повинні затвердити
Шкода, але це не так. Давали рішення на будівлю під реконструкцію. А згідно ген.плана будівля в с-з зоні підприємства, яке вже більше 20 років не працює. І не затвердили.
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення thom yorke »

До якого вид угідь по КВЗУ віднести сквер в населеному пункті?
RuS1k
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 33
З нами з: 22 вересня 2009 21:49
Репутація: 13
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення RuS1k »

Ми записали 008.03.
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення maland »

RuS1k писав: 08 грудня 2021 18:01 Ми записали 008.03.
мені здається, що пасує більше 008.02
RuS1k
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 33
З нами з: 22 вересня 2009 21:49
Репутація: 13
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення RuS1k »

maland писав: 08 грудня 2021 18:18 мені здається, що пасує більше 008.02
Аксиома Эскобара сюди найбільше пасує, з таким класифікатором.
Ромарио
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 07 жовтня 2021 13:36
Репутація: 18
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Ромарио »

Колеги, хочу почути Вашу думку по питанню проектних категорії земель, цільового і угідь до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під існуючу водозабірну (артезианську) свердловину в межах населеного пункту. Хочу зауважити, що цю тему я перечитав повністю, у мене залишилось декілька "але?". Ситуація така: Дозвіл на розробку проекту надається КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ (згідно класифікації видів економічної діяльності "https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/vb457609-10#Text" коди - 36.00, 81.10, 81.30, 37.00, 38.11, 96.03, 81.29, 52.29), тобто у комунального підприємства відстутні види діяльності пов'язані з будь якою промисловістю. Відповідно до ч.1 ст.65 ЗКУ "Землями промисловості... визнаються земельні ділянки, надані в установленому порядку підприємствам, установам та організаціям для здійснення відповідної діяльності" - думаю тільки для промисловості. Тому я проектом землеустрою проектую віднесення до категорії земель "громадської забудови - код 200", цільове призначення відповідно до КВЦПЗ "Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування - код 03.12" та вид угідь згідно КВЗУ "Землі під соціально-культурними об'єктами - код 008.03".
П.С. До таких проектних рішень прийшов користуючись листами ДГК про удосконавлення ПЗ ДЗК та про інформування з питань ведення державного земельного кадастру (порівняльні таблиці по цільовому та угіддям).
Питання: "Чому але?". Бо всюди в цій темі форуму на рахунок водозабірних свердловин радять відносити (та і відносять - мониторив публічку) цільове "Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) - код 11.04, але ці землі до земель промисловості віднести не можливо, так як це комунальне підприємство не відноситься до підприємств промисловості, а просто надає послуги "Забір, очищення та постачання води" та інші послуги.
Будь ласка, хочу почути Вашу думку колеги. Прав я, чи помиляюся?
Востаннє редагувалось 17 грудня 2021 23:13 користувачем Ромарио, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення ппзкб »

Ромарио, Ну якщо про ЦП ще можна подискутувати, то по угіддям величезне питання - де ви в 008.03 побачили щось схоже на свердловину? якщо "водні станції" то це зовсім не те.
Ромарио
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 07 жовтня 2021 13:36
Репутація: 18
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Ромарио »

ппзкб писав: 17 грудня 2021 09:23 де ви в 008.03 побачили
згідно класифікатора угідь 008.00 землі громадської забудови (там є "громадських та особистих послуг"), ну і звісно 008.03 більше підходе. Да і відповідно до листа ДГК "Про удосконалення ПЗ ДЗК", в таблиці відповідності назв вказано, що 008.03 відповідає угіддю згідно форми 6-зем "43" - землі громадського призначення. А всеж мені цікаво, а яке б ви угіддя поставили? Дякую за відповідь.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення ппзкб »

Ромарио, ну чим же воно підходить?! словом "водна"? Я би ставив 010.00. І не зациклюйтесь на промисловості. І в цільовому і в угіддях щодо водопостачання зазначається саме розподілення а не виробництво
Ромарио
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 07 жовтня 2021 13:36
Репутація: 18
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Ромарио »

ппзкб писав: 17 грудня 2021 10:59 Я би ставив 010.00
ДЯКУЮ !!! А як думаєта на рахунок категорії земель та цільового призначення?
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення ппзкб »

Ромарио, Якщо свердловина на балансі комунального то можливо і 03.12, хоча, ну не громадський об'єкт свердловина що відносити до категорії 300!!!! Я більше схиляюсь до 11.04
Boss
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 21 вересня 2008 12:25
Репутація: 7
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Boss »

Ромарио писав: 16 грудня 2021 22:54 хочу почути Вашу думку колеги
Моє бачення по свердловинам. Підземні води як природний ресурс, мають подвійний правовий режим, оскільки віднесені як до водних ресурсів, так і до корисних копалин. Відтак їх використання має відбуватись із дотриманням як водного, так і законодавства про надра. Використання підземних вод за допомогою свердловин підпадає під критерії спеціального, оскільки для того, аби вважатися спеціальним, водокористування повинно здійснюватися із застосуванням “споруд або технічних пристроїв” (частина перша ст. 48 ВК України). Свердловина на воду включає циліндричну гірничу виробку, створену бурами або іншими буровими інструментами (ст. 1 Гірничого закону України), а так само обладнання для підйому води на поверхню (обсадні труби, фітінги, запірну арматуру, насоси, обладнання гирла свердловини тощо). Відповідно до Державного класифікатора будівель і споруд ДК 018-2000, затвердженого Наказом Держстандарту України від 17 серпня 2000 р. № 507, водяні свердловини віднесені до інженерних.Цілове - споруд, а водонапірні вежі до місцевих трубопровідних систем для води та інших продуктів. Цільове 11.04. Угіддя - 010.00.
Ромарио
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 07 жовтня 2021 13:36
Репутація: 18
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Ромарио »

Boss писав: 18 грудня 2021 11:07 Цільове 11.04. Угіддя - 010.00
ДЯКУЮ !!! Так і буду робити.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Володимер »

Підкажіть який код по новому класифікатору "17.00 Землі резервного фонду (землі, створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь, які були у постійному користуванні відповідних підприємств, установ та організацій)". ?
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення solim »

Дивіться додаток 59 до Порядку ведення Державного земельного кадастру - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/105 ... D0%BF#n749
Такого цільового вже немає - думаю то правильно, бо статус цих земель досить сумнівний - той самий запас, тільки створений внаслідок приватизації підприємств.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Володимер »

solim писав: 14 січня 2022 13:00 Дивіться додаток 59 до Порядку ведення Державного земельного кадастру - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/105 ... D0%BF#n749
Такого цільового вже немає - думаю то правильно, бо статус цих земель досить сумнівний - той самий запас, тільки створений внаслідок приватизації підприємств
бачив що не має . Але є ділянка зареєстрована 17.00 і надається для ОСГ(01.03) і хотілось написати що раніше земельна ділянка була не 17.00 а якось по новому тому що 17.00 це по старому і після відведення буде 01.03 .
п.с. І як тепер виходить що в рішенні вказали те що в НКС (17.00), а такого не має уже.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 282
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 76
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення bu4apka »

Володимер писав: 14 січня 2022 13:17 І як тепер виходить що в рішенні вказали те що в НКС (17.00), а такого не має уже.
робіть проект на 01.17,і 01.03, в рішеннях ще довго буду писати старі коди
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення ппзкб »

Володимер, закон зворотної дії не має, пишить як є, тим більше це інформація з ДЗК
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Володимер »

ппзкб писав: 14 січня 2022 13:46пишить як є
як є і написав все одно це чисто інформаційні дані.
Canjok3005
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 04 лютого 2009 15:45
Репутація: 0

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення Canjok3005 »

Доброго дня. Чи можливо проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності (зем. ділянка для сінокосіння і випасання худоби , угіддя пасовище) при проектувані змінювати пасовище на ріллю.
bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 282
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 76
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення bu4apka »

можливо,я то ставлю існуючі угіддя,но знаю деяких розробників,які описують мол дана територія розорюється тому угіддя рілля
NeverW
Повідомлень: 7
З нами з: 16 червня 2021 07:12
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення NeverW »

Т.е. не нужно делать сiвозмiни? А делать проект внесення змiн и все?
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 508
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Допоможіть визначити код (категорії земель, цільового призначення, угіддя абощо)

Повідомлення magalon »

Canjok3005 писав: 17 січня 2022 15:11 Доброго дня. Чи можливо проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності (зем. ділянка для сінокосіння і випасання худоби , угіддя пасовище) при проектувані змінювати пасовище на ріллю.
Можна.
Частина 4 статті 21 ЗУ "Про ДЗК":
4. Відомості про угіддя земельної ділянки вносяться до Державного земельного кадастру:
на підставі схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв), проектів землеустрою щодо приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що розробляються з метою зміни їх цільового призначення, робочих проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
Відповісти